ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00360/07

Дата реєстрації:

27.11.2017

Проголосовано:

07.12.2017 11:15:50

Автор:

Пасько М.М

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    24
  • Не підтримали
    4
  • Утримались
    2
  • Не голосували
    4
  • Відсутні
    3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

[plan.status]: 1
[plan.text] кількість символів: 3835
[plan.textend] кількість символів: 37151

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 00360/07

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 ХХIV сесія _VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я №402
07 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль
 
 
Про затвердження Тимчасового порядку призначення
на посаду та звільнення з посади керівників
закладів освіти спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

          Відповідно до Закону України “Про освіту”,  Закону України “Про загальну середню  освіту” , Кодексу законів про працю України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-554 від 13.10.17 року «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»», висновки постійних депутатських комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, -

 
ВИРІШИЛА:
  1. Затвердити Тимчасовий порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району. (Додаток 1).
  2. Затвердити Типову форму контракту з керівником закладу освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району (Додаток 2).
3.  Внести зміни в Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням №130 від 20.11.2011р. наступного змісту:
Доповнити  пунктом 1.3. " 1.3 Призначення і звільнення керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, регулюється окремим Порядком"
4. Вважати таким що втратило чинність рішення Сокальської  районної ради Львівської  області V сесії VІІ скликання від 15.04.2016 року №96 "Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району"
5. Доручити  голові районної ради:
5.1. Надавати керівнику закладу освіти своїм розпорядженням щорічні та інші передбачені чинним законодавством України відпустки 
  1. При наданні щорічної відпустки видавати розпорядження про виплату  матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу.
Скеровувати вказані в п5.1.,5.2. розпорядження в бухгалтерію закладу освіти або в централізовану бухгалтерію для нарахування та здійснення виплат
6. Контроль за виконанням рішення  покласти  на постійну депутатську комісію з питань освіти,  культури,  туризму та духовного розвитку .
    
 
Голова  районної ради                                                     Микола Пасько
 
 
Додаток 1 до
рішення   сесії VІІ скликання Сокальської                 

районної ради Львівської області
від 7 грудня 2017 року №402
Тимчасовий порядок  призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району
1. Цей Тимчасовий порядок визначає механізм призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, засновником яких є Сокальська районна рада Львівської області (далі —заклади освіти).
2. Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
3. Керівник закладу освіти призначається на посаду та звільняється з посади рішенням засновника закладу – Сокальської районної ради Львівської області. Призначення керівників закладів освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до цього Порядку, шляхом укладення контракту.
4. Підставою для проведення конкурсного відбору є розпорядження голови районної ради, яке видається за умови:
- утворення нового закладу освіти;
- наявність вакантної посади керівника закладу освіти;
- прийняття рішення щодо припинення (розірвання) трудового договору (контракту) з керівником навчального закладу.
5. Оголошення про проведення конкурсного відбору оприлюднюються в місцевих засобах масової інформації або на офіційному веб-сайті засновника , та закладу освіти (в разі наявності такого  веб-сайту) не пізніше ніж за один місяць до початку проведення конкурсного відбору.
В оголошенні про проведення конкурсного відбору зазначаються:
найменування і місцезнаходження закладу освіти;
найменування посади та умови оплати праці;
кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти (далі — претенденти);
перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання;
дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору;
прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору.
В оголошенні може міститися додаткова інформація, що не суперечить законодавству.
Строк подання документів для участі в конкурсному відборі не може становити менше 20 та більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.
6. Для проведення конкурсного відбору голова районної ради утворює конкурсну комісію, до складу якої включаються представники засновника, трудового колективу, громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти та громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти відповідної адміністративно-територіальної одиниці. До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники громадських об’єднань та експерти у сфері загальної середньої освіти.
Засідання конкурсної комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше двох третин усіх членів комісії. Рішення конкурсної комісії приймається більшістю голосів присутніх на засіданні членів комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.
7. Конкурс полягає у:
1) поданні претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;
2) тестування із знання законодавства, в тому числі в галузі освіти;
За результатами тестування виставляється результат «зараховано» або «не зараховано». Претендент, який отримав результат тестування «не зараховано» вважається таким, що не відповідає кваліфікаційним вимогам.
3) поданні претендентом мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу освіти та проведенні ним відкритої публічної презентації.
4) вивченні конкурсною комісією поданих документів, та оцінювання:
а) мотиваційного листа –  1-5 балів;
б) перспективного плану розвитку закладу освіти –  1-5 балів;
в) відкритої презентації –  1-5 балів;
г) співбесіди –  1-5 балів.
Оцінювання передбачає виставлення балів кожним членом конкурсної комісії.
Переможцем конкурсу вважається претендент, який набрав найбільшу кількість балів.
Вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу освіти не може здійснюватися більш як п’ять робочих днів.
8. Конкурсна комісія протягом одного робочого дня після завершення вивчення поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу освіти надає претендентам та засновнику висновок щодо результатів конкурсного відбору.
Кожен претендент може надати обґрунтовані заперечення щодо висновку до засновника не пізніше ніж через п’ять робочих днів з дати його отримання.
9. На підставі висновку конкурсної комісії та з врахуванням заперечень претендентів (за наявності) засновник готує та оприлюднює проект рішення та вносить його на розгляд профільних постійних комісій районної ради.
Постійні комісії районної ради розглядають зазначені матеріали та подають відповідні рекомендації про призначення претендента на посаду на умовах контракту або відмови (із зазначенням обґрунтованих підстав).
10. Враховуючи рекомендації постійних комісій, сесія районної ради приймає рішення про призначення керівника закладу освіти, доручає голові районної ради укласти з ним контракт за типовою формою. Один примірник контракту зберігається в районній раді, другий – у керівника закладу освіти. Обидва примірники контракту мають однакову юридичну силу.
Контракт набуває чинності з моменту його підписання сторонами, якщо інше не передбачено умовами контракту, і може бути змінений тільки за угодою сторін в письмовій формі. У разі відмови від підписання претендентом контракту результати конкурсу скасовуються розпорядженням голови районної ради.
11. Керівник закладу освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки - для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше). Одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд (до першого строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше). Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі загальної середньої освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді.
12. Конкурсний відбір визнається таким, що не відбувся, в разі, коли:
відсутні заяви про участь у конкурсному відборі;
жоден з претендентів не пройшов конкурсного відбору;
конкурсною комісією не визначено претендента.
Якщо конкурсний відбір не відбувся, проводиться повторний конкурсний відбір відповідно до цього Тимчасового порядку.
13 Результати конкурсного відбору оприлюднюються в місцевих засобах масової інформації або на офіційному веб-сайті районної ради, та навчального закладу (в разі наявності такого веб-сайту).
14. У контракті передбачаються: термін дії, права, обов’язки та відповідальність Сторін, у тому числі матеріальна, умови організації праці і матеріального забезпечення, умови розірвання контракту та інші умови, необхідні для виконання взятих зобов’язань з урахуванням фінансового стану об’єкта спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл Сокальського району Львівської області .
15. Умови оплати праці керівника закладу освіти визначаються у контракті. Розміри виплат не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством, угодами, колективним договором і залежать від виконання умов контракту. У контракті можуть також визначатись умови підвищення або зменшення обумовленого розміру оплати праці, встановлення доплат і надбавок, премій, винагород за підсумками роботи за відповідний період.
16. Контракт з Керівником закладу освіти, з дотриманням вимог законодавства про працю, також укладається у випадку, якщо він раніше був прийнятий на умовах безстрокового трудового договору. Голова районної ради попереджує керівників закладів освіти, які були прийняті на умовах безстрокового трудового договору щодо зміни істотних умов праці, зокрема зміни форми трудового договору відповідно до ст.32 Кодексу законів про працю України. У разі відмови районної ради укласти контракт з Керівником закладу освіти, трудовий договір з ним розривається рішенням сесії районної ради на підставі пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України. У разі відмови Керівника укласти контракт, трудовий договір з ним припиняється рішенням сесії районної ради на підставі пункту 6 статті 36 Кодексу законів про працю України.
17. Звільнення з посади Керівника здійснюється за рішенням сесії районної ради у випадках:
- за ініціативи Керівника закладу освіти;
- за ініціативи районної ради;
- за наявності відповідного рішення суду;
- у випадку закінчення строку дії контракту;
-- з інших підстав, передбачених трудовим законодавством.
18. Звільнення керівників закладів освіти  за власним бажанням та за угодою сторін чи припинення контракту у випадку смерті керівника а також призначення виконуючих обов’язки керівників закладів освіти здійснюються розпорядженням голови районної ради з подальшим інформуванням на сесії районної ради.
19. Виступити з обґрунтованою пропозицією щодо звільнення з посади керівника закладу освіти (в тому числі дострокового розірвання контракту) за ініціативою районної ради може голова районної ради, профільна депутатська комісія, не менше ніж третина депутатів районної ради. Для розгляду питання про звільнення керівника закладу освіти необхідно витребувати пояснення керівника з причин звільнення.
20. Пропозиція щодо звільнення керівника закладу освіти з посади подається на розгляд  постійних комісій районної ради.
21. Голова районної ради, враховуючи рекомендації постійних комісій, вносить питання про звільнення керівника закладу освіти на розгляд сесії районної ради.
22. Контракт з керівником закладу освіти може бути розірваний до закінчення строку його дії на підставах, передбачених законодавством чи контрактом. Розірвання контракту з ініціативи районної ради або керівника закладу освіти проводиться з урахуванням гарантій та вимог, установлених законодавством.
23. У разі надходження до районної ради - засновника закладу освіти обґрунтованого звернення піклувальної ради або органу самоврядування закладу загальної середньої освіти щодо звільнення керівника цього закладу засновник зобов’язаний розглянути його і прийняти обґрунтоване рішення у найкоротший строк.
24. При розірванні контракту з підстав, установлених у контракті, але не передбачених законодавством, звільнення з посади проводиться за пунктом 8 статті 36 Кодексу законів про працю України.
25. Окрім підстав, передбачених Кодексом законів про працю України, керівник закладу освіти може бути звільнений з посади, а контракт розірваний з ініціативи районної ради до закінчення строку його дії  також у випадку:
а) систематичного невиконання керівником закладу освіти без поважних причин обов’язків, покладених на нього контрактом;
б) одноразового грубого порушення керівником закладу освіти законодавства чи обов’язків, передбачених контрактом, в результаті чого настали значні негативні наслідки (понесені збитки, виплачені штрафи) і т. п.
26. Керівник закладу освіти може за своєю ініціативою розірвати контракт до закінчення терміну його дії у випадку:
а) систематичного невиконання Засновником своїх обов’язків за контрактом чи прийняття районною радою рішень, що обмежують чи порушують компетенцію чи права Керівника закладу освіти, втручання у його діяльність, яка може призвести чи призвела до негативних результатів діяльності закладу освіти;
б) хвороби чи інвалідності, які перешкоджають виконанню обов’язків за контрактом, та з інших поважних причин.
27. Спори між Сторонами контракту вирішуються у порядку, встановленому законодавством.
28. Цей Тимчасовий порядок набирає чинності з моменту його прийняття і діє до моменту затвердження сесією Сокальської районної ради Львівської області Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, розробленого на підставі типового положення, затвердженого центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.
Заступник голови районної ради                                Василь Бойко
 
  
 
Додаток 2 до
рішення   сесії VІІ скликання Сокальської                 

районної ради Львівської області
від 7 грудня 2017 року №402
 
Типова форма
контракту з керівником закладу освіти
спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району
 
 
м. Сокаль                                                           «___» ________ _______р.
 
       Сокальська районна рада Львівської області, в особі голови районної ради ,
                                                                                                                                               ( прізвище, ім’я та по батькові), що діє на підставі ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Тимчасового порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району ( далі - Засновник ),  з  однієї   сторони,  та
       громадянин України, _______________________( далі - Керівник закладу освіти), з іншої
                                                                                  ( прізвище, ім’я та по батькові керівника)
сторони, уклали цей контракт про нижченаведене:
___________________________________________________________________
                                                                         ( прізвище, ім’я та по батькові керівника)
призначається на посаду ______________________________________________
                                                                                     (найменування посади і закладу освіти)
на строк дії цього контракту.
 
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
 
  1. Цей контракт є строковим трудовим договором.
  2. На підставі цього контракту, а також рішення Засновника про призначення ______________________ виникають трудові відносини між Керівником  закладу освіти та Засновником.
  3. Терміном "сторони" в цьому контракті позначаються Засновник і Керівник закладу освіти.
  4. Керівник закладу освіти здійснює керівництво закладом освіти на умовах, викладених в контракті, у відповідності з чинним законодавством України і Статутом закладу освіти.
  5. Керівник закладу освіти є повноважним представником закладу освіти при реалізації повноважень (прав, обов'язків, функцій), передбачених його Статутом, чинним законодавством України, рішеннями (розпорядженнями) органу місцевого самоврядування, що стосуються навчального закладу.
  6. Керівник закладу освіти підзвітний та підконтрольний Засновнику в межах, встановлених чинним законодавством України, Статутом закладу освіти та цим контрактом.
 
2. ПРАВА КЕРІВНИКА
 
Керівник закладу освіти:
  1. У межах своїх повноважень самостійно вирішує всі питання управління (керівництва) діяльністю закладу освіти за винятком тих, які законодавством віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування, їх виконавчих органів чи загальних зборів (конференції) колективу закладу освіти.
  2. Спільно з органами громадського самоврядування визначає основні напрямки розвитку закладу освіти, вирішує питання, пов'язані з організацією роботи з батьками або особами, які їх замінюють, громадськістю, установами і організаціями, які надають допомогу закладу освіти.
  3. Діє від імені закладу, без доручення представляє його інтереси в усіх установах, організаціях, підприємствах.
  4. Розпоряджається майном закладу освіти у межах делегованих йому повноважень відповідно до Статуту закладу освіти.
  5. Має право розпоряджатися коштами закладу освіти у межах відповідних бюджетних асигнувань та позабюджетними коштами, призначеними для потреб закладу освіти.
  6. В межах своїх повноважень видає накази, обов'язкові для всіх працівників закладу освіти.
  7. Укладає трудові договори та розриває їх з працівниками закладу освіти відповідно до законодавства України про освіту та чинного трудового законодавства.
  8. Затверджує посадові обов'язки, інструкції з охорони праці для працівників закладу освіти.
 
3. ОБОВ'ЯЗКИ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
 
Керівник закладу освіти зобов'язаний забезпечити в закладі освіти:
  1. Виконання Конституції України, законів та підзаконних нормативно-правових актів України, наказів Міністерства освіти і науки України, розпоряджень Львівської обласної державної адміністрації, наказів Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, рішень Сокальської районної ради Львівської області, Статуту закладу освіти.
  2. Реалізацію державної освітньої політики.
  3. Організацію навчально-виховного процесу, контроль за його ходом і результатами.
  4. Якість і ефективність роботи педагогічного колективу.
  5. Умови для творчого зростання педагогічних працівників, пошуку та застосування ними ефективних форм і методів навчання та виховання.
  6. Умови для підвищення кваліфікації і фахової майстерності педагогічних працівників, організацію, підготовку і проведення їх атестації.
  7. Дотримання вимог охорони дитинства і створення необхідних умов для всебічного розвитку дітей.
  8. Раціональне використання бюджетних коштів та коштів, що надходять з інших джерел.
  9. Дотримання вимог техніки безпеки та охорони праці.
 
4. ОБОВ'ЯЗКИ ЗАСНОВНИКА
 
Засновник зобов'язаний:
  1. Створювати належні умови для оплати праці Керівника закладу освіти відповідно до вимог законодавства та умов цього контракту, матеріального забезпечення і організації праці Керівника закладу освіти.
  2. Ознайомити з  посадовою інструкцією Керівника закладу освіти (під підпис).
  3. Надавати інформацію на запити Керівника закладу освіти.
  4. Забезпечувати фінансування закладу освіти в межах затверджених бюджетних призначень.
  5. Здійснювати фінансовий контроль за діяльністю закладу освіти.
 
5. ОПЛАТА ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВЕ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КЕРІВНИКА
 
  1. За виконання обов'язків, передбачених цим контрактом, Керівнику  закладу освіти виплачується за рахунок загальних асигнувань на освіту:
5.1.1. Заробітна плата (оклад) в розмірі, передбаченому штатним розписом, але не менше, ніж це встановлено Законом України «Про освіту», Законом України "Про оплату праці", Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти та іншими нормативно-правовими актами з урахуванням фінансового стану навчального закладу.
5.1.2. Надбавка до посадового окладу при наявності кошторисних призначень – у розмірі, визначеному відповідно до чинного законодавства та розпорядження голови районної ради.
5.1.3. Винагорода (премія) за результатами роботи навчального закладу за рік – відповідно до його Статуту, згідно з розпорядженням голови районної ради.
  1. У разі невиконання умов, викладених у Розділі 3 контракту надбавки до посадового окладу, винагороди (премії) Керівнику закладу освіти не виплачується повністю або частково.
  2. Премія не нараховується Керівнику закладу освіти також у разі:
    1. Допущення з вини працівників навчального закладу смертельного випадку.
    2. Систематичного порушення вимог чинного законодавства з питань охорони праці – за поданням посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці.
    3. Порушення вимог трудового законодавства України.
    4. Порушення порядку використання бюджетних та позабюджетних коштів.
    5. Передачі в оренду нерухомого майна з порушенням встановленого порядку та невжиття заходів до погашення заборгованості по орендній платі.
  3. Керівнику закладу освіти розпорядженням голови районної ради надається щорічна відпустка тривалістю ___ календарних днів та інші, передбачені чинним законодавством України, відпустки. Невикористана частина щорічної основної відпустки, за умови її поділу, повинна бути надана, як правило, в період літніх канікул, а в окремих випадках - в інший канікулярний період. У разі необхідності санаторно-курортного лікування щорічна основна відпустка або її частина може надаватися протягом навчального року, якщо це передбачено колективним договором. При наданні щорічної відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу в межах фонду заробітної плати.
 
6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
 
  1. У випадку невиконання чи неналежного виконання обов'язків, передбачених цим контрактом, сторони несуть відповідальність, передбачену законодавством і цим Контрактом.
  2. Спори між сторонами вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством України.
 
7. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА РОЗІРВАННЯ КОНТРАКТУ
 
  1. Зміни та доповнення до цього контракту можуть бути внесені за взаємною згодою сторін шляхом підписання додаткових угод.
  2. Контракт припиняє дію:
- за ініціативи Керівника закладу освіти;
- за ініціативи районної ради;
- за наявності відповідного рішення суду;
- у випадку закінчення строку дії контракту;
- у разі смерті керівника закладу освіти
- з інших підстав, передбачених трудовим законодавством.
  1. Контракт  може бути розірваний до закінчення строку його дії на підставах, передбачених законодавством чи контрактом. Розірвання контракту з ініціативи Засновника або Керівника закладу освіти проводиться з урахуванням гарантій та вимог, установлених законодавством.
  2. При розірванні контракту з підстав, установлених у контракті, але не передбачених законодавством, звільнення з посади проводиться за пунктом 8 статті 36 Кодексу законів про працю України.
  3. Контракт може бути розірваний з ініціативи Засновника до закінчення строку його дії  також у випадку:
а) систематичного невиконання керівником закладу освіти без поважних причин обов’язків, покладених на нього контрактом;
б) одноразового грубого порушення керівником закладу освіти законодавства чи обов’язків, передбачених контрактом, в результаті чого настали значні негативні наслідки (понесені збитки, виплачені штрафи) і т. п.;
  1.  Керівник закладу освіти може за своєю ініціативою розірвати контракт до закінчення терміну його дії у випадку:
а) систематичного невиконання Засновником своїх обов’язків за контрактом чи прийняття районною радою рішень, що обмежують чи порушують компетенцію чи права Керівника закладу освіти, втручання у його діяльність, яка може призвести чи призвела до негативних результатів діяльності закладу освіти;
б) хвороби чи інвалідності, які перешкоджають виконанню обов’язків за контрактом, та з інших поважних причин.
  1. Керівнику закладу освіти виплачується одноразова вихідна допомога у разі розірвання контракту з таких підстав:
        7.5.1. У разі відмови Керівника закладу освіти від продовження роботи у зв'язку із зміною  істотних  умов праці (п.6 ст.36 Кодексу Законів про працю України) – у  розмірі одного посадового окладу.
        7.5.2. У разі змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації або  перепрофілювання навчального закладу (п.1 ст. 40 Кодексу Законів про працю України) – у  розмірі одного посадового окладу.
        7.5.3. Внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38 і 39 Кодексу Законів про працю України) – у розмірі трьох посадових окладів. 
 
8. ТЕРМІН ДІЇ ТА ІНШІ УМОВИ КОНТРАКТУ
 
  1. Цей контракт діє з ___ _______ 20__ року до ___ ________ 20__ року включно.
  2. За три місяці до закінчення строку дії контракту, Керівник закладу освіти зобов’язаний прозвітуватися перед педагогічним колективом, батьками, громадськістю.
  3. Контракт набуває чинності з моменту його підписання сторонами.
  4. Сторони вживають заходів щодо дотримання конфіденційності умов цього контракту, крім визначених законом випадків.
         8.5. Умови цього контракту можуть бути змінені за згодою Сторін шляхом укладення додаткового договору у письмовій формі.
         8.6. Цей контракт укладений у двох примірниках, які зберігаються у кожної із сторін і мають однакову юридичну силу.
 
9. АДРЕСИ СТОРІН ТА ІНШІ ВІДОМОСТІ
 
9.1.  Відомості про навчальний заклад:
Повна назва: ________________ ____________________________________________
Адреса:  _________________________________________________________________
Телефони:  ______________________________________________________________
 
9.2. Відомості про Засновника:
Повна назва: Сокальська районна рада Львівської області.
Адреса: 80000, Львівська область,  м. Сокаль, вул. Шептицького,26.
Посада, прізвище, ім'я, по-батькові керівника: _________________________________________________________________________
Службовий телефон: _____________________________________________________
 
9.3. Відомості про Керівника:
Прізвище, ім'я, по батькові: _______________________________________________
Домашня адреса:  ________________________________________________________
Домашній телефон : ______________________________________________________
Службовий телефон :   ____________________________________________________
Паспорт: ________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Підстави для пільг по оподаткуванню:   ____________________________________
 
ПІДПИСИ СТОРІН
 
Голова Сокальської районної ради Львівської області
 
 
_______________________________
                                  (підпис)
_______________________________
                     (прізвище, ім’я та по батькові)
"____"________________20___ року
                  МП
Керівник  закладу освіти
 
 
 
______________________________
(підпис)
______________________________
(прізвище, ім’я та по батькові)
"____"_______________20___ року
Заступник голови районної ради                                    Василь Бойко
 
 
 

ДОДАТКИ

1 додаток форма контракту.pdf Переглянути
2 додаток Тимчасовий порядок призн.pdf Переглянути