ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Пасько М.М.

Статус:

Новий проект

Дата:

19.11.2019

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 00961/07
Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська агенція регіонального розвитку”


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_______ сесія VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я

_________________2019року                                                         м.Сокаль
 
 

Про ініціювання створення
Асоціації органів місцевого самоврядування
“Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська
агенція регіонального розвитку”
 
Відповідно до частини 1 статті 15, пункту 15 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 8 Закону України “Про асоціацію органів місцевого самоврядування”, враховуючи лист Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна» від 11.11.2019 року №193/В-18, з метою підвищення ефективності виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому та регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальних громад карпатського регіону, створення належного інституційного механізму підтримки розвитку в Карпатах, враховуючи  висновки постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області, -
 
В И Р І Ш И Л А:
1. Ініціювати створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.
2. Уповноважити голову Сокальської районної ради Паська Миколу Миколайовича брати участь в установчих зборах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та надати такому повноваження на затвердження Статуту Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та вирішення усіх інших питань, що будуть необхідні для створення та діяльності Асоціації.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.
 
Голова районної ради                                                Микола Пасько