ПОПРАВКИ ДО ПРОЄКТУ РІШЕННЯ
№ 00742/07 Про затвердження Програми
розвитку альтернативної енергетики
на території Сокальського району
на 2019-2020 роки
№ 1 від 08.04.19 16:08, автор:
ПОЛІЩУК М.П.
Сокальська райдержадміністрація просить внести зміни в проект рішення «Про затвердження Програми розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки»
виклавши проект рішення у новій редакції, що додається.
__ березня 2019 року м. Сокаль
Про затвердження Програми
розвитку альтернативної енергетики
на території Сокальського району
на 2019-2020 роки
Розглянувши лист голови постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сенюк А.І. від 22.02.2019 №22/02-2019-01 та від 26.02.2019 №26/02-2019-01, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, беручи до уваги Закон України «Про електроенергетику», Енергетичну стратегію України на період до 2030 року, затверджену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 р. №1071, Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. №902-р,враховуючи висновки постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій,Сокальська районна рада Львівської області,-
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Програму розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.
Голова районної ради Микола Пасько
Сокальський район є одним з найбільших за площею у Львівській області, густозаселеним та добре розвинутий промислово. Частина території району входить в Львівсько-Волинський вугільний басейн. Має добре розвинену енергетичну систему.
З метою розвитку альтернативної енергетики, забезпечення стабілізації стану навколишнього природного середовища, яке зазнало сильного техногенного навантаження через діяльність вугільних шахт, промисловості, сільського господарства, враховуючи світові тенденції та заходи щодо боротьби з потеплінням, змінами клімату, зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу, голова комісії АПК, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Андрій Сенюку2017 році ініціював створення першої комунальної сонячної електростанції на території Великомостівської міської ради в Сокальському районі.
Будівництво та введення в експлуатацію сонячної електростанції дозволить не лише зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу (оскільки не потрібно вже витрачати певну кількість вугілля, щоб виробити кількість енергії, яку буде виробляти сонячна електростанція), а й суттєво збільшить доходи до місцевого бюджету, створить нові робочі місця, залучить великий фінансовий ресурс в альтернативну енергетику району.
15 листопада 2018 голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова комісії агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Андрій Сенюк побували із робочим візитом в Міністерстві екології та природних ресурсів України, де зустрілись із міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком.
В ході зустрічі йшлося про можливість залучення в Сокальський район зелених інвестицій для будівництва на теренах Сокальщини комунальних електростанцій за рахунок кіотських коштів, що надаються на безповоротній основі.
Щоб такі проекти були реалізовані – місцеві ради району повинні розробити детальні плани територій, на яких будуть розташовані електростанції, та затвердити їх, створити комунальні підприємства та відвести і передати їм у користування земельні ділянки, розробити відповідні проекти будівництва, отримати висновки позитивної експертизи проектів будівництва СЕС та дозволи на будівництво. Готовий пакет документів подається на розгляд відповідної комісії Мінприроди. Після позитивного рішення комісії виділяються кошти в рамках Кіотського протоколу на будівництво комунальних сонячних електростанцій.
Відтак у 2018 році розпочалась робота з проектування ще чотирьох комунальних сонячних електростанцій на території Сокальського району.
Станом на сьогодні в Сокальському районі розпочато та ведеться робота з підготовки проектів будівництва п’яти комунальних сонячних електростанцій орієнтовною потужністю 14 МВт (остаточна потужність буде визначена при проектуванні), а саме:
- Белзька міська рада – 2 МВт;
- Корчівська сільська рада – 2МВт;
- Тартаківська сільська рада – 4 МВт;
- Хоробрівська сільська рада - 2 МВт;
- Великомостівська міська рада - 4МВт; - (Великомостівська міська об’єднана територіальна громада).
У 2018році Сокальська районна рада виділила кошти Тартаківській, Хоробрівській, Корчівській сільським радам та Белзькій міській раді на розроблення детальних планів під комунальні сонячні електростації. Великомостівська ОТГ теж виділила кошти на розроблення детального плану під комунальну сонячну електростанцію.
Комунальні підприємства та сонячні електростанції будуть належати громадам вище вказаних міських і сільських рад.
Будівництво електростанцій планується за рахунок проектів (екологічних зелених інвестицій) Кіотських коштів або Японського агентства міжнародного співробітництва (JIKA) на спеціальних умовах для економічного партнерства чи за рахунок інших грантів чи фондів. При виборі ділянок та проектуванні враховано наступні фактори:
- наявність підтримки депутатського корпусу та виконавчого апарату місцевої ради щодо запропонованого проекту, зацікавленість в реалізації проекту;
- ділянка повинна бути розміщена як найближче до розподільчої електропідстанції 35/10 КВт;
- можливість приєднання до електропідстанції без суттєвої додаткової модернізації;
- ділянка знаходиться на території громади, яка отримує незначні доходи, проте є термінова потреба в покращенні екологічного, економічного, соціального та культурного становища на території громади (Белзька міська рада, Корчівська сільська рада);
Заплановано, що при кожній електростанції будуть створені невеликі еколого-просвітницькі центри (класи) для дорослих та дітей, які значно покращуть стан еколого-просвітницької роботи.
Еколого-просвітницький центр буде тісно співпрацювати з проектованим національним природним парком «Надбужжя» імені Блаженнішого ЛюбомираГузара та проводити еколого-просвітницькі уроки та заходи з метою пропагування впровадження альтернативних технологій в енергетиці різних видів, з наочним прикладом діючих сонячних електростанції.
Істотною умовою при розробці робочого проекту будівництва сонячних електростанцій та їх функціонування буде те, що проект має бути багатоцільовим, а кошти отримані від експлуатації електростанцій мають бути використані на розвиток комунального господарства вищевказаних місцевих рад (каналізування населених пунктів та будівництво очисних споруд; роздільне сортування побутових відходів та їх безпечна утилізація; розвиток альтернативної енергетики в районі; розвиток місцевої інфраструктури (ремонт та будівництво об’єктів соціальної сфери, енергозберігаюче освітлення, дороги та інше.).
2. Мета програми
Метою Програми є розвиток альтернативної енергетики на території Сокальського району, збільшення генеруючих потужностей комунальних підприємств з виробництва альтернативної енергії, зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу, стабілізація стану навколишнього природного середовища, збільшення надходжень коштів в місцеві бюджети, запровадження та використання нових технологій в межах Сокальського району, створення нових робочих місць.
3. Заходи Програми.Заходами передбачено фінансування розробки проектної документації для комунальних підприємств Белзької міської ради, Корчівської, Тартаківської та Хоробрівської сільських рад, а саме:
- стадії «Проектів» по об’єктах будівництва «Нове будівництво комунальної сонячної електростанції (СЕС)»;
- проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування СЕС.
4. Порядок використання коштів.
Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Обсяги фінансових ресурсів на реалізацію Програми, у разі потреби, протягом року можуть уточнюватися.
Відповідальним виконавцем в частині складання Програми є відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації.
Відповідальним виконавцем у частині виконання робіт та послуг є місцеві ради району.
Порядок фінансування таких робіт передбачає перерахування субвенції міським, сільським, селищному бюджетам, як замовнику виконання робіт.
Головним розпорядником коштів за субвенцією місцевим бюджетам для робіт та послуг із розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського районує фінансове управління Сокальської районної державної адміністрації в межах помісячного розпису асигнувань, перераховує кошти на рахунки місцевих бюджетів.
Розподіл субвенції місцевим радам здійснюється на підставі розпорядження голови Сокальської РДА за попереднім погодженнямрозподілу коштів з постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.На засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій шляхом голосування визначаються місцеві ради та заходи, на які буде виділено субвенцію місцевим бюджетам.
Відповідальність за реалізацію Програми в частині моніторингу за ходом виконання і дотримання графіку робіт покладається на відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації.
Визначення виконавців робіт та послуг із розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського районуі укладання з ними відповідних договорів здійснюються замовниками робіт відповідно до вимог чинного законодавства.
Складання і подання фінансової звітності про використання коштів здійснюється в установленому законодавством порядку. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів покладається на головних розпорядників коштів, замовників та виконавців робіт.
Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій з метою контролю та ефективного використання бюджетних коштів має право в будь-який час провести моніторинг за ходом виконання і дотримання графіку робіт, отримати інформацію щодо впровадження заходів по Програмі.
1. Ініціатор розроблення програми: депутат, голова постійної депутатської комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Сенюк А.І.
2. Дата, номер документа про затвердження програми: рішення № ___ від ___.03.2019 року XX____ сесії VII скликання Сокальської районної ради.
3. Розробник програми: відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації, голова постійної депутатської комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Сенюк А.І.
4. Співрозробник Програми: Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, Сокальська районна рада.
5. Відповідальний виконавець програми: місцеві ради Сокальського району.
6. Учасники програми: місцеві ради та підрядні проектні організації.
7. Термін реалізації програми: з моменту прийняття Програми до 31.12.2020 року.
8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, тис.грн., всього 595 тис. грн. у 2019 році.
8.1. коштів районного бюджету – 595 тис.грн.
Заступник голови Сокальської РДА Поліщук М.П.
Сокальська райдержадміністрація просить внести зміни в проект рішення «Про затвердження Програми розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки»
виклавши проект рішення у новій редакції, що додається.
СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХ__сесія VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я №_____
__ березня 2019 року м. Сокаль
Про затвердження Програми
розвитку альтернативної енергетики
на території Сокальського району
на 2019-2020 роки
Розглянувши лист голови постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сенюк А.І. від 22.02.2019 №22/02-2019-01 та від 26.02.2019 №26/02-2019-01, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, беручи до уваги Закон України «Про електроенергетику», Енергетичну стратегію України на період до 2030 року, затверджену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 р. №1071, Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. №902-р,враховуючи висновки постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій,Сокальська районна рада Львівської області,-
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Програму розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.
Голова районної ради Микола Пасько
Затверджено Заступник головиСокальської районної державної адміністрації ______________ М. ПОЛІЩУК «__» __________ 2019 р. МП |
|
Затверджено Рішенням сесії Сокальської районної ради Львівської області №_____ від «_____»_______20__ р Голова Сокальськоїрайонноїради ________________ М.ПАСЬКО «__» __________ 2019 р. МП |
ПРОГРАМА
розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки
розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки
Погоджено Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Сокальської районної ради _______________ В.ПОГРАНИЧНИЙ «__» __________ 2019 р. |
Погоджено Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради ________________ А.СЕНЮК «__» __________ 2019 р. |
|
Погоджено Начальник фінансового управління Сокальської районної державної адміністрації _________________ Г.ЛЕОНОВА «__» ________ 2019 р. |
Погоджено Начальник відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації ________________ С.ШЕВЧУК «__» ________ 2019 р. |
|
м. Сокаль
2019 рік
2019 рік
ПРОГРАМА
розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки
розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки
Сокальський район є одним з найбільших за площею у Львівській області, густозаселеним та добре розвинутий промислово. Частина території району входить в Львівсько-Волинський вугільний басейн. Має добре розвинену енергетичну систему.
З метою розвитку альтернативної енергетики, забезпечення стабілізації стану навколишнього природного середовища, яке зазнало сильного техногенного навантаження через діяльність вугільних шахт, промисловості, сільського господарства, враховуючи світові тенденції та заходи щодо боротьби з потеплінням, змінами клімату, зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу, голова комісії АПК, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Андрій Сенюку2017 році ініціював створення першої комунальної сонячної електростанції на території Великомостівської міської ради в Сокальському районі.
Будівництво та введення в експлуатацію сонячної електростанції дозволить не лише зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу (оскільки не потрібно вже витрачати певну кількість вугілля, щоб виробити кількість енергії, яку буде виробляти сонячна електростанція), а й суттєво збільшить доходи до місцевого бюджету, створить нові робочі місця, залучить великий фінансовий ресурс в альтернативну енергетику району.
15 листопада 2018 голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова комісії агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Андрій Сенюк побували із робочим візитом в Міністерстві екології та природних ресурсів України, де зустрілись із міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком.
В ході зустрічі йшлося про можливість залучення в Сокальський район зелених інвестицій для будівництва на теренах Сокальщини комунальних електростанцій за рахунок кіотських коштів, що надаються на безповоротній основі.
Щоб такі проекти були реалізовані – місцеві ради району повинні розробити детальні плани територій, на яких будуть розташовані електростанції, та затвердити їх, створити комунальні підприємства та відвести і передати їм у користування земельні ділянки, розробити відповідні проекти будівництва, отримати висновки позитивної експертизи проектів будівництва СЕС та дозволи на будівництво. Готовий пакет документів подається на розгляд відповідної комісії Мінприроди. Після позитивного рішення комісії виділяються кошти в рамках Кіотського протоколу на будівництво комунальних сонячних електростанцій.
Відтак у 2018 році розпочалась робота з проектування ще чотирьох комунальних сонячних електростанцій на території Сокальського району.
Станом на сьогодні в Сокальському районі розпочато та ведеться робота з підготовки проектів будівництва п’яти комунальних сонячних електростанцій орієнтовною потужністю 14 МВт (остаточна потужність буде визначена при проектуванні), а саме:
- Белзька міська рада – 2 МВт;
- Корчівська сільська рада – 2МВт;
- Тартаківська сільська рада – 4 МВт;
- Хоробрівська сільська рада - 2 МВт;
- Великомостівська міська рада - 4МВт; - (Великомостівська міська об’єднана територіальна громада).
У 2018році Сокальська районна рада виділила кошти Тартаківській, Хоробрівській, Корчівській сільським радам та Белзькій міській раді на розроблення детальних планів під комунальні сонячні електростації. Великомостівська ОТГ теж виділила кошти на розроблення детального плану під комунальну сонячну електростанцію.
Комунальні підприємства та сонячні електростанції будуть належати громадам вище вказаних міських і сільських рад.
Будівництво електростанцій планується за рахунок проектів (екологічних зелених інвестицій) Кіотських коштів або Японського агентства міжнародного співробітництва (JIKA) на спеціальних умовах для економічного партнерства чи за рахунок інших грантів чи фондів. При виборі ділянок та проектуванні враховано наступні фактори:
- наявність підтримки депутатського корпусу та виконавчого апарату місцевої ради щодо запропонованого проекту, зацікавленість в реалізації проекту;
- ділянка повинна бути розміщена як найближче до розподільчої електропідстанції 35/10 КВт;
- можливість приєднання до електропідстанції без суттєвої додаткової модернізації;
- ділянка знаходиться на території громади, яка отримує незначні доходи, проте є термінова потреба в покращенні екологічного, економічного, соціального та культурного становища на території громади (Белзька міська рада, Корчівська сільська рада);
Заплановано, що при кожній електростанції будуть створені невеликі еколого-просвітницькі центри (класи) для дорослих та дітей, які значно покращуть стан еколого-просвітницької роботи.
Еколого-просвітницький центр буде тісно співпрацювати з проектованим національним природним парком «Надбужжя» імені Блаженнішого ЛюбомираГузара та проводити еколого-просвітницькі уроки та заходи з метою пропагування впровадження альтернативних технологій в енергетиці різних видів, з наочним прикладом діючих сонячних електростанції.
Істотною умовою при розробці робочого проекту будівництва сонячних електростанцій та їх функціонування буде те, що проект має бути багатоцільовим, а кошти отримані від експлуатації електростанцій мають бути використані на розвиток комунального господарства вищевказаних місцевих рад (каналізування населених пунктів та будівництво очисних споруд; роздільне сортування побутових відходів та їх безпечна утилізація; розвиток альтернативної енергетики в районі; розвиток місцевої інфраструктури (ремонт та будівництво об’єктів соціальної сфери, енергозберігаюче освітлення, дороги та інше.).
2. Мета програми
Метою Програми є розвиток альтернативної енергетики на території Сокальського району, збільшення генеруючих потужностей комунальних підприємств з виробництва альтернативної енергії, зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу, стабілізація стану навколишнього природного середовища, збільшення надходжень коштів в місцеві бюджети, запровадження та використання нових технологій в межах Сокальського району, створення нових робочих місць.
3. Заходи Програми.Заходами передбачено фінансування розробки проектної документації для комунальних підприємств Белзької міської ради, Корчівської, Тартаківської та Хоробрівської сільських рад, а саме:
- стадії «Проектів» по об’єктах будівництва «Нове будівництво комунальної сонячної електростанції (СЕС)»;
- проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування СЕС.
4. Порядок використання коштів.
Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Обсяги фінансових ресурсів на реалізацію Програми, у разі потреби, протягом року можуть уточнюватися.
Відповідальним виконавцем в частині складання Програми є відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації.
Відповідальним виконавцем у частині виконання робіт та послуг є місцеві ради району.
Порядок фінансування таких робіт передбачає перерахування субвенції міським, сільським, селищному бюджетам, як замовнику виконання робіт.
Головним розпорядником коштів за субвенцією місцевим бюджетам для робіт та послуг із розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського районує фінансове управління Сокальської районної державної адміністрації в межах помісячного розпису асигнувань, перераховує кошти на рахунки місцевих бюджетів.
Розподіл субвенції місцевим радам здійснюється на підставі розпорядження голови Сокальської РДА за попереднім погодженнямрозподілу коштів з постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.На засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій шляхом голосування визначаються місцеві ради та заходи, на які буде виділено субвенцію місцевим бюджетам.
Відповідальність за реалізацію Програми в частині моніторингу за ходом виконання і дотримання графіку робіт покладається на відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації.
Визначення виконавців робіт та послуг із розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського районуі укладання з ними відповідних договорів здійснюються замовниками робіт відповідно до вимог чинного законодавства.
Складання і подання фінансової звітності про використання коштів здійснюється в установленому законодавством порядку. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів покладається на головних розпорядників коштів, замовників та виконавців робіт.
Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій з метою контролю та ефективного використання бюджетних коштів має право в будь-який час провести моніторинг за ходом виконання і дотримання графіку робіт, отримати інформацію щодо впровадження заходів по Програмі.
Додаток 1 до Програми розвитку альтернативної енергетики на території
Сокальського району на 2019-2020роки
Сокальського району на 2019-2020роки
Паспорт
Програми розвиткуальтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020роки
на 2019рік
Програми розвиткуальтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020роки
на 2019рік
1. Ініціатор розроблення програми: депутат, голова постійної депутатської комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Сенюк А.І.
2. Дата, номер документа про затвердження програми: рішення № ___ від ___.03.2019 року XX____ сесії VII скликання Сокальської районної ради.
3. Розробник програми: відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації, голова постійної депутатської комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Сенюк А.І.
4. Співрозробник Програми: Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, Сокальська районна рада.
5. Відповідальний виконавець програми: місцеві ради Сокальського району.
6. Учасники програми: місцеві ради та підрядні проектні організації.
7. Термін реалізації програми: з моменту прийняття Програми до 31.12.2020 року.
8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, тис.грн., всього 595 тис. грн. у 2019 році.
8.1. коштів районного бюджету – 595 тис.грн.
Заступник голови Сокальської РДА Поліщук М.П.
Додаток 2 до розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки
Показники обсягів фінансових витрат, необхідні для виконання Програми в цілому
та за роками з визначенням джерел фінансування *
та за роками з визначенням джерел фінансування *
Програми розвитку альтернативної енергетики
на території Сокальського району на 2019 - 2020 роки
тис. грн.
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми | 2019 рік | 2020 рік | Усього витрат на виконання програми |
Усього, | 595,0 | 595,0 | |
у тому числі | |||
обласний бюджет | |||
районний бюджет** | 595,0 | 595,0 | |
бюджети сіл, селищ, міст районного підпорядкування** | |||
кошти небюджетних джерел** |
Заступник голови районної ради Василь Бойко
Додаток 3 до розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки
Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників
районної (бюджетної) цільової програми*
Програми розвитку альтернативної енергетики
на території Сокальського району на 2019 - 2020 роки
районної (бюджетної) цільової програми*
Програми розвитку альтернативної енергетики
на території Сокальського району на 2019 - 2020 роки
№ з/п | Назва завдання | Перелік заходів завдання | Показники виконання заходу, один. виміру | Виконавець заходу, показника | Фінансування | Очікуваний результат | ||
Джерела** | Обсяги, тис. грн. | |||||||
2019 рік | ||||||||
1. | Завдання: Розробка проектної документації стадії «Проект» по об’єкту будівництва «Нове будівництво комунальної сонячної електростанції (СЕС)» | Захід 1: Розробка 4 проектних документації стадії «Проект» по об’єкту будівництва «Нове будівництво комунальної сонячної електростанції (СЕС)» | затрат: обсяг витрат на розробку проектів 4 од. | Місцеві ради | Районний бюджет | 515,0 | Виготовлено 4 проектні документацію стадії «Проект» по об’єктах будівництва «Нове будівництво комунальної сонячної електростанції (СЕС)» | |
продукту: кількість проектів 4 при потребі 4. | ||||||||
ефективності: Середні витрати на розробку 1 проекту 128,75 тис. грн | ||||||||
якості: відсоток виконання робіт до потреби 100% | ||||||||
Завдання: Розробка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування СЕС |
Завдання: Розробка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування СЕС |
затрат: обсяг витрат на розробку проектів 4 од. |
Місцеві ради | Районний бюджет | 80,0 | Виготовлено 4 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування СЕС | ||
продукту: кількість проектів 4 при потребі 4. | ||||||||
ефективності: Середні витрати на розробку 1 проекту 20,00 тис. грн | ||||||||
якості: відсоток виконання робіт до потреби 100% | ||||||||
Усього на етап або на програму у 2019 році: | 595,0 |
Заступник голови районної ради Василь Бойко