ОПИС ДОКУМЕНТУ
Рішення: | Неприйнято |
---|---|
Сесія: | V |
Скликання: | VII |
Вид: | За основу |
Номер: | 00023/07 |
Дата реєстрації: | 17.02.2016 |
Проголосовано: | 08.04.2016 15:39:05 |
Автор: | В.Огінський |
РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
- Підтримали
12
- Не підтримали
0
- Утримались
16
- Не голосували
4
- Відсутні
5
ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00023/07
проект ___
СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
___ сесія _VІІ_ скликання
Р І Ш Е Н Н Я №______
березня 2016 року м.Сокаль
Про організацію перевезень пільгових категорій
населення на території Сокальського району на 2016 рік
З метою забезпечення перевезення пільгових категорій населення на території Сокальського району, відповідно до статей 7 та 37 Закону України „Про автомобільний транспорт”, керуючись пунктом „а” статті 28, пунктом 16 частини 1 статті 43, статтею 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи протоколне рішення тимчасової робочої групи з встановлення розміру щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на міських та приміських маршрутах Сокальського району від 01.02.2016 районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Затвердити “Програму щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік“, що додається.
2. Затвердити перелік пільгових категорій громадян для надання щомісячної адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік (додаток 1).
3. Відшкодування перевізникам втрат від перевезень пільгових категорій громадян, що мають право на пільговий проїзд на міських та приміських маршрутах Сокальського району в І кварталі 2016 року здійснювати за методикою затвердженою Сокальською районною державною адміністрацією.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на тимчасову робочу групу з встановлення розміру щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на міських та приміських маршрутах Сокальського району.
Голова районної ради М.Пасько
ПРОГРАМА
щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах
Сокальського району на 2016 рік
Сокаль
2016 рік
Програма щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік
- Загальна характеристика
Програма щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік (далі - Програма) – це надання адресної грошової допомоги для певної пільгової категорії громадян Сокальського району, що зареєстровані на його території, яким відповідно до нормативно-правових актів України надається право безоплатного проїзду у громадському автомобільному транспорті.
У рамках Програми передбачається надання адресної грошової допомоги для певної пільгової категорії громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік (далі – адресної грошової допомоги). Категорії пільгових категорій громадян, які отримають право на одержання адресної грошової допомоги визначається шляхом прийняття відповідного рішення районною радою.
Призначення і виплата адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян здійснюється управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації на підставі поданих органами місцевого самоврядування затверджених списків пільгових категорій громадян для отримання адресної грошової допомоги.
Програма діє на період з 1 квітня 2016 року по 31 грудня 2016 року.
Станом на 01 січня 2016 року на території Cокальського району проживає 5988 громадян, що мають чітко визначене законодавством право безкоштовного проїзду в міському та приміському транспорті. Зі згаданої кількості громадян це - 97 інвалідів війни; 681 - учасники бойових дій; 197 – особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 2 категорій; 146 – ветерани військової служби і ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони; 48 - реабілітовані по ст.1 Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні“; 1076 - інваліди загального захворювання 1 і 2 груп; 389 – діти-інваліди; 3354 – діти з багатодітних сімей.
Програма щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік розроблена на підставі пропозицій та зауважень управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, громадських організацій, діяльність яких спрямована на підвищення соціального захисту населення, суб’єктів господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення.
2. Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма
Забезпечення реалізації громадянами, гарантованих державою, прав на безоплатний проїзд.
3. Мета Програми
Метою програми є надання громадянам, належних їм згідно чинного законодавства, пільг по безкоштовному проїзду пасажирським автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах району.
4. Перелік заходів та результативність показників Програми
Основним завданням Програми є:
призначення та виплата адресної грошової допомоги (компенсації) пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом.
Заходами для реалізації виконання Програми є забезпечення адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району.
- Обсяги, джерела фінансування та строки виконання Програми
Реалізація Програми здійснюється за рахунок коштів районного та бюджетів органів місцевого самоврядування
Обсяг фінансування визначається місцевим бюджетом на 2016рік та внесеним до нього змінами.
- Порядок реалізації заходів Програми
Реалізація Програми здійснюється шляхом щоквартального фінансування. Розмір компенсації одержувачам адресної грошової допомоги визначається рішенням районної ради.
Ресурсне забезпечення Програми надання щоквартальної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік здійснюється згідно рішення районної ради, яким визначається обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми та розмір часток районного та бюджетів органів місцевого самоврядування.
Фінансування заходів Програми в межах затверджених видатків здійснюється головним розпорядником коштів:
- управлінням соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації.
Виконання Програми здійснюється впродовж 2016 року.
Надання допомоги здійснюється з місяця звернення пільгових категорій громадян шляхом подання до сільських, міських та селищної рад наступних документів:
- заява;
- згода на збір та обробку персональних даних;
- ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду;
- документ, що засвідчує право на пільгу;
- поточний рахунок уповноваженого банку або поштового відділення.
Відповідальні особи сільських, міських та селищної рад формують та затверджують списки одержувачів допомоги із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, ідентифікаційного коду, місця реєстрації, назви та реквізитів банку (при наявності), статусу пільговика та щомісячно до 20 числа подають в паперовому та електронному вигляді до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Надання допомоги припиняється з 1 числа наступного місяця у разі:
- закінчення та/або зміни терміну дії пільги;
- смерті одержувача допомоги;
- зміни реєстрації;
- досягнення 18-го віку (23-го у разі навчання за денною формою) дитини з багатодітної сім’ї.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації приймає списки та здійснює перевірку з базою ЄДАРП для формування виплатних відомостей з надання допомоги. В разі відсутності даних про особу в ЄДАРП, зазначена особа в виплатну відомість не включається.
Управління фінансів районної державної адміністрації за заявкою управління соціального захисту населення районної державної адміністрації перераховують кошти на бюджетний рахунок управління.
Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації в свою чергу спрямовує кошти безпосередньо на рахунки пільгових категорій громадян або відділення Укрпошти за бажанням одержувача, що звернувся за наданням такої допомоги.
7. Очікувані результати виконання Програми
Забезпечення виплати адресної грошової допомоги(компенсації) громадянам, які, згідно чинного законодавства, мають право на безкоштовний проїзд пасажирським автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах району.
- Координація та контроль за ходом виконання Програми
Координацію дій що до реалізації Програми здійснює управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
Відповідальність за виконання Програми покладається на заступника голови районної державної адміністрації, до обов’язків якого належать питання соціального захисту населення, і керівника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації..
Контроль за станом реалізації Програми здійснює постійна комісія районної ради питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення .
Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щорічно до 25 січня подає інформацію про стан виконання Програми.
Додаток
до рішення сесії Сокальської районної ради від _________2016 року № ___________
Перелік пільгових категорій громадян для надання щомісячної адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Сокальського району на 2016 рік
1. Інваліди війни;
2. Учасники бойових дій;
3. Особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 2 категорій;
4. Ветерани військової служби і ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони;
5. Реабілітовані по статті 1 Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні“;
6. Інваліди загального захворювання 1 і 2 груп;
7. Член сім’ї загиблого;
8. Діти-інваліди;
9. Діти з багатодітних сімей.