ОПИС ДОКУМЕНТУ
Рішення: | Прийнято |
---|---|
Сесія: | XVII |
Скликання: | VII |
Тип: | За поправку |
Номер: | 1 |
Проголосовано: | 11.04.2017 11:18:40 |
Автор: | Задолинна І.Р. |
РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
- Підтримали
31
- Не підтримали
0
- Утримались
0
- Не голосували
1
- Відсутні
5
Голосування за поправку до проєкту рішення: №00197/07 від 15.03.2017
"Про затвердження Програми компенсації
пільгового проїзду окремих категорій громадян
в автомобільному транспорті
у Сокальському районні на 2017 рік
Порівняльна таблиця до проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2017 рік»
ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням сесії
Сокальської районної ради Львівської області
Порядок
відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у І півріччі 2017 року
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає єдиний механізм відшкодування перевізникам компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті приміського сполучення (за винятком таксі) (далі – Відшкодування) за рахунок коштів місцевого бюджету.
Порядок розроблений на виконання районної Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2017 рік.
1.2. Законодавчою та нормативною підставою Порядку є Бюджетний Кодекс України, Закони України «Про автомобільний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства» та інших Законів України, які дають право на пільговий проїзд.
1.3. Цей Порядок визначає механізм відшкодування управлінням соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (далі - Управління) перевізникам за пільговий проїзд окремих пільгових категорій громадян за рахунок коштів з районного бюджету та спрямованих коштів міських, селищного та сільських бюджетів районному бюджету на підставі підписаних міжтрансфертних угод.
1.4. Загальна сума відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги, у автомобільному транспорті приміського сполучення визначається кошторисними призначеннями на відповідний рік за рахунок коштів з районного бюджету та спрямованих коштів міських, селищного та сільських бюджетів районному бюджету на підставі підписаних міжтрансфертних угод.
1.5. Розподіл коштів між перевізниками проводиться пропорційно до кількості маршрутних рейсів, що працюють на приміських маршрутах загального користування та вартості проїзду.
1.6. Відшкодування компенсаційних виплат проводиться на підставі договорів про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Сокальського району автомобільним транспортом загального користування, укладених між перевізниками і Управлінням, яке є головним розпорядником коштів, призначених для компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян.
Перевізники – отримувачі компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету за пільговий проїзд окремих категорій громадян для укладання договору з Управлінням подають наступну інформацію:
- копію чинного договору про організацію перевезення пасажирів;
- копію ліцензії;
- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку;
- довідку про встановлені тарифи (вартість проїзду).
1.7. Перевезення пільгових категорій громадян, яким відповідно до законодавства України, надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування, здійснюється на підставі:
- інвалідів війни - згідно посвідчення «Інваліда війни»;
- учасників бойових дій - згідно посвідчення «Учасника бойових дій»;
- інвалідів, дітей-інвалідів та осіб, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого) – за фактом супроводження - на підставі посвідчення відповідно до Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» або на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК) та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення;
- ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України – при пред’явленні відповідного посвідчення «Ветерана військової служби», «Ветерана органів внутрішніх справ», «Ветерана податкової міліції», «Ветерана Державної кримінально-виконавчої служби», «Ветерана служби цивільного захисту», «Ветерана Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації»;
- інвалід військової служби – при пред’явленні відповідного пенсійного посвідчення із відміткою інваліда армії;
- батьки військовослужбовця, який загинув чи помер або пропав безвісти під час проходження військової служби, вдова (вдівець) військовослужбовця, її (його) діти, дружина (чоловік) військовослужбовця, який пропав безвісти, її (його) діти - при пред’явленні відповідного посвідчення;
- громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1, 2 та 3) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- дітей з багатодітних сімей - на підставі посвідчення «Дитини з багатодітної сім’ї».
2.1. Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян, що мають право на безплатний проїзд згідно з чинним законодавством, здійснюється пасажирським автотранспортом на умовах, визначених договором на обслуговування маршруту, укладеним між перевізником та райдержадміністрацією, при пред'явленні пільговиком відповідного посвідчення, що підтверджує право на пільгу.
2.2. Розрахунки фактично виконаних обсягів перевезень пільгових категорій населення в автобусах приміських маршрутів загального користування виконуються перевізниками по кожному маршруту окремо (без урахування страхового збору та ПДВ) за календарний місяць в такому порядку:
- Сума відшкодування втрат перевізника за перевезення автотранспортом приміського сполучення визначається за формулою:
Впр = Дпр : Q пр/пл * Qбезпл, де
Дпр - доходи від перевезення платних пасажирів автотранспортом приміського сполучення
Q пр.пл – кількість перевезених автотранспортом приміського сполучення платних пасажирів, чол.;
Qбезпл. – кількість перевезених пільгових пасажирів, чол.;
Розрахунок кількості перевезених пільгових пасажирів - пасажирів, які користуються правом безплатного проїзду у транспорті приміського сполучення (Qбезпл) визначається за формулою:
Qбезпл. = Q пр/пл * К пр, де
К пр - коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів, які мають право на безплатний проїзд, і платних пасажирів у загальному обсязі перевезень пасажирів.
Коефіцієнт (Кпр) розраховується шляхом аналізу стану перевезення пасажирів автотранспортом приміського сполучення на підставі результатів обстеження робочою групою з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування (далі – Робоча група). Склад і повноваження Робочої групи затверджуються керівником Управління, з залучення спеціалістів необхідних для роботи Робочої групи, за згодою.
2.3. Розрахунок коефіцієнтів співвідношення кількості пасажирів, які мають право на безплатний проїзд, і платних пасажирів у загальному обсязі перевезень пасажирів проводиться на підставі акта обстеження пасажиропотоку (Додаток 2) щодо кожного перевізника.
2.4. Загальна сума відшкодувань за місяць, розрахована перевізником за вищезазначеними формулами, додається до актів звірки і подається до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
2.5. Відшкодування проводиться головним розпорядником бюджетних коштів пропорційно до сум компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, згідно з розрахунками, поданими кожним перевізником та в межах виділених кошторисних призначень з врахуванням розподілу коштів між перевізниками. Розподіл коштів між перевізниками здійснюється Робочою групою відповідно до Порядку.
2.6. У разі порушень - відміни рейсів, руху з порушенням затвердженого графіка та інше, або у випадку порушення прав пільговиків - відмови в безкоштовному перевезенні при пред’явленні посвідчення, громадяни можуть подати скаргу на ім’я начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про неправомірні дії працівника автотранспортного підприємства. В скарзі мають бути вказані прізвище, ім’я та по-батькові, адреса особи, що її подала та назва маршруту, державний номерний знак автобуса, час вчинення порушення.
2.7. У разі фіксації порушення умов договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування та умов договору про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Сокальського району автомобільним транспортом загального користування управління соціального захисту населення райдержадміністрації має право зменшити суму визначену до відшкодування на 1% за кожний зафіксований випадок, у місяці за який проводиться відшкодування.
Заява або скарга, факт порушення який підтвердився і визнаний обома сторонами (управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації і підприємством - автоперевізником), оформляється відповідним актом.
2.8. Перевізники щомісяця до 5 числа надають розпоряднику бюджетних коштів розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці, за формами згідно з додатком 1.
2.9. Перевізники несуть відповідальність за достовірність наданих розрахунків.
3. Порядок проведення відшкодування компенсації
3.1. На підставі наданих перевізниками розрахунків розпорядники бюджетних коштів щомісяця:
3.2. Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян припиняється у разі закінчення терміну дії договору про обслуговування маршруту, а також закінчення терміну дії або позбавлення перевізника ліцензії на здійснення пасажирських перевезень.
3.3 Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюється за період дії цього Порядку, починаючи з 01.01.2017р.
Погоджено:
________________________
замовник послуг
М.П.
Розрахунок
суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян при користуванні
пасажирським транспортом на приміських маршрутах
_______________________________________________________
(назва перевізника)
_______________________________________________________
(за звітний період)
Перевізник ________ ______________________________
(підпис) (П.І.Б.)
М.П.
Головний бухгалтер (виконавець) _______________ ______________________________
(підпис) (П.І.Б.)
„_____” ____________ 200 __ р.
Первинна редакція | Пропозиції поправки | |
1. | Задолинна І.Р. Абзац 1 п. 1 «Визначення проблеми» викласти у новій редакції: | |
«Відповідно до вимог чинних законодавчих та нормативних актів України: Законів України „ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист", "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України", "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні", "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", «Про Службу безпеки України», "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про охорону дитинства", постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 "Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування" та від 16 серпня 1994 року № 555 "Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354"; рішення Львівської обласної ради № 87 від 16 лютого 2016 року "Про безоплатний проїзд ветеранів національно-визвольної боротьби в автомобільному транспорті загального користування" – окремим категоріям громадян надано право безкоштовного проїзду в автомобільному транспорті.» | «Законами України надано право окремим категоріям громадян на безкоштовний або з частковою оплатою проїзд в автомобільному транспорті.» | |
2. | Задолинна І.Р. Абзац 1 п. 4 «Обсяги, джерела фінансування, строки та порядок виконання Програми» викласти у новій редакції : | |
«Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок районного бюджету в межах коштів, затверджених рішенням Сокальської районної ради на відповідний рік, виходячи з можливостей бюджету.» | «Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок районного бюджету та бюджетів міських, сільських та селищної рад в межах коштів, затверджених відповідними рішеннями на відповідний рік, виходячи з можливостей бюджету.» | |
3. | Задолинна І.Р. Абзац 3 п. 4 «Обсяги, джерела фінансування, строки та порядок виконання Програми» викласти у новій редакції: | |
Порядок компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на автомобільному транспорті затверджується розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації. | Відшкодування втрат від пільгового перевезення пасажирів здійснюється відповідно до затвердженого Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у І півріччі 2017 року. |
Первинна редакція | Пропозиції, поправки | |
Пункт відсутній | Задолинна І.Р. Доповнити пунктом 2 наступного змісту: 2. Затвердити Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у І півріччі 2017 року (додається). | |
Пункт відсутній | Задолинна І.Р. Доповнити Порядком відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у І півріччі 2017 року в наступній редакції: |
ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням сесії
Сокальської районної ради Львівської області
Порядок
відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у І півріччі 2017 року
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає єдиний механізм відшкодування перевізникам компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті приміського сполучення (за винятком таксі) (далі – Відшкодування) за рахунок коштів місцевого бюджету.
Порядок розроблений на виконання районної Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2017 рік.
1.2. Законодавчою та нормативною підставою Порядку є Бюджетний Кодекс України, Закони України «Про автомобільний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства» та інших Законів України, які дають право на пільговий проїзд.
1.3. Цей Порядок визначає механізм відшкодування управлінням соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (далі - Управління) перевізникам за пільговий проїзд окремих пільгових категорій громадян за рахунок коштів з районного бюджету та спрямованих коштів міських, селищного та сільських бюджетів районному бюджету на підставі підписаних міжтрансфертних угод.
1.4. Загальна сума відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги, у автомобільному транспорті приміського сполучення визначається кошторисними призначеннями на відповідний рік за рахунок коштів з районного бюджету та спрямованих коштів міських, селищного та сільських бюджетів районному бюджету на підставі підписаних міжтрансфертних угод.
1.5. Розподіл коштів між перевізниками проводиться пропорційно до кількості маршрутних рейсів, що працюють на приміських маршрутах загального користування та вартості проїзду.
1.6. Відшкодування компенсаційних виплат проводиться на підставі договорів про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Сокальського району автомобільним транспортом загального користування, укладених між перевізниками і Управлінням, яке є головним розпорядником коштів, призначених для компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян.
Перевізники – отримувачі компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету за пільговий проїзд окремих категорій громадян для укладання договору з Управлінням подають наступну інформацію:
- копію чинного договору про організацію перевезення пасажирів;
- копію ліцензії;
- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку;
- довідку про встановлені тарифи (вартість проїзду).
1.7. Перевезення пільгових категорій громадян, яким відповідно до законодавства України, надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування, здійснюється на підставі:
- інвалідів війни - згідно посвідчення «Інваліда війни»;
- учасників бойових дій - згідно посвідчення «Учасника бойових дій»;
- інвалідів, дітей-інвалідів та осіб, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого) – за фактом супроводження - на підставі посвідчення відповідно до Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» або на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК) та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення;
- ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України – при пред’явленні відповідного посвідчення «Ветерана військової служби», «Ветерана органів внутрішніх справ», «Ветерана податкової міліції», «Ветерана Державної кримінально-виконавчої служби», «Ветерана служби цивільного захисту», «Ветерана Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації»;
- інвалід військової служби – при пред’явленні відповідного пенсійного посвідчення із відміткою інваліда армії;
- батьки військовослужбовця, який загинув чи помер або пропав безвісти під час проходження військової служби, вдова (вдівець) військовослужбовця, її (його) діти, дружина (чоловік) військовослужбовця, який пропав безвісти, її (його) діти - при пред’явленні відповідного посвідчення;
- громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1, 2 та 3) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- дітей з багатодітних сімей - на підставі посвідчення «Дитини з багатодітної сім’ї».
2. Здіснення перевезень громадян, яким надано право безоплатного проїзду автомобільним транспортом на приміських маршрутах та визначення суми втрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян
2.1. Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян, що мають право на безплатний проїзд згідно з чинним законодавством, здійснюється пасажирським автотранспортом на умовах, визначених договором на обслуговування маршруту, укладеним між перевізником та райдержадміністрацією, при пред'явленні пільговиком відповідного посвідчення, що підтверджує право на пільгу.
2.2. Розрахунки фактично виконаних обсягів перевезень пільгових категорій населення в автобусах приміських маршрутів загального користування виконуються перевізниками по кожному маршруту окремо (без урахування страхового збору та ПДВ) за календарний місяць в такому порядку:
- Сума відшкодування втрат перевізника за перевезення автотранспортом приміського сполучення визначається за формулою:
Впр = Дпр : Q пр/пл * Qбезпл, де
Дпр - доходи від перевезення платних пасажирів автотранспортом приміського сполучення
Q пр.пл – кількість перевезених автотранспортом приміського сполучення платних пасажирів, чол.;
Qбезпл. – кількість перевезених пільгових пасажирів, чол.;
Розрахунок кількості перевезених пільгових пасажирів - пасажирів, які користуються правом безплатного проїзду у транспорті приміського сполучення (Qбезпл) визначається за формулою:
Qбезпл. = Q пр/пл * К пр, де
К пр - коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів, які мають право на безплатний проїзд, і платних пасажирів у загальному обсязі перевезень пасажирів.
Коефіцієнт (Кпр) розраховується шляхом аналізу стану перевезення пасажирів автотранспортом приміського сполучення на підставі результатів обстеження робочою групою з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування (далі – Робоча група). Склад і повноваження Робочої групи затверджуються керівником Управління, з залучення спеціалістів необхідних для роботи Робочої групи, за згодою.
2.3. Розрахунок коефіцієнтів співвідношення кількості пасажирів, які мають право на безплатний проїзд, і платних пасажирів у загальному обсязі перевезень пасажирів проводиться на підставі акта обстеження пасажиропотоку (Додаток 2) щодо кожного перевізника.
2.4. Загальна сума відшкодувань за місяць, розрахована перевізником за вищезазначеними формулами, додається до актів звірки і подається до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
2.5. Відшкодування проводиться головним розпорядником бюджетних коштів пропорційно до сум компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, згідно з розрахунками, поданими кожним перевізником та в межах виділених кошторисних призначень з врахуванням розподілу коштів між перевізниками. Розподіл коштів між перевізниками здійснюється Робочою групою відповідно до Порядку.
2.6. У разі порушень - відміни рейсів, руху з порушенням затвердженого графіка та інше, або у випадку порушення прав пільговиків - відмови в безкоштовному перевезенні при пред’явленні посвідчення, громадяни можуть подати скаргу на ім’я начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про неправомірні дії працівника автотранспортного підприємства. В скарзі мають бути вказані прізвище, ім’я та по-батькові, адреса особи, що її подала та назва маршруту, державний номерний знак автобуса, час вчинення порушення.
2.7. У разі фіксації порушення умов договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування та умов договору про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Сокальського району автомобільним транспортом загального користування управління соціального захисту населення райдержадміністрації має право зменшити суму визначену до відшкодування на 1% за кожний зафіксований випадок, у місяці за який проводиться відшкодування.
Заява або скарга, факт порушення який підтвердився і визнаний обома сторонами (управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації і підприємством - автоперевізником), оформляється відповідним актом.
2.8. Перевізники щомісяця до 5 числа надають розпоряднику бюджетних коштів розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці, за формами згідно з додатком 1.
2.9. Перевізники несуть відповідальність за достовірність наданих розрахунків.
3. Порядок проведення відшкодування компенсації
3.1. На підставі наданих перевізниками розрахунків розпорядники бюджетних коштів щомісяця:
- в межах затверджених бюджетних асигнувань складають з перевізниками відповідні акти звіряння;
- реєструють в органах державного казначейства бюджетні зобов’язання;
- подають заявку на фінансування в фінансове управління районної державної адміністрації до 15 числа;
- здійснюють розрахунки з перевізниками за надані пільгові послуги в межах виділеного обсягу субвенції.
3.2. Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян припиняється у разі закінчення терміну дії договору про обслуговування маршруту, а також закінчення терміну дії або позбавлення перевізника ліцензії на здійснення пасажирських перевезень.
3.3 Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюється за період дії цього Порядку, починаючи з 01.01.2017р.
Додаток 1
до Порядку
Погоджено:
________________________
замовник послуг
М.П.
Розрахунок
суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян при користуванні
пасажирським транспортом на приміських маршрутах
_______________________________________________________
(назва перевізника)
_______________________________________________________
(за звітний період)
Назва маршруту | Виручка від пасажирів, що оплачують проїзд, грн. | Тариф за 1 пас/км., грн. | Середня дальність поїздки, км. | Середня вартість поїздки одного пасажира, грн. (гр.2×гр.3) | Кількість пасажирів, що оплачують проїзд, чол. (гр.1/гр.4) | Коефіцієнт співвідношення по району (перевізнику) | Кількість пільговиків, чол. (гр.5×гр.6) | Сума компенсації, грн. (гр.4×гр.7) |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
ВСЬОГО | х | х | х | х | х | х |
Перевізник ________ ______________________________
(підпис) (П.І.Б.)
М.П.
Головний бухгалтер (виконавець) _______________ ______________________________
(підпис) (П.І.Б.)
„_____” ____________ 200 __ р.
Додаток 2
до Порядку
АКТ
обстеження пасажиропотоку на _______________________ маршруті
(міському, приміському)
звичайного режиму руху №_________________________________
назва маршруту
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коефіцієнт співвідношення пільгових і платних пасажирів - ___________ (Разом (сума) гр.6 / Разом (сума) гр.5)
Представник перевізника: Представники комісії:
_______________ (Прізвище, ініціали) _______________ (Прізвище, ініціали)