ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Огінський В.Б

Статус:

Чинний

Дата:

27.02.2018

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ТЕКСТ РІШЕННЯ

ПОПРАВКИ ДО ПРОЄКТУ РІШЕННЯ
№ 00475/07 Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік

№ 1 від 11.05.18 09:43, автор:

 
Токай Р.Н. Внести зміни у проект рішення «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік» виклавши рішення у новій редакції, що додається.
 
 
 
                                              НОВА РЕДАКЦІЯ
СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
  сесія _VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я
травень 2018 року                                                                              м.Сокаль
 
Про внесення змін до Програми
соціального захисту окремих категорій
населення Сокальського району на 2018 рік
 
         Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,
В И Р І Ш И Л А:
 
1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 459, (далі – Програма) саме:
 
1.1. У текстовій частині  Програми в розділі 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» підпункт 4.7.2. викласти у новій редакції:
«4.7.2. Надання одноразової грошової допомоги особі, яка здійснила поховання особи з інвалідністю в наслідок війни або учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).»
 
1.2. У текстовій частині  Програми в розділі 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» підпункт 4.7.4. викласти у новій редакції:
«4.7.4. Підтримка соціальних заходів, які проводяться за участі учасників бойових дій (АТО), (ООС), учасників визвольних змагань та сімей загиблих військовослужбовців (АТО), (ООС).»
 
1.3. Доповнити розділ 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» текстової частини Програми  підпунктом 4.7.6. в наступній редакції:
«4.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особа з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).»
 
1.4. У текстовій частині  Програми в розділі 6 «Порядок реалізації заходів Програми» підпункт 6.7.2. викласти у новій редакції:
«6.7.2.Надання одноразової грошової допомоги особі, яка здійснила поховання військовослужбовця, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).
Грошова допомога виплачується особі, яка здійснила поховання загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).
Грошова допомога виплачується особі, яка здійснила поховання особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил (ООС) та померли під час відпустки, після звільнення з військової служби або демобілізації.
Вказана допомога виплачується при умові, що померлий був зареєстрований або фактично проживав на території Сокальського району.
Для виплати допомоги подається:
  • заява;
  • копія свідоцтва про смерть;
  • копія посвідчення, яке підтверджує статус особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій;
  • довідка, яка засвідчує загибель військовослужбовця в зоні проведення антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) (у разі загибелі);
  • копія паспорта особи, яка здійснила поховання;
  • довідка з органу місцевого самоврядування про підтвердження здійснення поховання заявником;
  • копія ідентифікаційного номера заявника;
  • особовий рахунок в банку заявника.
Кошти на виплату одноразової грошової допомоги за поданою заявкою виконавцем програми перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (Виконавця заходу).
Право на виплату одноразової грошової допомоги мають особи, які здійснили поховання за період 01.01.2018р. по 31.12.2018р.
Виконавець заходу виплачує кошти одержувачу на особовий рахунок заявника.
Розмір допомоги визначається при формування бюджету на відповідний рік та може змінювати при прийняті відповідного рішення»».
 
1.5. У текстовій частині  Програми в розділі 6 «Порядок реалізації заходів Програми» підпункт 6.7.4. викласти у новій редакції:
«6.7.4.Підтримка соціальних заходів, які проводяться за участі учасників бойових дій (АТО), (ООС), учасників визвольних змагань та сімей загиблих військовослужбовців (АТО), (ООС).
Підтримка соціальних заходів, які проводяться за участі учасників бойових дій (АТО), (ООС), учасників визвольних змагань та сімей загиблих військовослужбовців (АТО), (ООС) шляхом фінансування витрат на:
  • проведення заходів військово - патріотичного виховання молоді за участі учасників бойових дій (АТО), (ООС);
  • організацію та проведення круглих столів, семінарів, консультацій із залученням представників громадськості, органів державної влади, експертів з різних галузей суспільного життя;
  • оплата послуг з увічнення пам’яті загиблих, померлих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) (придбання квітів, вінків для укладання до ювілейних та визначних дат до могил загиблих військовослужбовців, та інші послуги пов’язані з даною категорією громадян).
  • оплату послуг з перевезення учасників, пов’язаних з реалізацією заходів передбачених п.6.7.4. даної Програми та для участі в інших заходах районного, обласного та державного рівня»»
 
1.6. Доповнити розділ 6 «Порядок реалізації заходів Програми текстової частини Програми  підпунктом 6.7.6.  в наступній редакції :
«6.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особа з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) .
У разі виникнення певних обставин на вирішення яких необхідно кошти, особа з інвалідністю в наслідок війни, учасник бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) може звернутися за грошовою допомогою.
Для одержання грошової допомоги заявник звертається з заявою, яка виноситься на розгляд комісії.
До заяви додаються такі документи:
  • копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки).
  • копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).
  • копія посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю в наслідок війни), виданого у встановленому законодавством України порядку.
  • інформація про рахунок у банківській установі – у разі виплати одноразової матеріальної допомоги через банківську установу.
  • документи, які підтверджують певні обставини на вирішення яких необхідно кошти.
У разі подання заяви законним представником чи уповноваженою особою – документи, які посвідчують особу тих осіб, від імені яких подається заява, а також документ, який надає повноваження законному представникові чи уповноваженій особі представляти таких осіб, оформлений відповідно до законодавства України.
Матеріальна допомога може надаватися одній особі один раз на рік.
Рішення про виділення грошової допомоги та її розмір приймається Комісією, створеною розпорядженням голови районної державної адміністрації.
Рішення Комісії оформляється протоколом.
Підставою для здійснення виплати одноразової матеріальної допомоги є розпорядження голови районної державної адміністрації про надання одноразової матеріальної допомоги, яке видається з врахуванням рішення Комісії.
Отримання особою одноразової матеріальної допомоги відповідно до цього заходу Програми не є підставою для відмови в отриманні матеріальної допомоги з інших джерел.
Допомога, яка належала її одержувачу і залишилася неотриманою у зв’язку з його смертю підлягає поверненню. 
Кошти на виплату одноразової допомоги перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (виконавця заходу).
Виконавець заходу виплачує кошти одержувачу на особовий рахунок заявника.
 
  1. Викласти Додатки 1- 4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік в новій реакції, що додаються.
 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
Голова районної ради                                              Микола Пасько
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток  1 до Програми соціального захисту окремих
 категорій населення Сокальського району на 2018 рік
 
Розмір грошових допомог
Встановити розміри виплат, а саме:
1.1.   Грошова допомога учасникам визвольних змагань, виплачується щомісячно, в розмірі:
-        учасникам бойових дій УПА в сумі 300,0 грн.;
-        вдовам ветеранів УПА, вдовам політв’язнів УПА в сумі 100,0 грн.
1.2.   Грошова допомога особам яким виповнилось 100, 105, 110 років, виплачується одноразово, в розмірі - 3000,0 грн. на особу.
1.3.   Грошова допомога інвалідам на часткове відшкодування вартості житлово-комунальних послуг, виплачується сім’ям, які складаються з двох та більше інвалідів І, ІІ групи, дітей інвалідів; інвалідів по зору І, ІІ групи; одиноким інвалідам І, ІІ групи в розмірі - 75,0 грн. на особу.
1.4.   Грошова допомога громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС виплачується одноразово, у розмірі - 500,0 грн. на особу.
1.5.   Грошова допомога членам родин військовослужбовців що загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан, вплачується одноразово, в розмірі – 2500,0 грн. на сім’ю.
1.6.    Одноразова грошова допомога членам сімей загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби:
-         неповнолітні діти (віком до 18 років), діти у разі навчання у вищих навчальних закладах І – ІV рівня акредитації, та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років – 5,0 тис. грн.;
-         члени сім’ї загиблого, які мають інвалідність І чи ІІ групи – 5,0 тис. грн.;
-        працездатні члени сім’ї загиблого, члени сім’ї загиблого, які досягли пенсійного віку – 2,5 тис. грн.
1.7. Одноразова грошова допомога особі, яка здійснила поховання військовослужбовця, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в розмірі - 15,0 тис.грн.
1.8.     Грошова допомога особам, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України виплачується в розмірі - 3,0 тис. грн. на особу.
Виплата проводиться з моменту прийняття районною радою відповідного рішення.
1.9. Одноразова грошова допомога членам сім’ї військовослужбовця, який потрапив у полон вимушено, рахується таким, що тимчасово відсутній у частині (безвісті пропавши):
-     неповнолітні діти (віком до 18 років), діти у разі навчання у вищих навчальних закладах І – ІV рівня акредитації, та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років – 5,0 тис. грн.;
-     члени сім’ї, які мають інвалідність І чи ІІ групи – 5,0 тис. грн.;
-     працездатні члени сім’ї, члени сім’ї загиблого, які досягли пенсійного віку – 2,5 тис. грн.
1.10. Розмір одноразової грошової допомоги громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності становить 3,0 тис. грн.
 
Начальник управління                                                         ОГІНСЬКИЙ В.Б.
соціального захисту населення
Сокальської РДА
 
 
 
 
Додаток 2 до Програми соціального захисту окремих
 категорій населення Сокальського району на 2018 рік
 
ПАСПОРТ
 (загальна характеристика районної (бюджетної ) цільової програми)
 
ПРОГРАМА
СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ
СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК
 
1. Ініціатор розроблення програми – управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації
 
2. Дата, номер документа про затвердження програми – рішення Сокальської районної ради №459 від 22.12.2017 року
 
3. Розробник програми - управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації
 
4. Співрозробники програми -
 
5. Відповідальний виконавець програми - управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації
 
6. Учасники програми - 
 
7. Термін реалізації програми -  2018 рік
 
7.1. Етапи виконання програми - 
 
8. Загальний обсяг фінансових – 1 440,0 тис. грн. 

у тому числі:
8.1. коштів районного бюджету – 1 440,0 тис. грн.
8.2. субвенція місцевих рад – 0,0 тис. грн.
 
 
 
Керівник установи -головного
розпорядника коштів-
начальник управління                                                         ОГІНСЬКИЙ В.Б.
соціального захисту населення
Сокальської райдержадміністрації             
 
 
Відповідальний виконавець Програми-
начальник управління                                                         ОГІНСЬКИЙ В.Б.
соціального захисту населення
Сокальської райдержадміністрації 
 
Додаток 3 до Програми соціального захисту окремих
 категорій населення Сокальського району на 2018 рік
 
Показники обсягів фінансових витрат, необхідні для виконання Програми в цілому
та за роками з визначенням джерел фінансування *
 
ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК
тис. грн.
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми 2018 рік 20 __  рік 20 __ рік 20 __ рік Усього витрат на виконання програми
Усього, 1440,0       1440,0
у тому числі          
обласний бюджет 0,0       0,0
районний  бюджет 1440,0       1440,0
субвенція місцевих рад 0,0       0,0
кошти небюджетних джерел 0,0       0,0
 
 
 
 
 
Начальник управління                                                         ОГІНСЬКИЙ В.Б.            
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Додаток  4 до Програми соціального захисту окремих
 категорій населення Сокальського району на 2018 рік
 
Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників районної (бюджетної) цільової програми*
ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК
 
 
 
№ з/п
Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела Обсяги, тис. грн.
1. Оплата за лікування дітей, хворих на ДЦП в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець Покриття частини витрат на лікування дітей в Міжнародній клініці відновного лікування м.Трускавець. Затрати – 155,25 тис. грн. УСЗН районний бюджет 155,25 Покращення стану здоров’я 13-ти дітей хворих на ДЦП
Продукт – Лікування дітей хворих на ДЦП (11,94 – лікування 1 дитини)
Ефективність - Покращення стану здоров’я 13-ти дітей
Якість - Охоплення 100% лікуванням бажаючих пройти курс лікування.
2. Грошова допомога учасникам визвольних змагань
 
Виплата щомісячної грошової допомоги учасникам визвольних змагань Затрати –  144,9тис. грн. УСЗН районний бюджет 144,9 Покращення матеріального становища 62 учасникам визвольних змагань
Продукт – Виплата щомісячної грошової допомоги 29 - учасникам бойових дій УПА по 300,0 грн., 29 - вдовам ветеранів УПА по 100,0 грн., 1- вдівцю ветерана УПА 3 – вдовам  політв’язнів УПА по100,0 грн.
Ефективність -  Покращення матеріального становища 62 учасникам визвольних змагань
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
3. Грошова допомога особам яким виповнилось 100, 105, 110 років Виплата одноразової грошової допомоги особам яким виповнилось 100, 105, 110 рокі Затрати - 6,1 тис. грн. УСЗН районний бюджет 6,1 Підтримка заходів з відзначення 3-х довгожителів та покращення їх матеріального становища
Продукт – Розмір одноразової допомоги 3,0 тис. грн.
Ефективність - Підтримка заходів з відзначення 3-х довгожителів та покращення їх матеріального становища
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
4. Грошова допомога інвалідам на часткове відшкодування вартості житлово-комунальних послуг Виплата щомісячної грошової допомоги на часткове відшкодування вартості житлово-комунальних послуг людям з інвалідністю Затрати – 80,7 тис. грн. УСЗН районний бюджет 80,7 Покращення матеріального становища  89 людей з інвалідністю та оплати платежів за комунальні послуги
Продукт – Розмір грошової допомоги становить: сім’ям, які складаються з двох та більше інвалідів І, ІІ групи, дітей інвалідів; інвалідів по зору І, ІІ групи; одиноким інвалідам І, ІІ групи - 75,0 грн. на особу
Ефективність - Покращення матеріального становища  89 людей з інвалідністю та оплати платежів за комунальні послуги 
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
5. Грошова допомога громадянам які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС Виплата одноразової грошової допомоги громадян які постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС Затрати - 101,2 тис. грн.  
УСЗН
районний бюджет  
101,2
Покращення матеріального становища 202 громадян які постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС
Продукт – Розмір одноразової грошової допомоги становить 500,0 грн. на особу
Ефективність - Покращення матеріального становища 202 громадян які постраждали
 внаслідок аварії на ЧАЕС 
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
6. Грошова допомога членам родин військовослужбовців що загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан Виплата одноразової грошової допомоги членам родин військовослужбовців що загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан Затрати - 12,5 тис. грн. УСЗН районний бюджет 12,5 Вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан  та підтримка їх сімей.
Продукт – Розмір одноразової грошової допомоги становить 2,5 тис. грн. на сім»ю.
Ефективність - Вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан  та підтримка їх сімей. Заходами буде охоплено 5 сімей.
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
7.1. Підтримка демобілізованих учасників бойових дій АТО, членів сімей загиблого військовослужбовця, учасника АТО Надання одноразової грошової допомоги членам сімей загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби Затрати – 97,6 тис. грн. УСЗН районний бюджет 97,6 Вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби та підтримка їх сімей. Заходами буде охоплено 31 членів сімей.
Продукт – Розмір допомоги:
- неповнолітні діти (віком до 18 років), діти у разі навчання у вищих навчальних закладах І - ІV рівня акредитації, та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років – 5,0 тис. грн.;
- члени сім’ї загиблого, які мають інвалідність І чи ІІ групи – 5.0 тис. грн.;
- працездатні члени сім’ї загиблого, члени сім’ї загиблого, які досягли пенсійного віку – 2,5 тис. грн.
Ефективність - Вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби та підтримка їх сімей. Заходами буде охоплено 31 членів сімей.
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
7.2. Надання одноразової грошової допомоги особі, яка здійснила поховання військовослужбовця, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) Затрати - 45,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 45,0 Часткова компенсація затрат на поховання
Продукт – Розмір одноразової грошової допомоги особі, яка здійснила поховання військовослужбовця, особи з інвалідністю в наслідок війни або учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) становить 15,0 тис. грн.
Ефективність - Часткова компенсація затрат на поховання
Якість - Охоплення 100% сімей, які мають право на виплату
7.3. Оздоровлення, відпочинок дітей демобілізованих учасників бойових дій АТО, членів сімей загиблого військовослужбовця, учасника АТО Затрати - 100,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 100,0 Оздоровлення, відпочинок 25 дітей демобілізованих учасників бойових дій АТО, членів сімей загиблого військовослужбовця, учасника АТО
Продукт – Реалізується шляхом закупівлі путівок
Ефективність - Оздоровлення, відпочинок 25 дітей демобілізованих учасників бойових дій АТО, членів сімей загиблого військовослужбовця, учасника АТО
Якість - Охоплення 100% дітей, які мають право на відпочинок
7.4. Підтримка соціальних заходів, які проводяться за участі учасників бойових дій (АТО), (ООС), учасників визвольних змагань та сімей загиблих військовослужбовців (АТО), (ООС). Затрати - 71,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 71,0 Проведеними заходами буде охоплено понад 200 осіб з числа учасників бойових дій АТО, сімей загиблих учасників АТО, учасників бойових дій УПА, дітей. 
Продукт – Реалізується шляхом фінансування витрат на:
  • проведення заходів військово - патріотичного виховання молоді за участі учасників бойових дій (АТО), (ООС);
  • організацію та проведення круглих столів, семінарів, консультацій із залученням представників громадськості, органів державної влади, експертів з різних галузей суспільного життя;
  • оплата послуг з увічнення пам’яті загиблих, померлих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) (придбання квітів, вінків для укладання до ювілейних та визначних дат до могил загиблих військовослужбовців, та інші послуги пов’язані з даною категорією громадян).
  • оплату послуг з перевезення учасників, пов’язаних з реалізацією заходів передбачених п.6.7.4. даної Програми та для участі в інших заходах районного, обласного та державного рівня
Ефективність – заходами буде охоплено понад 200 осіб з числа учасників бойових дій АТО, сімей загиблих учасників АТО, учасників бойових дій УПА, дітей. 
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
7.5.   Забезпечення соціальних гарантій та пільг бійцям-добровольцям АТО
 
Затрати - 50,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 50,0 Підтримка заходів спрямованих на забезпечення соціальних гарантій та пільг бійцям-добровольцям АТО
Продукт – Реалізується шляхом забезпечення соціальних гарантій та пільг 6 бійцям-добровольцям АТО
Ефективність - Підтримка заходів спрямованих на забезпечення соціальних гарантій та пільг бійцям-добровольцям АТО, які на сьогоднішній день не визнані державою.
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконання заходів
7.6.   Надання одноразової грошової допомоги особа з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) Затрати – 100,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 100,0 покращення матеріального становища осіб з інвалідністю в наслідок війни, учасників бойових дій
Продукт – грошова допомога
Ефективність – покращення матеріального становища осіб з інвалідністю в наслідок війни, учасників бойових дій  (20 чол.)
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
8. Одноразова грошова допомога особам, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України Виплата одноразової грошової допомоги особам, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України Затрати - 201,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 201,0 Підтримка заходів з оборони України шляхом підтримки осіб, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України. Очікується підписання контракту 72 особами.
Продукт – Реалізується шляхом виплати одноразової грошової допомоги в розмірі 3,0 тис. грн.
Ефективність - Підтримка заходів з оборони України шляхом підтримки осіб, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України. Очікується підписання контракту 67 особами.
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
9. Надання пільг окремих категорій громадян Придбання путівок на санаторно – курортне лікування громадянам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» Затрати – 26,25 тис. грн. УСЗН районний бюджет 26,25 Покращення стану здоров’я 5 осіб
Продукт – Реалізується шляхом оздоровлення в санаторно – курортних закладах
Ефективність – Покращення стану здоров’я 2 осіб 
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на оздоровлення в межах виділених асигнувань.
Компенсація за надані пільги надавачу послуг.
 
Затрати – 200,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 200,0 Правом на пільгу з послуг зв’язку скористаються 860 абонентів.
Продукт – покриття частини вартості послуг за користування стаціонарним телефонним зв’язком для 860 абонентів.
Ефективність – Дотримання норм Законів України з права на пільгу з послуг зв’язку.
Якість – Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу.
10. Одноразова грошова допомога членам сім’ї військовослужбовця, який потрапив у полон вимушено, рахується такими що тимчасово відсутній у частині (безвісті пропавши). Виплата одноразової грошової допомоги членам сім’ї військовослужбовця, який потрапив у полон вимушено, рахується такими що тимчасово відсутній у частині (безвісті пропавши). Затрати – 12,5 тис. грн. УСЗН районний бюджет 12,5 Покращення матеріального становища сімей військовослужбовців, які потрапили у полон вимушено, рахуються такими що тимчасово відсутній у частині (безвісті пропавши)
 
Продукт – Реалізується шляхом виплати одноразової грошової допомоги в розмірі:
–     неповнолітні діти (віком до 18 років), діти у разі навчання у вищих навчальних закладах І – ІV рівня акредитації, та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років – 5,0 тис. грн.;
–      члени сім’ї, які мають інвалідність І чи ІІ групи – 5,0 тис. грн.;
–      працездатні члени сім’ї, члени сім’ї загиблого, які досягли пенсійного віку – 2,5 тис. грн.
Ефективність – Покращення матеріального становища сімей військовослужбовців, які потрапили у полон вимушено, рахуються такими що тимчасово відсутній у частині (безвісті пропавши) 1 дитина, 3 дорослих.
Якість – Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
11. Одноразова грошова допомога громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військово-службовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності. Виплата одноразової грошової допомоги громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності. Затрати – 36,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 36,0 Покращення матеріального становища громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності.
 
Продукт – Реалізується шляхом надання одноразової грошової допомоги громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності в розмірі 3,0 тис. грн. на особу.
Ефективність – Покращення матеріального становища громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності. (10 – інвалідів війни АТО, 2 – інваліда війни Революція Гідності.)
Якість – Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
Усього на Програму:   1440,0  
 
 
Начальник управління                                                                         ОГІНСЬКИЙ В.Б.
 
 

№ 2 від 11.05.18 10:58, автор: Пограничний Володимир Ігорович

Порівняльна таблиця
до проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області
 
«Про внесення змін до Програмисоціального захисту окремих категорій
населення Сокальського району на 2018 рік»
 
Автор(и): Токай Р.Н.

   
Редакція автора
 
Пропозиції та поправки до проекту
1 1.6. Доповнити розділ 6 «Порядок реалізації заходів Програми текстової частини Програми підпунктом 6.7.6.  в наступній редакції :
«6.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особа з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО),операції об’єднаних сил (ООС) .
У разі виникнення певних обставин на вирішення яких необхідно кошти, особа з інвалідністю в наслідок війни, учасник бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції(АТО), операції об’єднаних сил (ООС)може звернутися за грошовою допомогою.
Для одержання грошової допомоги заявник звертається з заявою, яка виноситься на розгляд комісії.
До заяви додаються такі документи:
  • копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки).
  • копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).
  • копія посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю в наслідок війни), виданого у встановленому законодавством України порядку.
  • інформація про рахунок у банківській установі – у разі виплати одноразової матеріальної допомоги через банківську установу.
  • документи, які підтверджують певні обставини на вирішення яких необхідно кошти.
У разі подання заяви законним представником чи уповноваженою особою – документи, які посвідчують особу тих осіб, від імені яких подається заява, а також документ, який надає повноваження законному представникові чи уповноваженій особі представляти таких осіб, оформлений відповідно до законодавства України.
Матеріальна допомога може надаватися одній особі один раз на рік.
Рішення про виділення грошової допомоги та її розмір приймається Комісією, створеною розпорядженням голови районної державної адміністрації.
Рішення Комісії оформляється протоколом.
Підставою для здійснення виплати одноразової матеріальної допомоги є розпорядження голови районної державної адміністрації про надання одноразової матеріальної допомоги, яке видається з врахуванням рішення Комісії.
Отримання особою одноразової матеріальної допомоги відповідно до цього заходу Програми не є підставою для відмови в отриманні матеріальної допомоги з інших джерел.
Допомога, яка належала її одержувачу і залишилася неотриманою у зв’язку з його смертю підлягає поверненню. 
Кошти на виплату одноразової допомоги перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (виконавця заходу).
Виконавець заходу виплачує кошти одержувачу на особовий рахунок заявника.
 
Пограничний В.І.
 
Викласти п.1.6 проекту рішення в наступній редакції:
 
«1.6. Доповнити розділ 6 «Порядок реалізації заходів Програми текстової частини Програми підпунктом 6.7.6.  в наступній редакції :
«6.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особа з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО),операції об’єднаних сил (ООС) .
У разі виникнення певних обставин на вирішення яких необхідно кошти, особа з інвалідністю внаслідок війни, учасник бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції(АТО), операції об’єднаних сил (ООС)може звернутися за грошовою допомогою.
Для одержання грошової допомоги заявник звертається з заявою, яка виноситься на розгляд комісії.
До заяви додаються такі документи:
  • копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки).
  • копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).
  • копія посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни), виданого у встановленому законодавством України порядку.
  • інформація про рахунок у банківській установі – у разі виплати одноразової матеріальної допомоги через банківську установу.
  • документи, які підтверджують певні обставини на вирішення яких необхідно кошти(акт обстеження матеріально-побутових умов заявника, документи, що підтверджують потребу в лікуванні (в разі  звернення про надання допомоги на лікування), тощо).
У разі подання заяви законним представником чи уповноваженою особою – документи, які посвідчують особу тих осіб, від імені яких подається заява, а також документ, який надає повноваження законному представникові чи уповноваженій особі представляти таких осіб, оформлений відповідно до законодавства України.
Матеріальна допомога може надаватися одній особі один раз на рік.
Рішення про виділення грошової допомоги та її розмір приймається Комісією, створеною розпорядженням голови районної державної адміністрації.
Рішення Комісії оформляється протоколом.
Підставою для здійснення виплати одноразової матеріальної допомоги є розпорядження голови районної державної адміністрації про надання одноразової матеріальної допомоги, яке видається з врахуванням рішення Комісії.
Отримання особою одноразової матеріальної допомоги відповідно до цього заходу Програми не є підставою для відмови в отриманні матеріальної допомоги з інших джерел.
Допомога, яка належала її одержувачу і залишилася неотриманою у зв’язку з його смертю підлягає поверненню. 
Кошти на виплату одноразової допомоги перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (виконавця заходу).
Виконавець заходу виплачує кошти одержувачу на особовий рахунок заявника».
 
 
 
 
                                      __________________ Пограничний В.І.