ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

27.11.2017

Дата прийняття:

12.12.2017 10:55:47

Автор:

Токай Р.Н.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 27.09.2017 року № 389

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 ХХIV сесія _VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 421
12 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль
 
Про внесення змін в рішення
Сокальської районної ради
від 27.09.2017 року № 389
     
Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Законів України ,,Про освіту”, „Про  загальну середню освіту” із змінами, „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сокальська районна рада Львівської області,-
 

ВИРІШИЛА:
 
         1.Внести зміни в  рішення Сокальської районної ради від 27.09.2017 року №389  "Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області":
1.1. Викласти назву рішення в наступній редакції: "Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області та передачу в комунальну власність Хоробрівської сільської ради Сокальского району Львівської області Угринівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області" 
         1.2.Вилучити з пункту 3 рішення підпункт 3.2.
         1.3 Доповнити рішення новим пунктом 5 такого змісту:
"5.Вилучити з оперативного управління відділу освіти Сокальської райдержадміністрації та передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Хоробрівської сільської ради Сокальского району Львівської області Угринівську загальноосвітню школу І ступеня, нерухоме майно (згідно додатку 1), рухоме майно та земельну ділянку на якій розміщено заклад".
1.4 Доповнити рішення новим пунктом 6 такого змісту:
"6.Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району у комунальну власність територіальної громади  Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області (додаток 2)".
1.5 Доповнити рішення новим пунктом 7 такого змісту:
"7. Вищевказаній комісії здійснити приймання – передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району у комунальну власність територіальної громади Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області відповідно до норм чинного законодавства".
1.6. Доповнити рішення новим пунктом 8 такого змісту:
"Сокальській районній раді після оформлення відповідних документів внести зміни до Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району".
1.7 Пункт 5 рішення вважати пунктом 9 та викласти його в наступній редакції:  "9. Контроль за виконанням рішення   покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.”
2. Контроль за виконанням рішення   покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.
 

   Голова районної ради                                                            Микола Пасько
 
 
 
 
 

ДОДАТКИ

1 421 Додаток 1.pdf Переглянути
2 421 Додаток 2.pdf Переглянути