ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

27.11.2017

Дата прийняття:

07.12.2017 11:38:46

Автор:

Леонова Г.С.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про виконання районного бюджету Сокальського району за 9 місяців 2017 року Про виконання районного бюджету Сокальського району за 9 місяців 2017 року

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 ХХIV сесія _VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 403
07 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль
 
 
Про виконання районного
бюджету Сокальського району
за 9 місяців 2017 року
 
 
 
Відповідно до частини 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, пункту 17 частини 1 статті 43, статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши доповідь начальника финансового управління Сокальської районної державної адміністрації Г.Леонової про виконання районного бюджету Сокальського району за 9 місяців 2017 року, Сокальська районна рада Львівської області,-
 
ВИРІШИЛА:
Інформацію, викладену в доповіді начальника фінансового управління Сокальської районної державної адміністрації Г.Леонової, взяти до відома.
 
 
Голова районної ради                                                                Микола Пасько
 
 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Сокальської районної ради Львівської області
до Верховної Ради України щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення
 
        Згідно зі статтею 14 Конституції України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.      
        1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, а відтак існує велика загроза того, що найцінніший ресурс українського народу почнуть розпродувати, причому за відсутності належної нормативно-правової бази та реального ринку землі. Фактично розпочнеться «дика» торгівля останнім і найціннішим ресурсом, що залишається поки-що у власності нашого народу, - найродючішими у світі чорноземами! Скасування у Верховній Раді мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення узаконить крадіжку земель у селян та дозволить вже в перші місяці 2018 року великим аграрним корпораціям, що належать нашим олігархам або, через підставних осіб, - іноземним транснаціональним корпораціям, офіційно взяти під контроль понад 70% української землі.
        Ми вважаємо неприпустимим впроваджувати продаж землі без належного законодавчого підґрунтя. Оскільки Кабінет Міністрів України досі не подав до Верховної Ради законопроект, що регулює відкритий продаж української землі та створення Земельного банку, тому про зняття мораторію можна говорити лише після прийняття відповідних нормативних документів та інвентаризації земель.
        Наголошуємо також на тому, що скасування мораторію на продаж землі призведе до масового знищення малих сільськогосподарських підприємств та сімейних ферм, що в кінцевому результаті призведе до руйнації інфраструктури українського села.
        На підставі вищенаведеного, ми, депутати Сокальської районної ради Львівської області, просимо Верховну Раду України прийняти законопроект №7350 від 30.11.2017 року «Про внесення змін до розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель» тобто продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року, до завершення інвентаризації цих земель та прийняття відповідних законодавчих актів, а також створити всі необхідні умови для розвитку особистих фермерських господарств.
 
 
 
                                  Прийнято на XXIV сесії VІІ скликання
                                                        Сокальської районної ради   Львівської області               
                                                          07 грудня 2017 року