ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIX

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

30.06.2017

Дата прийняття:

30.06.2017 11:19:16

Автор:

Сенюк А.І.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  35
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  0

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання про створення національного природного парку на території Сокальського району з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 XІX сесія _VІІ_ скликання
 Р І Ш Е Н Н Я №331
 
30 червня 2017 року                               м.Сокаль
 
Про звернення до Міністерства екології
та природних ресурсів України щодо підтримки

клопотання про створення національного
природного парку на території
Сокальського району з підпорядкуванням
Міністерству екології та природних ресурсів України
 
Розглянувши лист голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сенюка А.І. від 29.06.2017 року № 29-06-01 про звернення щодо підтримки клопотання ініціативної групи, яка була створена спільним розпорядженням голови Сокальської районної ради, Директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, голови Сокальської районної державної адміністрації за №45 від 17 червня 2016року, з метою підготовки клопотання щодо створення нацонального природного парку на території Сокальського району, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 51-53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Прийняти та направити звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання ініціативної групи про створення національного природного парку на території Сокальського району з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України (додається).
 
2. Голові Сокальської районної ради Львівської області забезпечити оприлюднення даного рішення в часописі районної газети “Голос з-над Бугу” та через КП «Телерадіокомпанія «Сокаль».
 
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.
 
Голова районної ради                                                                  Микола Пасько