ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

18.05.2017

Дата прийняття:

18.05.2017 12:56:37

Автор:

Пограничний В.І.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про звернення до Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо ремонту автомобільних доріг загального користування

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 
ХVІІІ  сесія _VІІ__скликання
 
Р І Ш Е Н Н Я №328
18  травня 2017 року                                                                        м.Сокаль

 
 
 
Про звернення до Кабінету Міністрів
України, Львівської обласної
державної адміністрації,
Львівської обласної ради,
Служби автомобільних
доріг у Львівській області
щодо ремонту автомобільних доріг
загального користування  у
Сокальському районі Львівської області
 
 
  Взявши до уваги звернення депутатів Сокальської районної ради, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна рада Львівської області,-
 
 В И Р І Ш И Л А:
 
Прийняти звернення до Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо ремонту автомобільних доріг загального користування у Сокальському районі Львівської області (звернення додається).
Звернутись до Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо негайного оголошення тендерів на ремонт доріг загального користування у Сокальському районі, на які були виділені кошти з районного чи обласного бюджетів.
Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.
 
 
 
Голова  районної  ради                                                                      Микола Пасько
 
 
 
Додаток до рішення Сокальської                    
районної ради Львівської області
від 18.05.2017року  №328
 
 
 
 
 
Кабінет Міністрів України
 
 
 
Львівська обласна державна адміністрація
 
Львівська обласна рада
 
Служба автомобільних доріг у  Львівській області
 
 
 
 
 
Звернення
 
щодо ремонту автомобільних доріг загального користування у Сокальському районі Львівської області
 
 
 
До  нас, депутатів Сокальської районної ради,  звертаються мешканці Сокальського району, які занепокоєні жахливим станом  доріг у  районі. Поганий стан доріг тягне за собою низку проблемних питань, зокрема це проблеми з рухом автобусів, які часто не дотримуються графіків; карети «швидкої допомоги» не встигають вчасно діставатись до місця виклику; часто виходять з ладу автомобілі мешканців Сокальщини, також це впливає і на інвестиційний клімат на території району.
 
З обласного бюджету в 2017 році вже виділено 8 млн. грн, за що громада району і депутати Сокальської районної ради щиро вдячні Львівській обласній державній адміністрації та Львівській обласній раді. Але на жаль, цих коштів катастрофічно бракує, оскільки капітальний ремонт доріг (загальна протяжність доріг понад 600 км) не проводився дуже давно (більше 20-25 років)  і стан дорожнього покриття є незадовільним, а на деяких ділянках доріг – аварійним.
 
Сокальська районна рада спільно з Сокальською РДА теж не стоять осторонь цих проблемних питань і намагаються у межах своїх можливостей та компетенції, вирішувати питання ремонту доріг. Згідно з Програмою «Дороги Сокальщини на 2015-17роки» виділяється значна частина коштів від перевиконання дохідної частини районного бюджету на капітальний чи середній поточний ремонт автодоріг . Так, у 2016 році з районного бюджету   виділено 14,5 млн. гривень, власні кошти додавали і місцеві органи самоврядування, спонсори та жителі населених пунктів району.
 
Окрім того, Сокальський район отримав з державного бюджету кошти відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395 “Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” на ремонт дороги Сокаль – Стоянів в сумі 3,108 млн.грн. Але, на жаль, даний ремонт так і не був проведений, кошти повернуто до бюджету, через надто довгу процедуру проведення тендеру Службою автомобільних доріг у Львівській області, що викликало  обурення місцевих жителів Тартаківської та Переспівської сільських рад.
 
У 2017 році з районного бюджету знову виділено «левову» частину коштів, а саме 14,95 млн. грн, також кошти додали і органи місцевого самоврядування (більше 4 млн.гривень). Отже, в загальному це більше 20 млн. грн  якщо врахувати також і кошти спонсорів та мешканців району.
 
Хочемо наголосити на тому, що Сокальський район є беззаперечним лідером серед районів Львівської області (близько 50% від загальної суми коштів виділених на ремонт доріг з місцевих бюджетів по області) у виділенні коштів на ремонт доріг загального користування, балансоутримувачем яких є Служба автомобільних доріг у Львівській області.
 
 
 
Сподіваємось на Ваше розуміння цієї надзвичайно «болючої теми» та просимо допомогти з реалізацією Програми «Дороги Сокальщини» в межах Вашої компетенції у 2017 році, тобто при розподілі коштів державного чи обласного бюджету врахувати те, що з Сокальського районного бюджету профінансовано  ремонт доріг загального користування на суму більше 20 млн. грн і  додатково кошти для ремонту таких доріг: Сокаль – Червоноград (в с. Добрячин) – орієнтовна потреба 3 млн. грн,
 
Сокаль – Червоноград – Жвирка  – потреба близько 3,8 млн грн,
 
Сокаль – Червоноград – Забужжя – потреба близько 1,5 млн. грн,
 
Сокаль – Стоянів – потреба по даному напрямку є досить значною орієнтовно 20 млн. грн, тому розуміючи складну економічну ситуацію, будемо вдячні за будь – яку надану допомогу.