ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

10.04.2017

Дата прийняття:

11.04.2017 14:01:34

Автор:

Поліщук М.П.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про звернення щодо створення в структурі органів Фонду соціального страхування Сокальського відділення  Львівського обласного у правління Фонду соціального страхування

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
XVІІ  сесія _VІІ_ скликання
 
Р І Ш Е Н Н Я №309
11 квітня 2017 року                                                             м.Сокаль
 

 
 
Про звернення щодо створення
в структурі органів Фонду
соціального страхування Сокальського
відділення  Львівського обласного управління
Фонду соціального страхування
 
 
 
Розглянувши депутатське звернення депутата Сокальської районної ради,  голови постійної комісії районної ради  з питань  охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення Поліщука М.М.  щодо створення в структурі органів Фонду  соціального страхування Сокальського відділення  Львівського обласного управління Фонду соціального страхування   від 31.03.2017 року та керуючись  ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сокальська  районна рада Львівської області,-
 
 
 
В И Р І Ш И Л А:
 
 Прийняти звернення до голови Львівської обласної ради Ганущина О.М., голови Львівської ОДА Синютки О.М., президента асоціації роботодавців Львівської області Бермеса З.М., голови об’єднання професійних  спілок Львівщини Дацько Р.М. щодо створення в структурі органів Фонду соціального страхування Сокальського відділення  Львівського обласного управління Фонду соціального страхування  (звернення додається).
Надіслати дане звернення до голови Львівської обласної ради Ганущина О.М., голови Львівської ОДА Синютки О.М., президента асоціації роботодавців Львівської області Бермеса З.М., голови об’єднання професійних  спілок Львівщини Дацько Р.М.
Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.
 
 
Голова районної ради                                                                Микола Пасько
 
 
 

Голові Львівської обласної ради
Ганущину О.О.
 
Голові Львівської ОДА
Синютці О.М.
 
 
Президенту асоціації роботодавців
                                                                  Львівської області
                                                                  Бермесу З.М.
 
 
                                                                   Голові об’єднання професійних 
                                                                   спілок Львівщини
                                                                   Дацько Р.М.

 
 
 

 Звернення

 
щодо створення в структурі органів Фонду соціального страхування Сокальського відділення  Львівського обласного управління Фонду соціального страхування
 
 
 
У зв´язку  із набранням  чинності Закону України “Про внесення  змін до деяких законодавчих  актів  України щодо реформування загальнообов´язкового державного соціального страхування  та легалізації фонду  оплати праці” від 28.12.2014 № 77-VIII (надалі – Закон України №77-VIII), відбувається  реорганізація Фонду соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності шляхом злиття з Фондом  соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України з метою створення Фонду соціального страхування України.
 
В Сокальському районі Львівської області у 2001 році були створені районна виконавча дирекція Львівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань України. Однак, з 31.10.2014 року  проведено припинення юридичної особи відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України у Сокальському районі шляхом реорганізації (відділення приєднано до аналогічного підрозділу в м. Червонограді).
 
Вказане призвело до  незручностей для  страхувальників та застрахованих осіб, порушено систему прав, обов’язків і гарантій, яка передбачає матеріальне забезпечення, страхові виплати та надання соціальних послуг застрахованим особам.
 
Оскільки на даний час триває реформування системи  загальнообов´язкового державного  соціального страхування України, враховуючи ст. 8 Закону України №77-VIII,   при формуванні структури  органів Фонду соціального страхування,  просимо   передбачити  створення у районі  Сокальського  районного відділення Фонду соціального страхування.
 
При прийнятті Вами відповідного рішення просимо врахувати наступне: – Сокальський   район  займає загальну площу 157,0 тис. га, включає в себе 106 населених пунктів (з них 4 міста районного значення) із загальною чисельністю населення 93,1тис.чол. На території району здійснюють діяльність 50 промислових підприємств, з них 10 вугільних, 96 фермерських господарств;
 
на даний час в Сокальському районі функціонує районна виконавча дирекція Львівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з чисельність працюючих 7 чол., у власності районної дирекції є офісне приміщення загальною площею 136,6 м², яке розташоване в центрі міста;
на обліку в Сокальській районній виконавчій дирекції перебуває 3506 страхувальників, з них 1636 юридичних осіб та 1870 фізичних осіб- підприємців, середньооблікова чисельність штатних працівників складає 11,4 тис.осіб;
– протягом 2016 року до Сокальської районної виконавчої дирекції  подано 1240 заяв – розрахунків на здійснення фінансування страхувальників  для надання матеріального забезпечення застрахованих осіб на загальну суму  9021,8 тис. гривень.
 
Окрім того, для функціонування майбутньої Сокальської об´єднаної територіальної громади  необхідно забезпечити цілісну інфраструктуру для якісного надання соціальних послуг страхувальникам.
 
 
 
Підсумовуючи наведене, для забезпечення надання якісних послуг з загальнообов´язкового державного соціального страхування юридичним та фізичним особам району, просимо при формуванні структури органів Фонду соціального страхування передбачити створення робочого органу – Сокальського районного відділення Фонду соціального страхування.