ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

24.03.2017

Дата прийняття:

11.04.2017 13:28:34

Автор:

Бермес С.О.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  6
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХVІІ  сесія _VІІ__скликання
 
Р І Ш Е Н Н Я №304
11  квітня 2017 року                                                                        м.Сокаль

 
 
 
Про затвердження  нормативної  грошової оцінки
земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення
 
 
Розглянувши технічну  документацію  з  нормативної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва кафе (незавершене будівництво),  яка перебуває в оренді гр.Свистун Ганни Степанівни  на  території   Свитазівської сільської  ради (за межами населеного пункту),  враховуючи позитивний  висновок  державної експертизи землевпорядної документації   від 23 грудня  2016 року №1973,  керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-
 
ВИРІШИЛА:
 
 1.Затвердити технічну документацію з  нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва кафе, яка перебуває в оренді Свистун Ганни Степанівни на  території  Свитазівської сільської  ради (за межами населеного пункту) Сокальського району, Львівської області  площею 0,1500 га, кадастровий номер 4624886400:01:000:0001, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  110497,0  грн., в тому числі за І кв. м. –  73,66 грн.
 
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.
 
 
 
 
 
Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько