ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

00259/07

Дата реєстрації:

04.04.2017

Проголосовано:

11.04.2017 13:59:43

Автор:

Волос Р.Я., Поліщук М.П.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00259/07 проект

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ХVII сесія __VII__скликання

Р І Ш Е Н Н Я _____

        квітня 2017                                                                                      м.Сокаль

 

Про звернення щодо щомісячної абонплати

за підключення до системи газопостачання

 

Заслухавши звернення депутатів Волоса Р.Я., Поліщука М.П., керуючись ст. ст. 140, 144 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сокальська районна  рада Львівської області

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів, Голови Верховної Ради, голови НКРЕКП з вимогою негайно скасувати рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання (звернення додається).

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

 

 Голова районної  ради                                                              Микола  Пасько
Додаток

до рішення районної ради

від __.__.2016 р.№

 

ЗВЕРНЕННЯ

до  Президента України, Кабінету Міністрів, Голови Верховної Ради, голови НКРЕКП з вимогою негайно скасувати рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання

            Олігархи, перейшовши межу здорового глузду, накинули на українців черговий тарифний зашморг у вигляді абонплати за газ. Так, з 1 квітня споживачі будуть вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу. На догоду олігархам Фірташу, Льовочкіну, Бойку цю плату ввела Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і компослуг. Це рішення болюче вдарить насамперед по простих громадянах, які і так економно споживають газ.

            Кожна сім’я повинна буде додатково до і так завищених газових тарифів сплатити ще 92 грн/міс. або 1100 грн по року, а то й ще в рази більше (!) в кишені приватних облгазів, що належать олігархам! При цьому самі облгази жодної копійки не платять за користування державними та комунальними газопроводами, а з людей хочуть здирати останні копійки, навіть якщо ті не споживають газу взагалі!

            Особливо боляче ця афера НКРЕКП та газових олігархів вдарить по жителям сіл. Селяни за свої кошти підвели газ до власних осель, потім сумлінно платили і платять за послуги облзагів 13% у газовому тарифі, а тепер будуть змушені сплачувати значно більше і незалежно від того чи користуються газом.

            Також найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом - наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають ті люди, які мало споживають газу, не мають лічильників і мають велику кількість прописаних на своїй житлоплощі. У них плата може зрости у півтора або й більше разів. При цьому субсидії на сплату цих нових поборів не передбачені!!

            Олігархи, зрозумівши, що у зв'язку із здорожчанням блакитного палива люди вимушені економити, не захотіли втрачати надприбутків і вигадали ще один щомісячний здирницький платіж.

Фактично, це свідчить про те, що уряд Гройсмана-Порошенка вкотре став на захист не українського народу, а купки олігархів, адже підраховано, що в першу чергу від введення абонплати за газ виграють власники газорозподільних компаній. 70% цього бізнесу контролює олігарх Фірташ з партнерами та компанії російських олігархів. Лише у 2017 році від абонплати облгази отримають додатково біля 24 мільярди гривень.

Прийнято на  ХVІІ сесії

Сокальської ради

VІІ скликання

04 квітня 2017 року