ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

04.04.2017 17:01:37

Автор:

Сенюк А.І.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00219/07 від 16.03.2017
"Про Програму виконання робіт по лісовому господарству та створення   захисних лісових насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання на 2017 рік

Порівняльна таблиця до проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області 

«
Про Програму виконання робіт по лісовому господарству та створення  захисних лісових

насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання на 2017 рік
»

 

Автор(и):                                                                                                                 Тарасюк О.П.
   

Редакція автора
 

Пропозиції та поправки до проекту
1  

            Метою Програми є проведення на території Сокальського району робіт з консервації деградованих і малопродуктивних земель та створення захисних лісових насаджень на деградованих і ерозійно-небезпечних землях, а також ярах, балках, пісках та інших землях непридатних для сільськогосподарського використання, переданих сільськими радами під лісорозведення.

 
Сенюк А.І.

В абзац розділу 2. Мета Програми  викласти в наступній  редакції:

«Метою Програми є придбання лісосадивного матеріалу  для подальшого використання при залісненні  деградованих і малопродуктивних земель та створення захисних лісових насаджень на деградованих і ерозійно-небезпечних землях, а також ярах, балках та інших землях непридатних для сільськогосподарського використання, переданих сільськими радами під лісорозведення».
2 3. Заходи Програми

1. Підготовка грунту під посадку захисних лісових насаджень.

2. Придбання, викопка лісосадивного матеріалу.

3. Посів і посадка захисних лісових насаджень.

4. Догляд за лісовими насадженнями.
Сенюк А.І.

Розділ 3 Програми викласти в наступній редакції :

«1. Придбання лісосадивного матеріалу  (через систему ПРОЗОРРО)»
3. 4. Порядок використання коштів

           Кошти перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок відділу агропромислового розвитку відповідно до помісячного розпису доходів і видатків районного бюджету та згідно з поданою одержувачем заявкою-розрахунком на видатки передбачені Програмою.

             Виконавцем Програми визначається Сокальське ДЛГП "Галсільліс".

             Розпорядник коштів встановлює першочерговість та обсяги виконання робіт по створенню захисних лісонасаджень та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

             Відділ агропромислового розвитку перераховує кошти на бюджетний рахунок виконавця Програми після того, як він представить усі документи, що підтверджують цільовий характер використання коштів.

             Виконавець Програми несе відповідальність за своєчасність, повноту та якість робіт, правильність оформлення розрахункових документів, достовірність подання звітності, цільове використання коштів.
Сенюк А.І.

Розділ 4 Програми викласти в наступній редакції :

«4. Порядок використання коштів

           Кошти перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок відділу агропромислового розвитку відповідно до помісячного розпису доходів і видатків районного бюджету для придбання лісосадивного матеріалу  (через систему ПРОЗОРРО).

            Лісосадивний матеріал передається після закупівлі  Виконавцю програми- Сокальському ДЛГП "Галсільліс" відповідно до акту прийому-передачі.

             Розпорядник коштів встановлює першочерговість та обсяги виконання робіт по створенню лісонасаджень.

           Виконавець Програми несе відповідальність за своєчасність, повноту та якість робіт, правильність оформлення розрахункових документів, достовірність подання звітності.»
4 7. Термін реалізації програми: з 01.01.2017 року по 31.12.2017 року Сенюк А.І.

П. 7 Паспорта  Програми викласти в наступній редакції :

«7. Термін реалізації програми – 2017 рік»

5. Редакція автора:

Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників

районної (бюджетної) цільової програми*

Виконання робіт по лісовому господарству та створення захисних лісових насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання на 2017 рік.

№ з/п Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела** Обсяги, тис. грн.
2017 рік
1. Завдання: проведення на території Сокальського району робіт з консервації деградованих і малопродуктивних земель та створення захисних лісових насаджень на деградованих і ерозійно-небезпечних землях, а також ярах, балках, пісках та інших землях непридатних для сільськогосподарського використання, переданих сільськими радами під лісорозведення.

 
Захід 1: підготовка ґрунту під посадку захисних лісових насаджень, придбання, викопка лісосадивного матеріалу, посів і посадка лісових насаджень, догляд за лісовими насадженнями.

 
затрат: обсяг витрат на заліснення земель площею 20,7 га Сокальське ДЛГП "Галсільліс" спеціальний фонд від  втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва районного бюджету 64,813 Недопущеня заростання земель чагарниками та бур'янами, відведення загрози водної та вітрової ерозії земель і в перспективі забезпечення сільських громад, фермерських господарства та інших підприємства АПК деревиною і виробами з неї.

 
продукту: Площа земель які будуть заліснені 20,7 га із загальної площі які необхідно заліснити 542,74 га. Сокальське ДЛГП "Галсільліс" спеціальний фонд від  втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва районного бюджету 64,813  
ефективності: Середні витрати на заліснення 1 га земель 3120 грн. Сокальське ДЛГП "Галсільліс"      
якості: відсоток виконання  3,8 % Сокальське ДЛГП "Галсільліс"      
Усього на етап або на програму: спеціальний фонд від  втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва районного бюджету 64,813  

* якщо строк виконання програми 5 і більше років, вона поділяється на етапи і таблиця заповнюється на кожний з них окремо.

** вказується кожне джерело окремо.

*** завдання, заходи та показники вказуються на кожний рік програми.

 

Начальник відділу агропромислового

розвитку  Сокальської РДА              _Тарасюк О.П.                                      ______________

                                                                                                          (П. І. Б.)

 

Пропозиції та поправки до проекту

автор Сенюк А.І.

Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників

районної (бюджетної) цільової програми*

 

Програма виконання робіт по лісовому господарству та створення захисних лісових насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання на 2017 рік.

 
№ з/п Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела** Обсяги, тис. грн.
2017 рік
1. Завдання: придбання лісосадивного матеріалу  для подальшого використання при залісненні  деградованих і малопродуктивних земель та створення захисних лісових насаджень на деградованих і ерозійно-небезпечних землях, а також ярах, балках та інших землях непридатних для сільськогосподарського використання, переданих сільськими радами під лісорозведення».

 
Захід 1: придбання лісосадивного матеріалу  для подальшого використання при залісненні  деградованих і малопродуктивних земель та створення захисних лісових насаджень на деградованих і ерозійно-небезпечних землях, а також ярах, балках та інших землях непридатних для сільськогосподарського використання, переданих сільськими радами під лісорозведення» затрат: обсяг витрат на придбання лісосадивного  матеріалу Відділ агропромислового розвитку , Сокальське ДЛГП "Галсільліс" спеціальний фонд від  втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва районного бюджету 64,813 Недопущеня заростання земель чагарниками та бур'янами, відведення загрози водної та вітрової ерозії земель і в перспективі забезпечення сільських громад, фермерських господарства та інших підприємства АПК деревиною і виробами з неї.

 
продукту: кількість придбаних саджанців для подальшого використання при залісненні – за результатами закупівлі через систему ПРОЗОРРО, од.  Відділ агропромислового розвитку , Сокальське ДЛГП "Галсільліс" спеціальний фонд від  втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва районного бюджету 64,813  
ефективності: Середні витрати на придбання 1 саджанця за результатами закупівлі через систему ПРОЗОРРО Відділ агропромислового розвитку , Сокальське ДЛГП "Галсільліс"      
якості: відсоток виконання  Відділ агропромислового розвитку , Сокальське ДЛГП "Галсільліс"      
Усього на етап або на програму:   64,813  

* якщо строк виконання програми 5 і більше років, вона поділяється на етапи і таблиця заповнюється на кожний з них окремо.

** вказується кожне джерело окремо.

*** завдання, заходи та показники вказуються на кожний рік програми.

 

Начальник відділу агропромислового

розвитку  Сокальської РДА              _Тарасюк О.П.                                      ______________

                                                                                                          (П. І. Б.)