ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00207/07

Дата реєстрації:

16.03.2017

Проголосовано:

04.04.2017 15:39:11

Автор:

Квартирук А.В.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00207/07проект

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

       сесія _VІІ__скликанняР І Ш Е Н Н Я №

 ________  2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про затвердження Програми сприяння

матеріально-технічного забезпечення

військової частини 2418

(Великомостівський кінологічний навчальний

центр Державної Прикордонної Служби України),

дислокованої на території Сокальського району

Львівської області, на 2017 рік

 

 

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 05.05.2014 №453/2014 «Про заходи щодо зміцнення національної безпеки України у воєнній сфері» постанови Верховної Ради України від 06.05.2014 №1238-VII «Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності та безпеки держави» враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ Сокальська районна рада Львівської області,-

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Затвердити Програму сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік (далі Програма), що додається.

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                   Микола Пасько

 

 

 

 
Затверджено

Голова Сокальської районної державної адміністрації

О.З.Пелих_________

«__» __________ 20__ року

 

МП

 
 

 
Затверджено

Голова Сокальської

районної ради

М.М.Пасько_________

«__» __________ 20__ року

 

МП

 

 

 

Програма сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік

 

 
Погоджено

Голова постійної комісії

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Сокальської районної ради

В.І.Пограничний____________

«__» __________ 20__ року
Погоджено

Голова постійної комісії 

з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ Сокальської районної ради

В.Я.Притулко____________

«__» __________ 20__ року

 

 
 Погоджено

Начальник відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури

Сокальської районної

державної адміністрації

С.П.Шевчук____________

«__» ________ 20__ року

 
Погоджено

Начальник фінансового управління

Сокальської районної

державної адміністрації

Г.С.Леонова_____________

«__» ________ 20__ року

 

 

Керівник установи – співрозробник програми  сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр ДПС України) дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік

 

А.В.Квартирук____________

«__» __________ 20__ року

 

 


 

 

м. Сокаль

2017  рік

 

  

Програма сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік

 

1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Програма сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік, розроблена на виконання Указу Президента України від 05.05.2014 №453/2014 «Про заходи щодо зміцнення національної безпеки України у воєнній сфері» постанови Верховної Ради України від 06.05.2014 №1238-VII «Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності та безпеки держави» з метою сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр), який дислокується на території району та бере участь в антитерористичній операції у східних областях України.

2. Мета Програми.

Забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, зокрема сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр), яка дислокована на території Сокальського району та бере участь в антитерористичній операції у східних областях України.

3. Визначення відповідальних виконавців Програми.

Головним розпорядником коштів за Програмою визначено Сокальську районну державну адміністрацію, відповідальними виконавцями заходів Програми - військову частину 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр) Державної Прикордонної Служби України.

4.Перелік завдань і заходів Програми, напрямів використання бюджетних коштів та результативних показників.

Програма передбачає придбання майна відділення житлово-експлуатаційного забезпечення, зокрема закупівля вікон металопластикових, дверей, металопрофільного настилу та інших будівельних матеріалів для проведення ремонту внутрішніх приміщень (цемент, шпаклівка, електропроводка) військовій частині 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр) ДПС України, для створення належних умов щодо розміщення та професійної підготовки військовослужбовців прикордонної служби.

5. Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки виконання завдань, заходів Програми.

Програма передбачає комплексне розв’язання у невідкладному порядку проблем поліпшення стану матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), яка дислокована на території Сокальського району та бере участь в антитерористичній операції у східних областях України у 2017 році.

Виконання Програми надасть можливість здійснення заходів щодо забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, зокрема сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр), яка дислокована на території Сокальського району та бере участь в антитерористичній операції у східних областях України.

Напрямки фінансування - для сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр) державної Прикордонної Служби України, дислокованої на території Сокальського району Львівської області.

Головним  розпорядником коштів є Сокальська районна державна адміністрація. Кошти на реалізацію Програми виділяються з районного бюджету або з інших джерел не заборонених законодавством.

Фінансове управління райдержадміністрації перераховує кошти на рахунок райдержадміністрації (головного розпорядника) відповідно до помісячного розпису асигнувань районного бюджету, райдержадміністрація фінансує військову частину 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр) Державної Прикордонної Служби України.

6. Координація та контроль за ходом виконання Програми.

Контроль за виконанням Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік, здійснюється Сокальською районною радою на підставі норм чинного законодавста України.