ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00205/07

Дата реєстрації:

16.03.2017

Проголосовано:

04.04.2017 15:24:59

Автор:

О. Новацький

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00205/07
СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ  ___ сесія   VІІ  скликанняР І Ш Е Н Н Я №_____ __________________ 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

 

 

Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Сокаль" на 2017 рік               Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада  Львівської області,

             В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Сокаль" на 2017 рік (далі – Програма), що додається.2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва.

 

                       Голова  районної ради                                     Микола Пасько

 

Затверджено

Рішенням   сесії  Сокальської  районної ради 

Львівської області

№_____ від «_____»_______2017 рГолова Сокальської районної ради

 

________________ М.Пасько

 ПРОГРАМА

фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» на 2017 рікПогоджено:

Голова постійної комісії

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Сокальської районної ради

 

_______________ В.Пограничний

 

«__» __________ 2017 року       

 

Погоджено:

Голова постійної комісії 

з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва Сокальської районної ради________________ О.Солодяк«__» __________ 2017 року

 

Погоджено:

Начальник фінансового управління

Сокальської районної державної адміністрації

 

_________________ Г.Леонова«__» ________ 2017 року

 

Генеральний директор

КП "Телерадіокомпанія "Сокаль"

 

________________ О.Новацький «__» __________ 2017 року  м.Сокаль, 2017 рік1. Загальні положення та мета Програми         Програма спрямована на підтримку соціальної функції комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»», зазначену в Статуті підприємства, а саме:- забезпечення  глибокого і всебічного висвітлення громадсько-політичного, економічного та культурного життя Сокальського району, держави;- оперативного інформування про події в Сокальському районі, в Україні та за її межами;- розповсюдження офіційної інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

 

         За результатами аналізу за 2016 рік на виконання вищезазначених функцій було підготовлено: в будні дні по 5 випусків місцевих новин щодня, середнім хронометражем 15 хв. та 6 випусків новин «Україна і світ» щодня, середнім хронометражем 5 хв. Таким чином, за 12 місяців 2016 року, було вироблено і надано в ефір інформаційних матеріалів про життя Сокальщини загальним хронометражем 18 825 хв., про життя держави та світу 7 530 хв. Переважала подієва інформація оперативного характеру, з позначками: «сьогодні» або «вчора». Хвилина некомерційного мовлення на КП ТРК «Сокаль» коштує 38 грн.. Таким чином було надано в ефір інформаційних матеріалів загальним хронометражем 26 355 хв., на суму 1 млн. 1 тис 490. грн., без врахування вартості виготовлення.

         Протягом року КП ТРК «Сокаль» використало кошти, виділені по програмі в сумі 305 тисяч грн., які були використані на часткову оплату праці працівникам ТРК.

         Також Програма спрямована на забезпечення доступу радіослухачів до Богослужінь, що проходять щонеділі в церкві Петра і Павла в м. Сокаль. Відповідно до поданих розрахунків, на цю мету необхідно було 48 тис. грн. В 2016 р. на цей захід Програмою було виділено 40 тис. грн. Таким чином забезпечено  трансляцію 53 недільних Богослужінь, загальним хронометражем 4770 хв., а також святкові Богослужіння на Різдво, Пасху, свято Петра і Павла – 450 хв. Загальний хронометраж Божественних літургій за 2016 рік склав 5 220 хв, загальна вартість трансляцій склала – 198 360 грн.

         Прогнозовані показники Програми 2016 року були виконані.         Метою Програми є забезпечення жителів Сокальського району оперативною інформацією  про громадське-політичне, соціальне, економічне, культурне і спортивне, релігійне життя Сокальщини, України та світу через створення і розповсюдження інформаційних, інформаційно-аналітичних, публіцистичних, просвітницьких і релігійних телерадіопередач, передач прямого ефіру та пряму трансляцію знакових подій Сокальського району. Цієї мети планується досягнути шляхом фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради, трансляцією недільних Богослужінь з кафедрального собору св.ап. Петра і Павла.

 

      Головним розпорядником бюджетних коштів на реалізацію Програми є Сокальська районна рада. Загальна сума коштів, визначених на реалізацію Програми - відповідно до фінансового ресурсу, виділеного з районного бюджету.2. Заходи Програми.- Часткове утримання чисельності працівників телерадіокомпанії та її фінансова підтримка. Відповідно до поданого кошторису, на цю мету необхідно 1 млн. 272 тис. 516 грн. Програмою виділяється 230 тис. грн., які  спрямовуються на часткове утримання працівників телерадіокомпанії

 

- Забезпечення трансляції недільних богослужінь з кафедрального собору св. ап. Петра і Павла. Відповідно до поданих розрахунків на цю мету необхідно 48 тис. грн. Програмою виділяється 40 тис. грн.3. Порядок використання коштів         Сокальська районна рада перераховує кошти на рахунок комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» (виконавця Програми) відповідно до помісячного розпису доходів і видатків районного бюджету та згідно з поданою одержувачем заявкою-розрахунком на видатки, передбачені програмою.         Виконавець Програми несе відповідальність за правильність оформлення

розрахункових документів, достовірність і своєчасність звітності та цільове використання коштів.

 

4. Очікувані результати         В результаті використання бюджетних коштів Програми передбачається:- Забезпечення трансляції 53 недільних богослужінь з кафедрального собору св. ап. Петра і Павла. + Літургії на Різдво, Паску і свято Петра і Павла, загальним хронометражем 5 220 хв.- Трансляція інформаційних радіопрограм і передач, загальною тривалістю 27 405 хв.

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ТА ЗМІЦНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СОКАЛЬ»» на 2017 рік

 

 1. Ініціатор розроблення програми: Сокальська районна рада.

 2. Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення програми: 23.09.1997р., № 540/97-ВР, Закон України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”;  15.03.1999р., №  377, Постанова Кабінету міністрів України “Про реалізацію статей 14 і 16 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”. 

 3. Розробники програми: Сокальська районна рада; КП «Телерадіокомпанія «Сокаль»».

 4. Відповідальні виконавці програми: КП «Телерадіокомпанія «Сокаль»» 

 5. Учасник програми: КП «Телерадіокомпанія «Сокаль»»

 6. Термін реалізації програми: 2017 рік. 

 7. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми: Районний бюджет 

 8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми:  270 тисяч гривень.

 9. Опис проблеми: 


Пункти № 1 та № 3 Програми спрямовані на підтримку соціальної функції КП ТРК «Сокаль», зазначені в Статуті підприємства, а саме:

- забезпечення  глибокого і всебічного висвітлення громадсько-політичного, економічного та культурного життя Сокальського району, держави;

- оперативного інформування про події в Сокальському районі, Україні та за її межами;

- розповсюдження офіційної інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

10. Мета програми:  

     Забезпечення жителів Сокальського району оперативною інформацією  про громадське-політичне, економічне, соціальне, спортивне та культурне життя Сокальщини, України та світу. Доступ соціально-вразливих верств населення Сокальщини до недільних Богослужінь.

11. Завдання бюджетної програми: 


 • Забезпечення виготовлення і трансляції інформаційних, інформаційно-публіцистичних, просвітницьких радіопередач, передач прямого ефіру на частоті 101,0 МГц та через Онлайн-трансляцію на офіційному сайті ТРК «Сокаль».

 • Забезпечення трансляції недільних та святкових Богослужінь з кафедрального собору св. ап. Петра і Павла м.Сокаль на частоті 101,0 МГц та через Онлайн-трансляцію на офіційному сайті ТРК «Сокаль».


12. Напрямки використання бюджетних коштів: 


 • Часткове утримання чисельності працівників телерадіокомпанії та її фінансова підтримка. Відповідно до поданого кошторису, на цю мету необхідно 1 млн. 272 тис 516 грн.. Програмою виділяється 230 тис. грн., які  спрямовуються на часткове утримання працівників телерадіокомпанії.


 


 • Забезпечення трансляції недільних богослужінь з кафедрального собору св. ап. Петра і Павла. Відповідно до поданих розрахунків на цю мету необхідно 48 тис. грн. Програмою виділяється 40 тис. грн.


 13. Результативні показники: Трансляція інформаційних, інформаційно-публіцистичних, просвітницьких радіопрограм і передач
Показники затрат:
Кількість радіостанцій: 1 од. - КП Телерадіокомпанія «Сокаль»
Показники продукту:
Обсяг трансляції: 27 405 хв
Показники ефективності:
Видатки на одиницю радіомовлення: понад 8,02 грн./хв.
Показники якості:
Динаміка обсягу радіомовлення порівняно з попереднім роком: 3,98 %

 Забезпечення  трансляції протягом року недільних Богослужінь з кафедрального собору св. ап. Петра і Павла
Показники затрат:
Кількість радіостанцій: 1 од. - КП Телерадіокомпанія «Сокаль»
Показники продукту:
Обсяг трансляції:  5 220 хв
Показники ефективності:
Видатки на одиницю радіомовлення: понад 7,66 грн./хв.
Показники якості:
Динаміка обсягу радіомовлення порівняно з попереднім роком: 0 %


      Генеральний директор КП  ТРК «Сокаль»____________О.Новацький