ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

2

Проголосовано:

16.11.2016 10:57:37

Автор:

Солодяк О.М

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  33
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00145/07 від 02.11.2016
"Про надання дозволу на оренду приміщень

















































1 Розглянувши звернення від 12. 09. 2016 року № 265 Тудорковицької сільської ради Сокальського району Львівської області, враховуючи погодження Відділу освіти  Сокальської районної державної адміністрації, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,- Після слів «Розглянувши звернення» доповнити : «від 31. 10. 2016 року № 190 Відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації,»
2 Пункт відсутній 2  Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Забузької ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 185,1 кв.м., що знаходиться за адресою с. Забужжя вул. І. Франка, 55, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу,з орендною платою 1 грн. в рік,  як для бюджетної організації.

 
3 Пункт відсутній 3.  Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Острівської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 160,8 кв.м., що знаходиться за адресою с. Острів вул. Л. Українки, 14, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу  з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.

 
4 Пункт відсутній 4.Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст., №3 загальною площею 298,2 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Героїв УПА, 18, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу з орендною платою 1 грн. в рік,  як для бюджетної організації.

 
5 Пункт відсутній 5. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 283,7 кв.м., що знаходиться за адресою с. Тартаків пр. Шевченка, 2, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу,  як для бюджетної організації.

 
6 Пункт відсутній 6. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Княжівської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 162,0 кв.м., що знаходиться за адресою с. Княже вул. Центральна, 60, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.

 
7 Пункт відсутній 7. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4, загальною площею 288,0 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Героїв УПА, 18, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.

 
8 Пункт відсутній 7. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, загальною площею 180,0 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Сонячна, 1, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.

 
9 Пункт відсутній Пункт 2 вважати пунктом 9