ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00138/07

Дата реєстрації:

02.11.2016

Проголосовано:

11.11.2016 14:58:20

Автор:

Бойко В.І

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  37
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  0

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00138/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХІІ   сесія _VІІ__скликанняР І Ш Е Н Н Я

    листопада 2016 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін в Програму

розвитку місцевого самоврядування

Сокальського району на 2016 рік

 

           Керуючись п.16 ч. 1 ст. 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку і інвестицій, Сокальська  районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2016 рік, затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської області №43 від 12 січня 2016 року, зокрема, викласти розділ «Фінансування та порядок використання коштів» Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2016 рік в наступній редакції:

«Фінансування та порядок використання коштів

 Фінансування заходів Програми здійснюється відповідно до законодавства за рахунок коштів районного, міських, селищного, сільських, бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Кошти, передбачені Програмою, з районного бюджету перераховуються  на бюджетний рахунок районної ради як головному розпоряднику.

Рішення про розмір співфінансування учасників міжнародних, місцевих конкурсів, проектів, грантів приймає районна рада. При цьому, обсяг співфінансування з районного бюджету заходів конкурсів, проектів та грантів не повинен перевищувати розміру співфінансування з обласного бюджету.Проектно-кошторисна документація на проведення заходів конкурсів, проектів та грантів, по яких буде проводитися співфінансування з районного бюджету надається учасниками таких заходів пд подачею на контурс до районної ради для опрацювання та моніторингу.Виконавець програми несе відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів, їх достовірність, своєчасність, подання звітності та цільове використання коштів».

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

                         Голова районної ради                                       Микола Пасько