ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LI

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

01048/07

Дата реєстрації:

25.06.2020

Проголосовано:

25.06.2020 15:26:45

Автор:

Сенюк А.І.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  15

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 01048/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 LI   сесія _VІІ__скликанняР І Ш Е Н Н Я

25 червня 2020 року                                                                         м. СокальПро звернення Сокальської районної ради до

Державної екологічної інспекції у Львівській області

щодо надання копії матеріалів позапланової перевірки,

протоколів та приписів, їх виконання та інформації

щодо результатів виявлення фактів спроби

несанкціонованого відвантаження, складування

твердих побутових відходів на території

Сокальського району

 

Розглянувши лист  Держекоінспекції у Львівській області від 11.06.2020 року №03-2483, який надійшов у відповідь на звернення районної ради, прийняте відповідно до рішення від 14.05.2020 року №954 "Про звернення Сокальської районної ради щодо виявлення фактів спроби несанкціонованого відвантаження, складування твердих побутових відходів на території Сокальського району",  керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою недопущення  екологічної катастрофи та надзвичайної ситуації у Сокальському районі, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

      1. Прийняти звернення Сокальської районної ради щодо надання копії матеріалів позапланової перевірки, протоколів та приписів, їх виконання та інформації Державної екологічної інспекції у Львівській області щодо результатів виявлення фактів спроби несанкціонованого відвантаження, складування твердих побутових відходів на території Сокальського району   (додається).

       2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

           

 

      Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

 

Державна екологічна  інспекція України

 у Львівській області

 

 

 
Звернення

Сокальської районної ради щодо надання копії матеріалів позапланової перевірки, протоколів та приписів, їх виконання та інформації щодо результатів виявлення фактів спроби несанкціонованого відвантаження, складування твердих побутових відходів на території Сокальського району

 

       Розглянувши лист  Держекоінспекції у Львівській області від 11.06.2020 року №03-2483, який надійшов у відповідь на звернення районної ради, прийняте відповідно до рішення від 14.05.2020 року №954 "Про звернення Сокальської районної ради щодо виявлення фактів спроби несанкціонованого відвантаження, складування твердих побутових відходів на території Сокальського району" просимо надання копії матеріалів позапланової перевірки, протоколів та приписів, їх виконання та інформації щодо результатів виявлення фактів спроби несанкціонованого відвантаження, складування твердих побутових відходів на території Сокальського району.

Також просимо надати детальну інформацію, а саме:

 • яку шкоду навколишньому природному середовищу Сокальського  району завдало неспеціалізоване перевезення сміття (був встановлений факт витікання інфільтратів з вантажних автомобілів на стоянці та по дорозі під час перевезення)?

 • Які дослідження та відбори проб для проведення аналізів були зроблені, за якою методикою здійснювалася перевірка Держекоінспекції у Львівській області щодо встановлення негативного впливу на стан довкілля неправомірного  транспортування сміття вантажівками по території Сокальського району та м. Червоноград, що призвело до витікання інфільтрату з вантажівок та забруднення повітря та грунтів?   

 • На яку конкретно суму штрафу притягнуто до відповідальності відповідальну особу підприємства до адмінвідповідальності, оскільки цієї інформації в вищевказаному листі не вказано?Чи проводилася позапланова перевірка діяльність підприємства ТОВ спільне Українсько-Польське товариство «Екологічна група Буг» (ЄДРПОУ: 30999637) на дотримання всіх видів природоохоронного законодавства, яке дозволило захоронення сміття в промисловому приміщені, яке належить підприємству?

 

 

Прийнято на LI сесії VII скликання

Сокальської районної ради Львівської області

                                                                  25 червня  2020 року