ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LI

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

01047/07

Дата реєстрації:

25.06.2020

Проголосовано:

25.06.2020 15:25:55

Автор:

Ігнатюк М.В.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  16

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 01047/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  ___ сесія __VII__скликання

 Р І Ш Е Н Н Я _____


       25  червня                                                                                       м.Сокаль

 Про звернення до Президента  України,

голови Верховної Ради України,

Прем'єр-міністра Укураїни,

народного депутата України Ю.Камельчука

щодо проведення ремонту дороги Т-14-04

“Червоноград-Рава-Руська”

 

 

Розглянувши численні звернення жителів сіл та міст Сокальського та Жовківського районів щодо здійснення капітального ременту дороги на території Львівської області Т-14-04 “Червоноград-Рава-Руська”, відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Сокальська районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Прийняти звернення до Президента  України, голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра Укураїни, народного депутата України Ю.Камельчука щодо проведення ремонту дороги Т-14-04 “Червоноград-Рава-Руська” (звернення додається).

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ. 

 

Голова районної  ради                                                     Микола  Пасько 


Президенту України

Володимиру Олександровичу Зеленському

вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

 
Копія: Голові Верховної Ради України

Дмитру Олександровичу Разумкову

вул. М.Грушевського, 5, м.Київ-8, 01008

 
Копія: Прем’єр-міністру України

Денису Анатолійовичу Шмигалю

вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008

 
Копія: Народному депутату України

Юрію Олександровичу Камельчуку

вул. Банкова, 6-8 (5 під'їзд), м.Київ, 01008

 
Заявник: Представники ініціативної групи

Гнідець Андрій Михайлович

Фенчин Олег Романович

вул. Героїв УПА 29/52, м. Сокаль, 80001               

телефон 073-03-04-919, 067-67-35-280

email: gnidezandrij86@gmail.com


 

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо проведення ремонту дороги Т-14-04 «Червоноград – Рава-Руська»

 Звертаються до Вас жителі сіл та міст Сокальського та Жовківських районів, щодо здійснення капітального ремонту дороги на території Львівської області Т-14-04 «Червоноград – Рава-Руська».

Капітальний ремонт не проводився багато років. Стан дорожнього покриття знаходиться в жахливому стані з непроїзними ділянками.

Такий стан дороги ставить під загрозу людське життя та здоров’я, збільшуючи кількість дорожньо-транспортних небезпечних ситуацій.

Через відсутність нормального дорожнього покриття, шкільні автобуси, автомобілі швидкої допомоги не можуть вчасно доїхати до шкіл та лікарень. За поганих природніх умов перетнути цей відрізок дороги взагалі неможливо.

Польська фірма “ДрогБуд”, як переможець тендеру, має виконати капітальний ремонт цієї дороги, але станом на червень  2020 року роботи так і не почались тому, місцеві жителі занепокоєні, що роботи цього року не будуть виконанні.

Постійні відкладення початку робіт призводить до соціальної напруги та численних звернень жителів сіл Хлівчани, Тяглів, Воронів, Діброва, Домашів, Острівок, Стаївка, Корчів, Річки, Муроване, Жужеляни, Ванів, Глухів, Острів, Низи міст Рава-Руська,Угнів та Белз, зростають протестні настрої, люди готові перекривати дорогу  та пікетувати державні установи.

Дорога «Червоноград – Рава-Руська» з’єднує багатотисячний шахтарський регіон з кондоном сусідньої Польщі, що відіграє велику економічну роль не тільки для місцевих жителів ай для двох держав України та Польщі.

Відремонтована дорога дозволить збільшити число туристів до історичних пам’яток. Адже як відомо, Белз — одне з найдавніших українських міст. Його тисячолітня історія пов’язана зі славними іменами представників різних народів – володаря України-Руси князя Ярослава Мудрого та литовського князя ЛюбартаГедиминовича, королів Польщі Казимира ІІІ та Угорщини Людвіка І, юдейського цадика Соломона Рокаха. У м. Белз знаходиться багато історичних пам’яток, які пов’язані із різними культурами та релігіями, одна з них – чудотворна ікона Божої Матері Ченстоховскої; Костел св. Миколая і монастир домініканців XVII ст., від ІІ Світової війни в руїнах, його збережена та відновлена частина використовується як будинок міської влади;   Церква святого Миколи, колишній костел домініканок; Дерев'яна церква св. Параскеви XVII ст. та дзвіниця; Каплиця Снопковських, відома також як «Аріянська вежа» 1606 р.; Єврейський молитовний будинок та інші.

Вказана дорога проходить через місто У́гнів — найменше місто України, розташоване на Надбужанській котловині, над р. Солокією. У місті є визначні пам’ятки культури зокрема такі як: Василіянська Церква яка вважалась однією із перлин внутрішнього розпису Галичини; Костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії; Синагога в стилі модерн початку ХХ ст. з єврейською школою; Монастир Феліціянок XIX ст.; Млин XIX ст. з частково збереженим обладнанням.

Враховуючи важливість цього питання, сподіваємось на Вашу підтримку та допомогу. 

Текст звернення затверджено за пропозицією жителів навколишніх населених пунктів дороги Т-14-04 «Червоноград – Рава-Руська», підписи додаються на _________ аркушах.

 

 

Представники ініціативної групи

                                                                  ___________________ Андрій ГНІДЕЦЬ

 

                                                                  ___________________ Олег ФЕНЧИН

 

 

«____» ________________2020 року