ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLVII

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

00986/07

Дата реєстрації:

11.02.2020

Проголосовано:

11.02.2020 12:18:22

Автор:

Пасько М.М.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00986/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                

   позачергова сесія ____VІІ______скликанняР І Ш Е Н Н Я

11лютого 2020 року                                                                                   м. Сокаль                     

                                                                                                                                        


Про вжиття заходів щодо повернення адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою      м. Сокаль, вул. Шептицького, 26 в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району


  

            Розглянувши питання про вжиття заходів щодо повернення адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 26, виходячи з того, що будівництво вищезазначеної адміністративної будівлі проводилось виконавчим комітетом Сокальської районної ради народних депутатів, правонаступником якого є Сокальська районна рада Львівської області,   керуючись ст.43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",   Сокальська районна рада, Львівської області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

     1.Звернутись до Кабінету Міністрів України, Львівської облдержадміністрації та Сокальскої райдержадміністрації про  вжиття заходів щодо   передачі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою м. Сокаль,  вул. Шептицького 26 у спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району(звернення додається)

     2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, підприємництва, комунального майна, інфраструктури, зовнішньоекономічної та транскордонної діяльності. 

 

 

 

 

   Голова районної ради                                                                 Микола Пасько 

Кабінету Міністрів України,

Львівській обласній державній адміністрації

Сокальській районній держаній адміністрації

 

Протягом тривалого часу депутати Сокальської районної ради звертались до Кабінету Міністрів України щодо передачі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою м. Сокаль,  вул. Шептицького 26 у спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району (рішення №426 від 20.06.2013р.), надавали згоду на прийняття з державної власності у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району нежитлової адміністративної будівлі з господарськими будівлями  в м. Сокаль вул. Шептицького, 26 (рішення №575 від 27.06.2014р.), але це приміщення до сьогодні не передано.

Майже у всіх районах Львівської області приміщення колишніх райвиконкомів були передані у спільну комунальну власність територіальних громад, а у  Сокальському районі – у власність Сокальської РДА.

Просимо Вашого втручання, вжиття необхідних заходів  та звернення до Кабінету Міністрів України з метою передачі нежитлової адміністративної будівлі з господарськими будівлями  в м. Сокаль вул. Шептицького, 26 в у спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району.

 

 

Прийнято на XLVII сесії VІІ скликання

                                   Сокальської  районної ради Львівської області     

                                   ___ лютого 2020 року