ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

XLIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00912/07

Дата реєстрації:

04.09.2019

Проголосовано:

05.12.2019 17:19:57

Автор:

Кравчук Т.Г.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  6
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  10
 • Не голосували
  6
 • Відсутні
  15

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00912/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLIІ   сесія _VІІ__скликанняР І Ш Е Н Н Я


 _____________ 2019 року                                                                         м.Сокаль

                                                          Про надання згоди на безоплатне

прийняття з комунальної власності

територіальної громади в особі

Червоноградської міської ради, об՚єктів  та майна,

які знаходяться на балансі відділу культури

Червоноградської міської ради  у спільну

комунальну власність територіальних громад сіл,

селища, міст Сокальського району

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи постанову Верховної ради України від 06 червня 2019 року №2749-VІІІ «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області», звернення  Червоноградської міської ради від 07 серпня 2019 року №3/23-5510/5, рішення Червоноградської міської ради Львівської області від 25 липня 2019 року №1319 «Про безкоштовну передачу комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, яка знаходиться на балансі відділу культури Червоноградської міської ради в комунальну власність Сокальської районної ради», враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, -В И Р І Ш И Л А:1. Надати згоду на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району об՚єктів (зокрема юридичної особи та структурного підрозділу установи, які знаходяться на балансі відділу культури Червоноградської міської ради) згідно з додатком (додається) та нерухомого майна, яке закріплене за цими об'єктами згідно з протоколом інвентаризаційної комісії та інвентаризаційними описами на дату передачі .

2. Голові Сокальської районної ради створити комісію з приймання- передачі та забезпечити процедуру приймання - передачі у відповідності з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.    Голова районної ради                                                       Микола Пасько    
 

ДОДАТКИ

1 Додаток до рішення прийом майна культура.pdf Переглянути