ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00888/07

Дата реєстрації:

09.10.2019

Проголосовано:

05.12.2019 17:13:57

Автор:

Ковалишин Л.Б.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  15

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00888/07

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ______ сесія  VІІ скликанняР І Ш Е Н Н Я №

__________ 2019 року                                                                            м.Сокаль

Про відкриття груп продовженого

дня у закладах загальної середньої освіти

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про освіту», ст.. 14 Закону України « Про загальну середню освіту» , наказу Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 р № 677  «Про затвердження  Порядку створення груп продовженого дня у державних і комунальних закладах  загальної середньої освіти» та у зв’язку із зверненнями батьків щодо необхідності забезпечення післяобіднього перебування учнів початкових класів під наглядом педагогів у закладах загальної середньої освіти, враховуючи висновки постійних комісій  районної ради  з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та з питань бюджету, соціально - економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-ВИРІШИЛА:         1.Відкрити групи продовженого дня у наступних закладах загальної середньої освіти:
 • Стенятинській ЗШ І-ІІІ ст.;

 • Поторицькій ЗШ І-ІІІ ст..;         2.Керівникам  закладів освіти Стенятинської ЗШ І-ІІІ ст. та Поторицької ЗШ І-ІІІ ст.. внести відповідні зміни у штатні розписи.

         3. Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» проводити оплату праці  працівників відповідно до тарифікаційних списків та штатних розписів в межах кошторисних призначень.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради  з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та з питань бюджету, соціально - економічного розвитку та інвестицій.

                                       Голова районної ради                                                           Микола Пасько