ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

00915/07

Дата реєстрації:

19.11.2019

Проголосовано:

05.12.2019 16:59:14

Автор:

Пасько М.М.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  14

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00915/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ_______ сесія VІІ__скликання


Р І Ш Е Н Н Я


_________________2019року                                                         м.Сокаль

 

 Про ініціювання створення

Асоціації органів місцевого самоврядування

“Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська

агенція регіонального розвитку”

 

Відповідно до частини 1 статті 15, пункту 15 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 8 Закону України “Про асоціацію органів місцевого самоврядування”, враховуючи лист Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна» від 11.11.2019 року №193/В-18, з метою підвищення ефективності виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому та регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальних громад карпатського регіону, створення належного інституційного механізму підтримки розвитку в Карпатах, враховуючи  висновки постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області, -

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Ініціювати створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.

2. Уповноважити голову Сокальської районної ради Паська Миколу Миколайовича брати участь в установчих зборах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та надати такому повноваження на затвердження Статуту Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та вирішення усіх інших питань, що будуть необхідні для створення та діяльності Асоціації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

                      Голова районної ради                                                       Микола Пасько