ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLII

Скликання:

VII

Вид:

В цілому

Номер:

00874/07

Дата реєстрації:

22.09.2019

Проголосовано:

23.09.2019 13:49:24

Автор:

Бойко В.І.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00874/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLIІ   сесія _VІІ__скликанняР І Ш Е Н Н Я ____


 23 вересня 2019 року                                                                         м.Сокаль

 Про звернення до  Президента України,

Голови Верховної Ради України,

Голови Служби безпеки України,

Генерального прокурора України,  Міністра енергетики

та захисту довкілля України

щодо заборони торгівлі російським вугіллям 

 

 Розглянувши численні звернення мешканців Сокальського району, відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сокальська районна  рада Львівської області,-

 ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти з звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України,  Міністра енергетики та захисту довкілля України щодо заборони торгівлі російським вугіллям, що додається.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної  ради.

 

 

  Заступник голови районної  ради                        Василь Бойко     
ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Голови Верховної Ради України,  Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України,  Міністра енергетики та захисту довкілля України щодо заборони торгівлі російським вугіллям

 

Ми, депутати Сокальської районної ради, обурені ситуацією, що склалася у вугільній галузі Львівщини, зокрема торгівлею російським вугіллям. Так, 1 вересня 2019 року на залізничну станцію Сілець-Завонє м.Соснівки прибуло 49  вагонів, завантажених російським вугіллям. Абсолютно всі вагони містять російську абревіатуру і прописані в Московській області. Ця звістка обурила місцеве населення, членів громадських  організацій, ветеранів і воїнів АТО (ООС). У той час, коли гинуть військовослужбовці Збройних Сил України, захищаючи територіальну цілісність держави від зазіхань російського окупанта,  ми торгуємо вугіллям з Росії! Станом на  10 вересня 2019 року на залізничну станцію прибуло всього 113 вагонів.   

З кожним днем ситуація набирає все більшого розголосу і напруження серед населення. На сьогодні активісти організували цілодобове чергування і блокування руху цих вагонів. Вимога єдина – неможливість перебування вагонів країни-агресора на території України і прийняття на законодавчому рівні рішення щодо заборони торгівлі російським вугіллям.

Зважаючи на викладене, з метою недопущення створення соціальної напруги в шахтарському регіоні, ми, депутати Сокальської районної ради, просимо на законодавчому рівні врегулювати це питання і заборонити торгівлю російським вугіллям!

 

 
                                    Прийнято на XLIІ сесії VІІ скликання

                                   Сокальської  районної ради Львівської області     

                                   23 вересня 2019 року