ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVII

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

09.04.2019 11:02:12

Автор:

Дяченко А.П.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00758/07 від 26.02.2019
"Про затвердження Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік

Автор Дяченко А.П.Порівняльна таблиця


до проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області

«Про затвердження Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік»

 

 


   

Редакція автора
 

Пропозиції та поправки до проекту
1  

1.Загальні положення

Програма забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік (далі - Програма) спрямована побудову якісної системи доступу до публічної інформації закладів освіти  учасниками освітнього процесу  у Сокальському районі Львівської області.

Завдяки впровадженню технологій електронного комунікації учасники освітнього процесу зможуть переосмислити ефективніше взаємодіяти. Завдяки оперативній взаємодії і доступу до публічної інформації, офіційних документів закладів освіти Сокальщини усі зацікавлені будуть краще поінформовані й активно братимуть участь у процесі розвитку освіти району, що в подальшому забезпечить широку участь громадськості у освітньому процесі загалом. 

Електронна комунікація створить можливість кожного брати участь у формуванні та реалізації державної та місцевої освітньої політики, прийнятті управлінських рішень, використовуючи при цьому інформаційні технології для двостороннього інтерактивного зв’язку між адміністрацією закладу освіти, педагогами та батьками і здобувачами освіти. 

Прозорість та відкритість у роботі закладів освіти дозволить укріпити взаєморозуміння та довіру між управлінцями та батьками, а це в  свою чергу покращить співпрацю між ними. У Сокальському районі співробітництво між адміністраціями закладів освіти та громадою має стабільний та прогресивний характер, що підтверджено значною суспільною активністю обох груп, власне електронна комунікація дозволить пришвидшити та полегшити взаємодію між уже вказаними учасниками освітнього процесу.
 

Викласти розділ «1.Загальні положення» текстової частини Програми в наступній редакції:

«1.Загальні положення

Програма забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік (далі - Програма) спрямована на побудову якісної системи доступу до публічної інформації закладів освіти  учасниками освітнього процесу  у Сокальському районі Львівської області.

Завдяки оперативній взаємодії і доступу до публічної інформації, офіційних документів закладів освіти Сокальщини усі зацікавлені будуть краще поінформовані й активно братимуть участь у процесі розвитку освіти району, що в подальшому забезпечить широку участь громадськості у освітньому процесі загалом. 

Електронна комунікація створить можливість кожного брати участь у формуванні та реалізації державної та місцевої освітньої політики, прийнятті управлінських рішень, використовуючи при цьому інформаційні технології для двостороннього інтерактивного зв’язку між адміністрацією закладу освіти, педагогами,  батьками і здобувачами освіти. 

Прозорість та відкритість у роботі закладів освіти дозволить укріпити взаєморозуміння та довіру між управлінцями та батьками, а це в  свою чергу покращить співпрацю між ними. У Сокальському районі співробітництво між адміністраціями закладів освіти та громадою має стабільний та прогресивний характер, що підтверджено значною суспільною активністю обох груп. Власне електронна комунікація дозволить пришвидшити та полегшити взаємодію між уже вказаними учасниками освітнього процесу».

 
2. Захід 1 завдання 1  Додатка 3 до Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік «Перелік завдань, заходів та показників Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік» згідно  з Додатком 3 до Програми

 

 
Викласти Захід 1 завдання 1  Додатка 3 до Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік «Перелік завдань, заходів та показників Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти  та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік»  в наступній редакції:

 

 

 

 

 

                    _________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


№ з/п Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
джерела обсяги, тис. грн
  Завдання 1. Стандартизація підходу до висвітлення публічної інформації закладами освіти Сокальського району Захід 1

Розробка уніфікованої моделі висвітлення інформації закладами освіти Сокальського району в рамках електронної інформаційної системи «Освіта Сокальщини»

 
затрат, тис. грн КУ СРРЛО «ЦОЗО» Район-ний бюджет Не потребує фінансового ресурсу Розроблена уніфікована модель висвітлення інформації закладами освіти Сокальського району
продукту

 
ефективності -

 
якості