ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVII

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

09.04.2019 10:44:14

Автор:

Поліщук М.П.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00771/07 від 26.02.2019
"Про внесення змін до районних Програм

ПОЛІЩУК М.П.

 

Сокальська райдержадміністрація просить внести зміни в проект рішення «Про внесення змін до районних Програм», виклавши проект рішення в новій редакції, що додається.
 

ПРОЕКТ


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання


Р І Ш Е Н Н Я


березень 2019 року                                                                                                            м.Сокаль

 

Про внесення змін до районних Програм

 

         Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада  Львівської області,В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 21 грудня 2018 року № 703, (далі – Програма) саме:

 

1.1. У текстовій частині  Програми в розділі 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» доповнити підпунктом 4.5.7. а саме:

«4.5.7. Співфінансування придбання житла учасникам антитерористичної операції.»

 

1.2. У текстовій частині  Програми в розділі 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» підпунктом 4.7. викласти у новій редакції:

«4.7.    Грошова допомога особам яким виповнилось 100 і більше років.

       Реалізується шляхом надання одноразової грошової допомоги особам яким виповнилось 100 і більше років.»

 

1.3. У текстовій частині  Програми в розділі 6 «Порядок реалізації заходів Програми» доповнити підпунктом 6.5.7. а саме:

«6.5.7. Співфінансування придбання житла учасникам антитерористичної операції.

      Даний захід реалізується шляхом виконання «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівської області учасників АТО та їхніх родин, бійців - добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки» а саме, п.5.10. «Придбання житла учасникам антитерористичної операції та родинам Героїв Небесної Сотні на умовах спів фінансування» затвердженої рішення обласної ради від 05.12.2017 № 552.

      Порядок придбання житла для учасників антитерористичної операції передбачений Додатком 4 до «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівської області учасників АТО та їхніх родин, бійців - добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки» затвердженої рішення обласної ради від 05.12.2017 № 552.»

 

1.4. У текстовій частині  Програми в розділі 6 «Порядок реалізації заходів Програми» перший абзац та назву підпункту 6.5.7. викласти у новій редакції:

«6.7.    Грошова допомога особам яким виповнилось 100 і більше років.

Грошова допомога виплачується одноразово особі, якій виповнилось 100 і більше років, в розмірі визначеному у додатку №1 до даної Програми.»

 

1.5. Викласти Додатки 1,4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік в новій реакції, що додаються. 1.6. У текстовій частині  абзац 5 підпункту 6.1.2. викласти у новій редакції, а саме:«При первинному зверненні допомога призначається управлінням соціального захисту населення на підставі заяви особи, яка потребує допомоги до якої додаються:


 • копія паспорту;

 • довідка про склад сім'ї;

 • копія ідентифікаційного коду;

 • копія довідки МСЕК, копії медичного висновку для дітей-інвалідів;

 • особовий рахунок.


 

2. Внести зміни до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному  транспорті у Сокальському районні на 2019 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 21 грудня 2018 року № 700, (далі – Програма) саме виклавши Паспорт та Додатки № 1,2 до даної Програми у новій редакції, які додаються.

 

3. Внести зміни до Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2019 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 21 грудня 2018 року № 701, (далі – Програма) саме виклавши Додаток №3 до даної Програми у новій редакції, який додаються.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідного профілю.

 

                                 Голова районної ради                                                       Микола Пасько

 

 
                                                                                        Додаток  1 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік

Розмір грошових допомог

Встановити розміри виплат, а саме:

1.    Одноразова грошова допомога особам з інвалідністю на часткове відшкодування вартості житлово-комунальних послуг (особам з інвалідністю І та II групи, які спільно зареєстровані та проживають, з особами, які мають інвалідність І та II групи, дітьми з інвалідністю; особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи; одиноким особам з інвалідністю І та ІІ групи, за умов перебування на обслуговування відділення соціальної допомоги вдома Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)) в розмірі 0,5 тис. грн. на особу.

2.      Грошова допомога учасникам визвольних змагань, виплачується щомісячно, в розмірі:

-        учасник бойових дій УПА в сумі 300,0 грн.;

-        вдова учасника бойових дій УПА; вдова політв’язня в сумі 100,0 грн.

3.      Грошова допомога особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи виплачується одноразово, у розмірі – 0,5 тис. грн. на особу.

4.      Грошова допомога учасникам бойових дій та членам родини військовослужбовця що загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан, виплачується одноразово, в розмірі:


 • учаснику бойових дій по 0,5 тис. грн.;

 • члену родини військовослужбовця що загинув по 2,5 тис. грн. на сім’ю.


5.         Грошова допомога кожному члену сім’ї військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби виплачується одноразово в розмірі:

-           неповнолітні діти (віком до 18 років), діти у разі навчання у вищих навчальних закладах І – ІV рівня акредитації, та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років – 5,0 тис. грн.;

-           члени сім’ї загиблого, які мають інвалідність І чи ІІ групи – 5,0 тис. грн.;

-           працездатні члени сім’ї загиблого, члени сім’ї загиблого, які досягли пенсійного віку – 2,5 тис. грн.

6.         Грошова допомога особі, яка здійснила поховання загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС), вплачується одноразово, в розмірі – 15,0 тис. грн.

7.         Грошова допомога особі, яка здійснила поховання померлого військовослужбовця який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та помер під час відпустки, та осіб, які мали статус (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій) після звільнення з військової служби або демобілізації, вплачується одноразово, в розмірі – 15,0 тис. грн.

8.         Грошова допомога особі з інвалідністю в наслідок війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності, вплачується одноразово, в розмірі – 3,0 тис. грн.

9.         Грошова допомога члену сім’ї військовослужбовця який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та потрапив у полон вимушено, рахується такими що тимчасово відсутній у частині (безвісті пропавши), виплачується одноразово в розмірі:

-           неповнолітні діти (віком до 18 років), діти у разі навчання у вищих навчальних закладах І – ІV рівня акредитації, та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років – 5,0 тис. грн.;

-           члени сім’ї загиблого, які мають інвалідність І чи ІІ групи – 5,0 тис. грн.;

-           працездатні члени сім’ї загиблого, члени сім’ї загиблого, які досягли пенсійного віку – 2,5 тис. грн.

10.       Грошова допомога особам, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, виплачується одноразово в розмірі - 3,0 тис. грн. на особу.

11.       Грошова допомога особам яким виповнилось 100 і більше років, виплачується одноразово, в розмірі особам у яким ювелейна дата 100, 105, 110 - 3,0 тис. грн. на особу; для осіб у яких не ювелейна дата – 1,0 тис. грн. на особу.

 
                                                                          Додаток  4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік


Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників районної (бюджетної) цільової програми*

ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019 РІК 

 

№ з/п
Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела Обсяги, тис. грн.
4.1.1. Заходи з підтримки дітей та осіб з інвалідністю Покриття частини витрат на лікування дітей з інвалідністю (з діагнозом ДЦП) в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець Затрати – 168,22 тис. грн. УСЗН районний бюджет 168,22 Покращення стану здоров’я 13

дітей хворих на ДЦП
Продукт – Лікування дітей хворих на ДЦП (12,94 – лікування 1 дитини)
Ефективність - Покращення стану здоров’я 13-ти дітей
Якість - Охоплення 100% лікуванням бажаючих пройти курс лікування.
4.1.2. Грошова допомога особам з інвалідністю на часткове відшкодування вартості житлово-комунальних послуг.

 
Затрати – 112,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 112,0 Покращення матеріального становища 224 людей з інвалідністю та оплати платежів за комунальні послуги
Продукт – Розмір одноразової грошової допомоги становить: 124 сім’ям, які складаються з двох та більше інвалідів І, ІІ групи, дітей інвалідів; 67 інвалідів по зору І, ІІ групи; 33 одиноким інвалідам І, ІІ групи - 500,0 грн. на особу
Ефективність - Покращення матеріального становища 224 людей з інвалідністю та оплати платежів за комунальні послуги 
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
4.2.1.

 • з підтримки учасників визвольних змагань


               

 
Грошова допомога учаснику бойових дій УПА; вдові учасника бойових дій УПА; вдові політв’язня Затрати –  98,6 тис. грн. УСЗН районний бюджет 98,6 Покращення матеріального становища 49 учасникам визвольних змагань
Продукт – Виплата щомісячної грошової допомоги 22 - учасникам бойових дій УПА по 300,0 грн., 27 - вдові учасника бойових дій УПА; вдові політв’язня по100,0 грн.
Ефективність -  Покращення матеріального становища 49 учасникам визвольних змагань
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
4.3. Грошова допомога особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи Виплата одноразової грошової допомоги особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи Затрати - 99,2 тис. грн.  

УСЗН
районний бюджет  

99,2
Покращення матеріального становища 198 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Продукт – Розмір одноразової грошової допомоги становить 500,0 грн. на особу
Ефективність - Покращення матеріального становища 198 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
4.4. Грошова допомога учасникам бойових дій та членам родини військовослужбовця що загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан Виплата одноразової Грошова допомога учасникам бойових дій та членам родини військовослужбовця що загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан Затрати - 55,5 тис. грн. УСЗН районний бюджет 55,5 Підтримка 86 учасників бойових дій та вшанування пам’яті 5 загиблих військовослужбовців, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан 
Продукт – Розмір одноразової грошової допомоги становить учаснику бойових дій по 0,5 тис. грн.;

члену родини військовослужбовця що загинув по 2,5 тис. грн. на сім’ю.
Ефективність – підтримка 86 учасників бойових дій та вшанування пам’яті 5 загиблих військовослужбовців, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан  та підтримка їх сімей.
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
4.5.1 Підтримка осіб які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та членів їх сімей Виплата одноразової грошової допомоги. Затрати – 172,6 тис. грн. УСЗН районний бюджет 172,6 Покращення матеріального становища осіб охоплених заходом
Продукт – отримувачі допомоги:

1)кожному члену сім’ї військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби; (87,6)

2)особі, яка здійснила поховання загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС);(15,0)

3)особі, яка здійснила поховання військовослужбовця який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та помер під час відпустки, та осіб, які мали статус (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій) після звільнення з військової служби або демобілізації;(15,0)

4)особі з інвалідністю в наслідок війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності;(45,0)

5)члену сім’ї військовослужбовця який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) та потрапив у полон вимушено, рахується такими що тимчасово відсутній у частині (безвісті пропавши). (10,0)
Ефективність – покращення матеріального становища осіб охоплених заходом
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
4.5.2. Одноразова грошова допомога особі, яка опинилась при певних обставинах на вирішення яких необхідно кошти.

 
Затрати – 100,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 100,0 Покращення матеріального становища осіб, які опинилися при певних обставинах на вирішення яких необхідно кошти
Продукт – грошова допомога
Ефективність – покращення матеріального становища осіб, які мають статус учасника бойових дій, осіб з інвалідністю в наслідок війни, членів сім’ї загиблого чи померлого військовослужбовця, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС), які опинилися при певних обставинах на вирішення яких необхідно кошти
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
4.5.3. Відпочинок дітей військовослужбовців Затрати – 150,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 150,0 Відпочинком буде охоплено 35 дітей батьки яких брали та беруть безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС)
Продукт – Реалізується шляхом оплати відпочинку дітей у санаторно-курортних закладах
Ефективність - Відпочинок 35 дітей учасників бойових дій, осіб з інвалідністю в наслідок війни, член сім’ї загиблого чи померлого військовослужбовця, які брали та беруть безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС)
Якість - Охоплення 100% дітей, які мають право на відпочинок
4.5.4. Підтримка соціальних заходів.

 
Затрати – 50,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 50,0 Проведеними заходами буде охоплено понад 200 осіб з числа учасників бойових дій АТО, сімей загиблих учасників АТО, учасників бойових дій УПА, дітей. 
Продукт – Реалізується шляхом фінансування витрат на:

 • оплата затрат на організацію та проведення круглих столів, семінарів, консультацій із залученням представників громадськості, органів державної влади, експертів з різних галузей суспільного життя;

 • оплата послуг з увічнення пам’яті загиблих, померлих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) (придбання квітів, вінків для укладання до ювілейних та визначних дат до могил загиблих військовослужбовців, та інші послуги пов’язані з даною категорією громадян).
 • оплату послуг з перевезення учасників, пов’язаних з реалізацією заходів передбачених п.6.5.4. даної Програми та для участі в інших заходах районного, обласного та державного рівня.


Ефективність – заходами буде охоплено понад 200 осіб з числа учасників бойових дій АТО, сімей загиблих учасників АТО, учасників бойових дій УПА, дітей. 
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
4.5.5.   Забезпечення соціальних гарантій та пільг бійцям-добровольцям АТО Затрати – 50,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 50,0 Підтримка заходів спрямованих на забезпечення соціальних гарантій та пільг бійцям-добровольцям АТО
Продукт – Реалізується шляхом забезпечення соціальних гарантій та пільг 7 бійцям-добровольцям АТО
Ефективність - Підтримка заходів спрямованих на забезпечення соціальних гарантій та пільг бійцям-добровольцям АТО, які на сьогоднішній день не визнані державою.
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконання заходів
4.5.6.   Грошова допомога особам, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України Затрати – 111,9 тис. грн. УСЗН районний бюджет 111,9 Підтримка заходів з оборони України шляхом підтримки осіб, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.
Продукт – Реалізується шляхом виплати одноразової грошової допомоги в розмірі 3,0 тис. грн.
Ефективність - Підтримка заходів з оборони України шляхом підтримки осіб, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України. Очікується підписання контракту 37 особами.
Якість - Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
4.5.7.   Співфінансування придбання житла учасникам антитерористичної операції Затрати – 0,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 0,0 Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції
Продукт – - очікувана кількість учасників АТО, що потребують житла
Ефективність - кількість придбаного житла на умовах співфінансування
Якість - % забезпечення житлом
4.6. Надання пільг окремим категоріям громадян Санаторно – курортне лікування.

 

 
Затрати – 40,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 40,0 Покращення стану здоров’я 5 осіб
Продукт – Реалізується шляхом оздоровлення в санаторно – курортних закладах
Ефективність – Покращення стану здоров’я 5 осіб 
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на оздоровлення в межах виділених асигнувань.
 

Пільги з послуг зв’язку
Затрати – 250,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 250,0 Правом на пільгу з послуг зв’язку скористаються 860 абонентів.
Продукт – покриття частини вартості послуг за користування стаціонарним телефонним зв’язком для 860 абонентів.
Ефективність – Дотримання норм Законів України з права на пільгу з послуг зв’язку.
Якість – Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу.
4.7. Грошова допомога особам яким виповнилось 100 і більше років Виплата одноразової грошової допомоги Затрати - 8,1 тис. грн. УСЗН районний бюджет 8,1 Підтримка заходів з відзначення 4-х довгожителів та покращення їх матеріального становища
Продукт – Розмір одноразової грошової допомоги становить особам у яким ювелейна дата 100, 105, 110 - 3,0 тис. грн. на особу; для осіб у яких не ювелейна дата – 1,0 тис. грн. на особу
Ефективність - Підтримка заходів з відзначення 4-х довгожителів та покращення їх матеріального становища
Якість - Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату
Усього на Програму:   1466,12  

 

 

Заступник голови районної ради                                                          В.БОЙКО

 

 

 

 

 

                                                                                                           Додаток до Програми компенсації пільгового проїзду окремих

                                                                                                                                   категорій громадян в автомобільному  транспорті у Сокальському районі на 2019 рік


 

 


ПАСПОРТ

Програми компенсації

пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному  транспорті

у Сокальському районні на 2019 рік

 


 

1. Ініціатори розроблення Програми:                   управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

                                                                                  

2. Дата, номер документа

про затвердження Програми:                               рішенням Сокальської районної ради від 21 грудня 2018 року № 700

 

3. Розробник Програми:                                         управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

4. Співрозробники Програми:                               управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

5. Відповідальні виконавці Програми:                 управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

6. Учасники Програми:                                                      управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

7. Термін реалізації Програми: 2019 рік

 

8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, 3 960,0 тис. грн.

у тому числі:

8.1. коштів обласного бюджету – 0,0 грн.

8.2. коштів районних бюджетів – 3 960,0 тис. грн.

 

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення                                                                                 В.  ОГІНСЬКИЙ

  
                                                                                                                          Додаток 1 до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян

                                                                                                          в автомобільному  транспорті у Сокальському районі на 2019 рік

 

Ресурсне забезпечення обласної (бюджетної) цільової програми

Програми компенсації

пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному  транспорті

у Сокальському районі на 2019 рік

 (назва програми)


                                                                                                                                          тис. грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми 2019 рік 20 __  рік 20 __ рік 20 __ рік Усього витрат на виконання програми
Усього, 3 960,0       3 960,0
у тому числі          
обласний бюджет 0,0       0,0
районний  бюджет** 3 960,0       3 960,0
бюджети сіл, селищ, міст районного підпорядкування** 0,0       0,0
кошти небюджетних джерел** 0,0       0,0

 

 

 

Заступник голови районної ради                       ___________                           Василь Бойко

 
         

                                                                                                          Додаток 2 до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян

                                                                                               в автомобільному  транспорті у Сокальському районі на 2019 рік

 

Перелік завдань, заходів та показників Програми компенсації

пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному  транспорті

у Сокальському районні на 2019 рік

2019 рік
№ з/п Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікува

ний резуль-тат
джерела* обсяги, тис. грн
1.

 

 

 

 

 
Компенсація пільгового перевезення окремих категорій громадян в транспорті загального  користування Відшкодування втрат доходів перевізникам  від пільгового перевезення окремих категорій громадян

 
Показник затрат –  кількість перевізників, що здійснюють перевезення окремих пільгових категорій  громадян (2-перевізника).

Показник продукту – кількість пільговиків які скористаються перевезенням. 

Показник ефективності – відсоток освоєння коштів.

Показник якості – відсоток відшкодованих коштів перевізникам за пільговий проїзд  окремих  категорій  громадян (100%) .
управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 
Районний бюджет 3 960,0 Забезпечення права на пільговий проїзд
Разом у 2019 році 3 960,0  
Усього на Програму 3 960,0  

 

 

 

Заступник голови районної ради                       ___________                           Василь Бойко

 

 

 

 

 

 

 

 
                                                                                                           Додаток №3 до Програми фінансової підтримки громадської

                                                                                                  організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2019 рік

 


Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників районної (бюджетної) цільової програми

 

ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

 «КАРІТАС» – СОКАЛЬ НА 2019 РІК

 
 

 

№ з/п
Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела Обсяги, тис. грн.
2019 рік
1. Підтримка діяльності БФ «КАРІТАС» - Сокаль Оплати затрат на приготування їжі для малозабезпечених громадян (продукти, енергоносії) та утримання приміщення для благодійної їдальні «Карітас» - Сокаль, (енергоносії) Затрати – 72,0 тис. грн. БФ «КАРІТАС» - Сокаль районний бюджет 72,0 Охоплення постійним харчуванням 40 малозабезпечених громадян
Продукт – охоплення постійним харчуванням 40 осіб
Ефективність - надання послуги з харчування
Якість – надання послуг з харчування 100% від потреби.
1. Підтримка діяльності БФ «КАРІТАС» - Сокаль Придбання соціального контейнера для збору вживаного одягу для малозабезпечених категорій населення Затрати – 18,0 тис. грн. БФ «КАРІТАС» - Сокаль районний бюджет 18,0 Забезпечення малозабезпечених громадян необхідним одягом
Продукт – придбання соціального контейнера для збору вживаного одягу
Ефективність – надання вживаного одягу
Якість – забезпечення малозабезпечених громадян необхідним одягом
Усього на Програму:   90,0  

                                 Заступник голови районної ради                       ___________                           Василь Бойко