ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVII

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

09.04.2019 10:31:17

Автор:

Дяченко А.П.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00739/07 від 07.02.2019
"Про затвердження  Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік

ДЯЧЕНКО А.П.

 

Просимо внести зміни в  проект рішення «Про затвердження Програми проведення  лікувально-профілактичних заходів проти незаразних інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік» - викласти проект рішення та Програму у новій редакції, що додається.

ПРОЕКТ   

 
СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


________ сесія  VІІ__скликання


Р І Ш Е Н Н Я ______


   ___________  2019 року                                                                  м.Сокаль

 

Про затвердження  Програми проведення

лікувально-профілактичних заходів проти незаразних,

інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки

державних установ ветеринарної медицини Сокальського

району на 2019 рік        Відповідно до 16 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області, -  

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік, що додається.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

                                   Голова  районної ради                                   Микола Пасько

 
                         

Затверджено


Голова Сокальської районної державної адміністрації


 

______________ А.ДЯЧЕНКО

 

«__» __________ 2019 р.

МП

 

 

 

 

Затверджено

Рішенням   сесії  Сокальської  районної ради  Львівської області

№_____ від «_____»_______20__ р

Голова Сокальської районної ради

 

________________ М.ПАСЬКО

«__» __________ 2019 р.

МП


 


 

Програма


проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та

фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік

 


Погоджено

Голова постійної комісії

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Сокальської районної ради

 

 

_______________ В.Пограничний

 

«__» __________ 2019 р.
  Погоджено

Голова постійної комісії  з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради

 

________________ А.Сенюк

«__» __________ 2019 р.
     
 

Погоджено

Начальник відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури

Сокальської районної державної адміністрації

 

________________ С.Шевчук

«__» ________ 2019 р.
   

Погоджено

Начальник фінансового управління

Сокальської районної державної адміністрації

 

_________________ Г.Леонова

 

«__» ________ 2019 р.

 
     
Погоджено

Начальник відділу агропромислового розвитку Сокальської районної державної адміністрації

_______________О.Коханчук

«__»_________ 2019 р.
  Погоджено

Начальник  Сокальської районної державної лікарні ветеринарної медицини

_______________ О.Криштоф

«__» __________ 2019 р.
      

м. Сокаль

2019 рік

 

 

                                                                

 

Визначення проблеми, на розв’язання

якої спрямована програма

 

Програма спрямована на  реалізацію заходів із захисту тварин та населення від інфекційних та інвазійних захворювань, захворювань спільних для тварин та людей, від біогельмінтозів, шляхом здійснення профілактичних, діагностичних, лікувальних та ветеринарно – санітарних заходів та забезпечення матеріальної підтримки працівників ветеринарної медицини Сокальського району (в частині нарахування та виплати заробітної плати (з нарахуваннями)).

Програму проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік (надалі – Програма) розроблено відповідно до Законів України «Про ветеринарну медицину» (від 25.06.1992 року №2498-XII), «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя» (від 24.02.1994 року № 4004-XII) та «Про захист населення від інфекційних хвороб» (від 6.04.2000 року №1645-III).

У 2019 році спеціалістами Сокальської районної державної лікарні передбачається проведення клінічних оглядів ВРХ на ящур всіх типів, заразний вузликовий дерматит, гіподерматоз, відбір проб крові для лабораторних досліджень і вище перерахованих хвороб, лейкоз, бруцельоз, лептоспіроз, хвороба  Ауєски. Також планується проводити алергічне дослідження ВРХ та свиней на туберкульоз. Профілактичні щеплення проводитимуться проти сказу собак і котів, сибірки ВРХ, ДРХ, коней та вакцинація домашньої птиці проти хвороби Ньюкасла на території Сокальського району у приватному та громадському секторах.

 

 

1. Мета Програми

 

Програма розроблена з метою забезпечення нарахування та виплати заробітної плати (з нарахуванням) працівникам ветеринарної медицини Сокальського району при виконанні заходів з профілактики інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань та біогельмінтозів, а в разі їх виникнення – забезпечення надійних та ефективних заходів по локалізації та ліквідації хвороб тварин та птиці в населених пунктах та агроформуваннях різних форм власності.

 

 

2. Основні завдання Програми

 

Основними завданнями Програми є забезпечення матеріальної підтримки працівників ветеринарної медицини Сокальського району (в частині нарахування та виплати заробітної плати (з нарахуваннями)), для виконання працівниками заходів з профілактики інфекційних та інвазійних захворювань на території району.

 Реалізація завдань Програми передбачає покращення рівня матеріального забезпечення працівників ветеринарної медицини Сокальського району.

 

3.Фінансування та порядок використання коштів

 

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету  та  інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Обсяги фінансових ресурсів на реалізацію Програми, у разі потреби, протягом року можуть уточнюватися.

Відповідальним виконавцем  є відділ агропромислового розвитку Сокальської районної державної адміністрація у частині складання Програми.

Відповідальним виконавцем у частині використання коштів Програми на виплату заробітної плати з нарахуванням при виконанні заходів з профілактики інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань та біогельмінтозів,а в разі їх виникнення-забезпечення надійних та ефективних заходів по локалізації та ліквідацііі хвороб тварин та птиці в населених пунктах та агроформуваннях  є установа ветеринарної медицини Сокальського району .

          Порядок фінансування таких робіт передбачає перерахування  з районного бюджету субвенції державному бюджету на забезпечення виплати заробітної плати  працівникам ветеринарної медицини, при виконанні заходів з профілактики інфекційних, інвазійних,а антропозоонозних захворювань та біогельмінтозів , як виконавцю робіт.

Фінансове управління Сокальської районноїдержавної адміністрації в межах помісячного розпису асигнувань, перераховує кошти на рахунок Сокальської районної державної адміністрації.

 

 

4. Очікувані результати від реалізації Програми

 

Основним результатом від реалізації  заходів Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району є покращення умов оплати праці працівників ветеринарної медицини Сокальського району, що забезпечить можливість належного виконання функцій, покладених на працівників ветеринарної медицини щодо проведення  профілактики інфекційних та інвазійних, антропозоонозних захворювань тварин та птиці, біогельмінтозів, унеможливлення їх виникнення на території району, а в разі виникнення – забезпечення надійних та ефективних заходів по локалізації і ліквідації цих хвороб.

 

5.Контроль за виконанням програми

Виконавець заходів Програми інформує про хід її виконання та Сокальську районну державну адміністрацію та Сокальську районну раду  до 01 грудня 2019 року.

Виконавець Програми подає узагальнену інформацію про хід та результати виконання заходів програми до 20 грудня 2019 року у Сокальську районну державну адміністрацію та Сокальську районну раду .

         Відповідальність за реалізацію Програмив частині моніторингу за ходом виконання і дотримання проведення заходів з профілактики інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань та біогельмінтозів покладається на відділ агропромислового розвитку Сокальської районної державної адміністрації.

Складання і подання фінансової звітності про використання коштів здійснюється в установленому законодавством порядку. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів покладається на головних розпорядників коштів,розробників та виконавців робіт.

 

 

  
Додаток 1 до Програми проведення лікувально-профілактичних заходів

проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та

фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини

Сокальського району на 2019 рік

 


ПАСПОРТ

 Програми проведення лікувально-профілактичних заходів

проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та

фінансової підтримки державних установ

ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік

 


 1. Ініціатор розроблення програми  - Сокальська районна державна лікарня  ветеринарної медицини


 

      2. Дата, номер документа про затвердження програми рішення Сокальської районної ради _____________________________________________________

 

      3. Розробник програми:  Відділ агропромислового розвитку Сокальської  РДА                                                                                                                            

 

   4. Співрозробники програми: Сокальська районна державна лікарня  ветеринарної медицини

 

   5. Відповідальний виконавець програми Сокальська районна державна лікарня  ветеринарної медицини

 

  6. Учасники програми  Сокальська районна державна адміністрація, Сокальська районна державна лікарня  ветеринарної медицини

 

7. Термін реалізації програми                2019 рік

 

7.1. Етапи виконання програми  (для довгострокових програм)  ___________

 

8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації

програми, всього,               200,0 тис.грн

у тому числі:

8.1. коштів районного бюджету    200,0 тис.грн

коштів інших джерел  (вказати)  ___________________________________

 

 

 Начальник відділу

агропромислового розвитку                                    О.КОХАНЧУК

 

Додаток 2 до Програми проведення лікувально-профілактичних заходів

проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та

 фінансової підтримки державних установ ветеринарної

медицини Сокальського району на 2019 рік

 

 

Показники обсягів фінансових витрат, необхідні для виконання Програми в цілому

та за роками з визначенням джерел фінансування *

 

Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань

тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік

 

тис. грн.


Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми 2019 рік Усього витрат на виконання програми
Усього, 200,0 200,0
у тому числі    
обласний бюджет    
районний  бюджет 200,0 200,0
бюджети сіл, селищ, міст районного підпорядкування    
кошти небюджетних джерел    

 

 

 

Заступник голови районної ради                                                   Василь Бойко

                                                                                                                                                     

                                                                                                                                              

 
Додаток 3 до Програми проведення лікувально-профілактичних заходів

проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та

 фінансової підтримки державних установ ветеринарної

медицини Сокальського району на 2019 рік

 

Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників районної (бюджетної) цільової програми*

 

Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ  ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік

        
№ з/п Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела** Обсяги, тис. грн.
1. Завдання: Забезпечення матеріальної підтримки працівників ветеринарної медицини Сокальського району (в частині нарахування та виплати заробітної плати (з нарахуваннями)), для виконання працівниками заходів з профілактики інфекційних та інвазійних захворювань на території району Захід 1.Забезпечення нарахування та виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам ветеринарної медицини Сокальського району для проведення працівниками профілактичних протиепізоотичних та ветеринарно – санітарних заходів проти інфекційних та інвазійних захворювань с.г. тварин, птиці затрат: обсяг витрат на виплату зарплати (з нарахуваннями, 200,0 тис.грн Сокальська районна державна лікарня  ветеринарної медицини

 
Районний бюджет 200,0 покращення умов оплати праці працівників ветеринарної медицини Сокальського району (в частині нарахування та виплати заробітної плати (з нарахуваннями)), що забезпечить можливість належного виконання функцій, покладених на працівників ветеринарної медицини щодо проведення  профілактики інфекційних та інвазійних, антропозоонозних захворювань тварин та птиці, біогельмінтозів, унеможливлення їх виникнення на території району, а в разі виникнення – забезпечення надійних та ефективних заходів по локалізації і ліквідації цих хвороб
продукту: кількість працівників – 36 чол. 36
ефективності: середні витрати на одного працівника, 5,556 тис.грн 5,556
якості: 100% 100
Усього на етап або на програму:   200,0  

 

Заступник голови районної ради                          Василь Бойко