ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVI

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00683/07

Дата реєстрації:

22.11.2018

Проголосовано:

21.12.2018 11:09:49

Автор:

Пасько М.М.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00683/07ПРОЕКТСОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

            

 сесія ____VІІ____скликання


Р І Ш Е Н Н Я №                                         2018 року                                                                             м  Сокаль     


Про  кошторис  видатків на утримання

Сокальської районної ради Львівської

області та її виконавчого апарату на 2019 рік

 

               Відповідно до пункту 4 частини першої статті 43, пункту 3 статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), наказу Міністерства праці України від 02.10.1996р. №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), з метою забезпечення виконавчим апаратом ради виконання повноважень, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату  на 2019 рік, згідно з додатком  до цього рішення.

2. Встановити голові районної ради та заступнику голови районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі  50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

Розміри надбавок працівникам виконавчого апарату ради встановлюється розпорядженням голови районної  ради у межах затверджених видатків на оплату праці.

Голові районної ради, заступнику голови районної ради проводити виплату     допомоги для оздоровлення та допомоги для вирішення соціально-побутових питань в   розмірі середньомісячної заробітної плати, встановити преміювання в розмірі  _____ %   посадового окладу для голови районної ради та _____% посадового окладу для заступника голови районної ради.  

Нарахування і виплату допомоги для оздоровлення, допомоги для вирішення соціально-побутових питань та премій працівникам виконавчого апарату районної ради проводити в межах затверджених видатків на оплату праці за розпорядженням голови районної ради.

3. Затвердити ліміт на утримання службового легкового автотранспорту в кількості 3 одиниці.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

                                  Голова районної ради                                                                   Микола   Пасько

 

ДОДАТКИ

1 Додаток до проекту рішення коштор.pdf Переглянути