ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVII

Скликання:

VII

Вид:

В цілому

Номер:

00505/07

Дата реєстрації:

20.03.2018

Проголосовано:

04.04.2018 14:39:31

Автор:

Гуз І.В

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00505/07ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

______ сесія VII скликання

Про використання революційного прапора ОУН на території

Сокальського району

 

Розуміючи істинну ідеологію червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою; з нагоди 89-річчя від Дня створення ОУН; керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; враховуючи висновки постійних комісій з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової  інформації і з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики, Сокальська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Виконувати підняття біля адміністративного будинку Сокальської районної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.

2. На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Львівщини вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, затверджені в додатку до цього рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, та з питань постійна комісія з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку, а також на управління комунальним майном Сокальської районної ради (Кравчук Т.).

 

 

 
Голова Сокальської районної ради                                                                                                  Пасько Микола

 

 

ДОДАТКИ

1 додаток до-рішення-про-червоно-чор%.pdf Переглянути