ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

XXVII

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00475/08

Дата реєстрації:

27.02.2018

Проголосовано:

04.04.2018 13:16:06

Автор:

Огінський В.Б

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  2
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  11
 • Не голосували
  21
 • Відсутні
  3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00475/08проект

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

сесія _VІІ__скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я №

березня  2018 року                                                                         м.Сокаль

 

 

 

Про внесення змін до Програми

соціального захисту окремих категорій

населення Сокальського району на 2018 рік

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 459, (далі – Програма) саме:

1.1. Підпункт 4.7.4. пункту 4. «Перелік заходів та результативність показників Програми» викласти у новій редакції:

 

Підтримка соціальних заходів які проводяться за участі учасників бойових дій АТО, учасників визвольних змагань та сімей загиблих учасників АТО.

 

1.2. Підпункт 6.7.4. пункту 6.  «Порядок реалізації заходів Програми» викласти у новій редакції:

 

Підтримка соціальних заходів які проводяться за участі учасників бойових дій АТО, учасників визвольних змагань та сімей загиблих учасників АТО.

 

Підтримка соціальних заходів які проводяться за участі учасників бойових дій АТО, учасників визвольних змагань та сімей загиблих учасників АТО шляхом фінансування витрат на:

 

–        проведення заходів військово патріотичного виховання молоді за участі учасників бойових дій АТО;

 

–        організацію та проведення круглих столів, семінарів, консультацій із залученням представників громадськості, органів державної влади, експертів з різних галузей суспільного життя;

 

–        оплату послуг з перевезення учасників, пов’язаних з реалізацією заходів передбачених п.6.7.4. даної Програми та для участі в інших заходах районного, обласного та державного рівня.

 

1.3. Пункт 1.2. Додатку до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік «Розмір грошових допомог» викласти у новій редакції:

 

Грошова допомога особам яким виповнилось 100, 105, 110 років, виплачується одноразово, в розмірі – 3,0 тис. грн. на особу.

 

1.4. Пункт 1.5. Додатку до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік «Розмір грошових допомог» викласти у новій редакції:

 

Грошова допомога членам родин військовослужбовців що загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан, вплачується одноразово, в розмірі – 2,5 тис. грн. на сім’ю

 

1.5. Пункт 1.10. Додатку до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік «Розмір грошових допомог» викласти у новій редакції:

 

Розмір одноразової грошової допомоги громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності становить 3,0 тис. грн.

 

1.6.    Додаток № 2 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік «ПАСПОРТ» викласти у новій редакції, згідно з додатком №1 до даного рішення.

 

1.7.   Додаток № 3 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік викласти у новій редакції, згідно з додатком №2 до даного рішення.

 

1.8.   Додаток № 4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік викласти у новій редакції, згідно з додатком №3 до даного рішення.

 

Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 
            Голова районної ради                                                           Микола Пасько

ДОДАТКИ

1 додатки-до-програми-соц.захист.pdf Переглянути