ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVII

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

27.03.2018 18:47:28

Автор:

Іванчина О.А

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  9
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00453/07 від 20.02.2018
"Про продовження контракту з головним лікарем КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Шведом Романом Тимофійовичем


 1. До питання «Про звільнення головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади.


 

1) Змінити назву проекту рішення та викласти в наступній редакції:                             «Про продовження контракту з головним лікарем КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Шведом Романом Тимофійовичем».

 

2) Пункт 1 проекту рішення викласти в наступній редакції:                                    «Продовжити контракт з Шведом Романом Тимофійовичем на посаді головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» терміном на три роки».

 

3) Пункти 2, 3, 4, 5 проекту рішення виключити.

 

4) Пункти 6 перейменувати в п.2 та викласти в наступній редакції

Внести зміни в Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням №130 від 20.11.2011р. наступного змісту: «Доповнити пункт 1.3. абзацом в наступній редакції: «Контракт з головним  лікарем Комунального закладу  Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» укладається за формою відповідно до частини дев’ятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я.»

Пункт 7 проекту рішення вважати пунктом 3.

 

Депутат Сокальської районної ради   __________________________  (Олег Іванчина)