ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

00413/07

Дата реєстрації:

14.12.2017

Проголосовано:

22.12.2017 12:48:58

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  6
 • Відсутні
  1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00413/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

сесія              скликанняР І Ш Е Н Н Я №_____

____________2017 року                                                                      м.Сокаль

 

 

Про затвердження районної програми

підтримки розвитку пріоритетних та

наймасовіших видів спорту

(волейболу, футболу, легкої атлетики та карате)

в Сокальському районі на 2018 рік

 

На виконання п.2.3.2 «Формування здорового способу життя та розвиток сфери охорони здоров’я» стратегічної цілі 5.2 «Якість життя» Стратегії розвитку Львівщини на період до 2020 року, а також відповідно до Указу Президента України від 9 лютого 2016 року № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 548-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація» на 2018 рік; з метою забезпечення планомірного вирішення проблем розвитку волейболу, футболу, легкої атлетики та карате, створення передумов для успішної підготовки, участі та досягнення відповідних результатів юнацькою волейбольною командою ДЮСШ «Соколяни» в чемпіонаті України,  юнацькою командою ДЮСШ «Буг» в дитячо – юнацькій футбольній лізі Львівщини, дівочою командою ДЮСШ «Буг» в чемпіонаті України, командою ВК «Сокіл - Сокаль» в чемпіонаті України та міжнародних змаганнях з класичного та пляжного волейболу, збірною командою району з легкої атлетики в чемпіонаті України, збірною командою району з карате в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях; керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійних комісій з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити районну програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

 2. Установити, що фінансування Програми здійснюється з районного бюджету, а також за рахунок позабюджетних коштів, не заборонених законодавством.

 3. Доручити управлінню фінансів райдержадміністрації (Г. Леонова) забезпечити фінансування Програми.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення (М.Поліщук) і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (В. Пограничний). 

 Голова районної ради                                                                                               Микола Пасько
 

ДОДАТКИ

1 додаток 1.pdf Переглянути
2 додаток 2.pdf Переглянути
3 паспорт.pdf Переглянути
4 програма.pdf Переглянути