ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

22.12.2017 12:41:17

Автор:

Бойко В.І

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  7
 • Відсутні
  1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00400/07 від 14.12.2017
"Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2018 рік

Бойко В.І. Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2018 рік викласти в новій редакції, що додається 

 

Затверджено                                            Затверджено

Перший заступник голови                            Рішенням   сесії  Сокальської районної

Сокальської районної                                    ради  Львівської області

державної адміністрації                                №_______ від «_____»___________2017 р

                                                                         Голова Сокальської районної ради

                                                                        

______________ І.Задолинна                   ________________ М.Пасько«__» __________ 2017р.                            «__» __________ 2017р.

 

                                                                            

Програма

фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»

на 2018 рік

 

 

Погоджено                                                         Погоджено

Голова постійної комісії   з питань                        Голова постійної комісії  з питань                           

бюджету, соціально- економічного                       промисловості, інфраструктури,

 розвитку та інвестицій                                           комунального майна   та підприємництва                                                                                          

Сокальської  районної ради                                    Сокальської районної ради

                                                                            

_______________ В.Пограничний                       ________________ О.Солодяк

«__» __________ 2017 р.                                       «____» __________ 2017 р.

   

Погоджено                                                           Погоджено


Начальник відділу житлово-   Начальник фінансового управління

комунального господарства, цільових                     Сокальської районної державної

програм та    розвитку інфраструктури                    адміністрації

Сокальської районної державної

адміністрації     ______________________ Г.Леонова

_____________________ С. Шевчук                                                  

«__» ________ 2017 р.                                                «__» ________ 2017 р.

 

                                           

                                                                                      Генеральний директор

                                                                                      комунального підприємства  

                                                                                     «Телерадіокомпанія «Сокаль»

 

                                                                                       _______________ О.Новацький

                                                                                   «__» ________ 2017 р.

 

Сокаль-2017

ВСТУП

 

Головною умовою розвитку суспільства є можливість отримання об'єктивної інформації про виконання повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування. Основним завданням районної цільової Програми фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2018 рік (далі - Програма) є глибоке і всебічне висвітлення громадсько-політичного, соціально-економічного та культурного життя територіальної громади Сокальського району, області і держави, оперативне інформування про події в районі, в Україні та за її межами, розповсюдження офіційної інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування Сокальщини в ефірі радіо «Сокаль» на хвилі 101мГц, онлайн-трансляцію і на сайті  КП ТРК «Сокаль» в мережі Інтернет, офіційних сторінках в соціальних мережах, а також розвиток  КП ТРК «Сокаль», заснованого Сокальською районною радою.

  Метою Програми є забезпечення жителів Сокальського району оперативною інформацією  про громадське-політичне, соціальне, економічне, культурне, спортивне і релігійне життя Сокальщини, України та світу через створення і розповсюдження інформаційних, інформаційно-аналітичних, публіцистичних, просвітницьких і релігійних телерадіопередач, передач прямого ефіру та пряму трансляцію знакових подій Сокальського району. Цієї мети планується досягнути шляхом фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль».

  Аналіз інформаційного радіопростору Сокальщини визначає ключових учасників медіа ринку, до яких належать електронні ЗМІ – радіостанції-мережевики ХітФМ, Галичина, а також приватні радіостанції: «Нео-радіо» (м.Червоноград), Львівська хвиля, радіо «Люкс». Ці радіостанції мають власників (приватних засновників), і забезпечують просування їх політичних та бізнесових інтересів, висвітлюють інформацію з огляду на власні цілі та пріоритети, мають чітко визначену інформаційну політику.

  За оперативністю інформування, радіо випереджають лише Інтернет-видання. Це офіційні ресурси органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, оперативних служб, партій і громадських організацій, сторінки в соціальних мережах, блоги.        Зважаючи на конкурентне середовище у сфері електронних медіа, Програма забезпечує інформаційні завдання, визначені в Статуті комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль», створює умови для запобігання маніпуляціям, поширенню неперевіреної та упередженої інформації. Програма передбачає скоординовану діяльність Сокальської районної ради, органів місцевої влади в районі, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів, ЗМІ та громадськості для відкритого обговорення суспільно-важливих питань, запровадження комунікативної взаємодії з територіальною громадою району, забезпечення прав громадян на свободу думки і слова, вільного доступу до інформації. З цією метою інформаційна спрямованість Програми поєднується з комунікативною складовою, створює умови для інтегрованих інформаційно-комунікативних кампаній.

  Програма розроблена відповідно до Конституції України, основних положень державної інформаційної політики, Законів України «Про інформацію», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про друковані засоби масової інформації», «Про телебачення і радіомовлення», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».

 Програма складається з 1 розділу:

1. Електронні засоби масової інформації (телебачення та радіомовлення).

1.1. Радіомовлення.

 Прийняття і виконання Програми спрямовані на реалізацію Сокальському районі державної політики з розвитку інформаційного суспільства та подальшого вдосконалення інформаційної інфраструктури району.

 

1.ОЦІНКА ТВОРЧОГО ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО СТАНУ  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СОКАЛЬ»

 

  Комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Сокаль» створене рішенням Сокальської районної ради.

  Статут комунального підприємства  «Телерадіокомпанія «Сокаль» визначає головну мету діяльності підприємства –  забезпечення  глибокого і всебічного висвітлення громадсько-політичного, економічного та культурного життя Сокальського району, держави;  оперативне інформування про події в Сокальському районі, в Україні та за її межами; розповсюдження офіційної інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування; пропаганда української культури і мови; популяризація кращих творів національного і світового мистецтв, створення та розповсюдження програм економічного, публіцистичного, культурно-освітнього, медико-гігієнічного, художнього, навчального, розважального змісту, спортивних програм, а також програм для дітей і юнацтва.

Виходячи з цих головних документів, керівництвом комунального підприємства  «Телерадіокомпанія «Сокаль» обрана стратегія розвитку програмно-музичної складової радіо та формування самого бренду «Радіо «Сокаль»».

Основна частка оперативної інформації в будні дні забезпечується інформаційними випусками новин. За добу - це 11 випусків: 5 - місцевих новин та 6 випусків новин «Україна і світ». Частка повідомлень місцевих новин, які створюють журналісти КП ТРК «Сокаль», складає 70%, решта повідомлень опрацьовані ними і адаптовані для випусків.

Програмний продукт радіо «Сокаль» та концепція мовлення зорієнтовані на соціально активних громадян. Серед популярних програм: ранкове шоу «Підйом», передачі «А чим справді ми багаті…», «Як ся маєте сокальчани?», «СвоєРідне», «Ти - вояжер», «Історія з погляду 101ФМ», «Настрій на замовлення», «Свято щодня».

Важливою соціальною складовою Програми є забезпечення доступу радіослухачів до Богослужінь, що проходять щонеділі в кафедральному соборі Петра і Павла в м. Сокаль.         Радіо «Сокаль» працює у форматі інформаційно-музичної станції: поєднання музичних композицій та коротких динамічних програм. Основою музичного контенту радіо є українська популярна музика, українська естрада 90-х - 2000-х, народна українська музика. Радіо «Сокаль» є незаперечним лідером серед радіостанцій, які ведуть мовлення на теренах Сокальщини, по кількості використання українського музичного контенту (близько 50%) та виробництва новин про життя району та діяльність влади і місцевого самоврядування Сокальського району. Крім того, КП ТРК «Сокаль» ретранслює передачі всесвітньовідомого радіо «Свобода»: «Ранкова «Свобода»», «Свобода сьогодні», «Європа на зв’язку» та інші.

  Для підвищення рейтингу радіо «Сокаль», розширення слухацької аудиторії, залучення додаткових коштів на підприємство планується наступне:

- налагодження ефективних комунікацій в медійному просторі з Сокальською районною радою, місцевими радами району, підрозділами Сокальської РДА, установами, закладами і службами Сокальщини, громадським;

- просування у Інтернеті сайту радіо «Сокаль», офіційних сторінок в соціальних мережах та підняття індексу цитування сайту;

- проведення аналізу музичної бази  КП ТРК «Сокаль», вивчення музичних вподобань аудиторії;

- проведення аналізу інформаційної складової, вивчення інформаційних потреб слухачів;

- проведення промо-кампаній  КП ТРК «Сокаль» з метою популяризації радіо «Сокаль» та офіційного сайту, а також розповсюдження інформації про інтерактивні проекти та нові програми;

- оновлення застарілого обладнання радіостанції;

- ліцензування програмного та офісного забезпечення.

 

2.ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМ, НА РОЗВ'ЯЗАННЯ ЯКИХ СПРЯМОВАНА ПРОГРАМА

 

      Програма спрямована на забезпечення конституційних прав громадян на отримання достовірної та об'єктивної інформації у процесі вироблення політики та виконання рішень районної влади, підвищення рівня взаємодії районної влади зі ЗМІ, громадою району та інститутами громадянського суспільства.

  Необхідність прийняття цієї Програми обумовлюють:

- недостатній рівень поінформованості мешканців Сокальського району щодо діяльності місцевого самоврядування та районної влади з реалізації пріоритетних завдань соціально-економічного, культурного розвитку Сокальщини та актуальних завдань інформаційної політики;

- недостатній рівень інформаційного партнерства з інституціями громадянського суспільства для формування громадської думки щодо визначених пріоритетів;

- відсутність можливості участі пристарілих, одиноких, неповносправних осіб в недільних та святкових Богослужіннях, брак вмінь та відсутність можливості користування новітніми технологіями (Інтернетом, комп’ютером тощо) представниками соціально-вразливих верств населення, отже і фактична відсутність можливості слухати Богослужіння;

- підвищення рівня виплат мінімальної заробітної плати в Україні, що зумовило здійсненню доплат до окладів, згідно із штатним розписом;

- неналежний стан матеріально-технічної бази КП ТРК «Сокаль».

 

 

3.ВИЗНАЧЕННЯ МЕТИ ПРОГРАМИ

 

Метою Програми є забезпечення жителів Сокальського району оперативною інформацією  про громадське-політичне, соціальне, економічне, культурне і спортивне, релігійне життя Сокальщини, розповсюдження офіційної інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Основні завдання Програми:

Часткове утримання чисельності працівників телерадіокомпанії та її фінансова підтримка.

 

4. ОБҐРУНТУВАННЯ ШЛЯХІВ І ЗАСОБІВ РОЗВ'ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ, ОБСЯГІВ ТА ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ, СТРОКІВ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

 

    Шляхи розв'язання проблеми:

 • створення і розповсюдження інформаційних, інформаційно-аналітичних, публіцистичних, просвітницьких і релігійних радіопередач, передач прямого ефіру, забезпечення прямої трансляції знакових подій Сокальського району;

 • трансляція недільних Богослужінь з кафедрального собору св.ап. Петра і Павла;

 • забезпечення виконання угоди, укладеної з метою системного інформування про діяльність Сокальської районної ради та органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, поширення суспільно важливої інформації;


      -    забезпечення часткової фінансової підтримки діяльності КП ТРК «Сокаль», зміцнення його матеріально-технічного стану.

       

Очікувані результати та ефективність Програми:

      У результаті впровадження Програми очікується:

- Створення і трансляція інформаційних радіопрограм і передач, - Забезпечення трансляці недільних богослужінь + Літургії на Паску і свято Петра і Павла.

     На виконання передбачених Програмою заходів залучаються кошти бюджету Сокальського району.

 

5.КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

 

Координацію виконання Програми здійснює комісія з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва Сокальської районної ради.

Безпосередній контроль за виконанням завдань і заходів Програми та за цільовим і ефективним використанням коштів здійснює Сокальська районна рада.

Виконавець Програми у разі потреби обґрунтовує необхідність запровадження додаткових заходів, їх продовження, забезпечує уточнення показників, обсягів і джерел фінансування, строків виконання заходів.

Після закінчення терміну реалізації  Програми виконавець складає заключний звіт про результати її виконання та подає його на розгляд сесії Сокальської районної ради разом із пояснювальною запискою про кінцеві результати виконання Програми.

 

 

 

 

 

 

 

                                                     Додаток 1 до Програми фінансової підтримки та

                                              зміцнення матеріально-технічної бази

                                                                 комунального підприємства «Телерадіокомпанія

                  «Сокаль» на 2018 рік

 

ПАСПОРТ

 (загальна характеристика районної (бюджетної ) цільової програми)

Програма фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»

на 2018 рік

(назва програми)

 

1. Ініціатор розроблення Програми Сокальська районна рада

 

2. Дата, номер документа про затвердження Програми _______________________________________

 

3. Розробник Програми Сокальська районна рада

 

4. Співрозробники Програми комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Сокаль»

 

5. Відповідальний виконавець Програми комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Сокаль»

 

6. Учасники Програми Сокальська районна рада,  комунальне підприємство  «Телерадіокомпанія «Сокаль»

 

7. Термін реалізації Програми       2018 рік

 

7.1. Етапи виконання Програми  (для довгострокових програм)  ____________________________________

 

8. Загальний обсяг фінансових

ресурсів, необхідних для реалізації

Програми, тис. грн., всього,              в межах фінансового ресурсу, передбаченого бюджетом

у тому числі:

 

8.1. коштів районного бюджету            в межах фінансового ресурсу, передбаченого бюджетом

коштів інших джерел  (вказати)  ___________________________________

 

Голова Сокальської районної ради                            Микола Пасько

Генеральний директор          

комунального підприємства

«Телерадіокомпанія «Сокаль»                               Олександр Новацький