ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

00389/07

Дата реєстрації:

12.12.2017

Проголосовано:

12.12.2017 13:56:07

Автор:

Сорочук В.В

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00389/07СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІХХIV сесія  VII скликання

 Р І Ш Е Н Н Я №

 

грудня 2017 року

м.Сокаль

Про звернення до Сокальської РДА, Львівської ОДА та Львівської обласної ради, Кабінету Міністрів України щодо представлення до почесного звання України "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України"

 

Розглянувши депутатське звернення В. Сорочука від 11 грудня 2107 року про клопотання щодо представлення до почесного звання України " Заслужений працівник фізичної культури і спорту України " – ТЕТЕРКУ Василю Петровичу за особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію у світі спортивних заслуг України, значний внесок у розвиток спорту нашої держави на міжнародній арені, керуючись ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сокальська районна рада Львівської області, -

 ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Сокальської РДА, Львівської ОДА, Львівської обласної ради та Кабінету Міністрів України щодо представлення до присвоєння почесного звання України "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України" ТЕТЕРКУ Василю Петровичу, вчителю фізичної культури Бутинського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" Сокальського району Львівської області, переможцю багатьох міжнародних марафонів.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

Голова районної ради                                     Микола Пасько