ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

3

Проголосовано:

07.12.2017 11:32:58

Автор:

Пасько М.М

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  33
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00360/07 від 27.11.2017
"Про затвердження Тимчасового порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району


 1. Керівнику закладу освіти розпорядженням голови районної ради надається щорічна відпустка тривалістю ___ календарних днів. Невикористана частина щорічної основної відпустки, за умови її поділу, повинна бути надана, як правило, в період літніх канікул, а в окремих випадках - в інший канікулярний період. При наданні щорічної відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу в межах фонду заробітної плати.


Пасько М.М.

Викласти пункт 5.2. Додатку 2 Типової форми контракту з керівником закладу освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в наступній редакції:

 1. Керівнику закладу освіти розпорядженням голови районної ради надається щорічна відпустка тривалістю ___ календарних днів та інші, передбачені чинним законодавством України, відпустки. Невикористана частина щорічної основної відпустки, за умови її поділу, повинна бути надана, як правило, в період літніх канікул, а в окремих випадках - в інший канікулярний період. У разі необхідності санаторно-курортного лікування щорічна основна відпустка або її частина може надаватися протягом навчального року, якщо це передбачено колективним договором. При наданні щорічної відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу в межах фонду заробітної плати.