ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXI

Скликання:

VII

Вид:

В цілому

Номер:

00337/07

Дата реєстрації:

11.09.2017

Проголосовано:

27.09.2017 11:33:42

Автор:

Монастирський Р.Т

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00337/07                                                                                                                                       ПРОЕКТ                                              СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА                          

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія __________скликання   Р І Ш Е Н Н Я 

Про  зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Сокальської районної ради Львівської області  

шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня

Сокальської районної ради Львівської області

 

              Відповідно до  Закону України ,,Про освіту”, Закону України ,,Про  загальну середню освіту”, Закону України ,,Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, розглянувши лист Сокальської райдержадміністрації від _______ року №____, у зв’язку із скороченням кількості учнів, що веде до зменшення кількості класів у школі, що унеможливлює забезпечення належного тижневого навантаження педагогічних працівників та створення конкурентно спроможного клімату в учнівському середовищі, що відповідно впливає на якість навчально-виховного процесу, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

1. Змінити тип Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області  шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

 

2. Затвердити станом на  1 вересня 2017 року штатний розпис адміністративно- господарського персоналу Угринівської  загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області” в кількості 5,50 штатних одиниці , що додається.

 

            3. Відділу освіти Сокальської райдержадміністрації (Р.Монастирському):

3.1. Вирішити кадрове та методичне забезпечення навчального процесу в Угринівській загальноосвітній школі І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

3.2.Внести відповідні зміни до Статуту, виклавши його в новій редакції та провести державну  реєстрацію  змін в установчих документах  Угринівської загальноосвітньої школи І-ступеня Сокальської районної ради Львівської області

3.3. Внести зміну в мережу установ освіти .

 

4.Начальнику фінансового  управління  Сокальської райдержадміністрації Г.Леоновій забезпечити фінансування  Угринівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області в межах затверджених кошторисних призначень.

 

            5. Контроль за виконанням даного рішення   покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти , культури ,туризму та духовного розвитку.  

                                                                                                    

Голова районної ради                                                                            Микола Пасько

 

Додаток 1

 

 

 


Штатний розпис

адміністративно-господарського персоналу

Угринівський    ЗШ І ступеня

№ з/пНазва структурного підрозділу та посадКількість штатних посад1Директор0,75

2Робітник по ремонту0,50

3Прибиральник службових приміщень0,75

4Кочегар2,50

5Двірник0,50

6Кухар0,50Всього5,50