ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата реєстрації:

14.12.2017

Дата прийняття:

22.12.2017 11:18:05

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  13
 • Відсутні
  1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 ХХV сесія _VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 445
22 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль
 
 
Про кошторис видатків на утримання
Сокальської районної ради Львівської
області та її виконавчого апарату на 2018 рік
 
         Відповідно до  пункту 4 частини першої статті 43, пункту 3 статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 32 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006р. «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), наказу Міністерства праці України  №77 від 02.10.1996 р. «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), з метою забезпечення виконавчим апаратом ради виконання повноважень, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”; враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік, згідно з додатком до  цього рішення.
2. Встановити голові районної ради та заступнику голови районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та вислугу років. Розмір даної надбавки працівникам виконавчого апарату ради встановлюється розпорядженням голови районної ради  у межах затвердженого фонду оплати праці.
Голові районної ради, заступнику голови районної ради проводити виплату допомоги для оздоровлення та допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати, встановити преміювання в розмірі 100% посадового окладу для голови районної ради та 80% посадового окладу для заступника голови районної ради. Нарахування і виплату допомоги для оздоровлення, допомоги для вирішення соціально-побутових питань та премії працівникам виконавчого апарату районної ради проводити в межах  затверджених видатків на оплату праці за розпорядженням голови районної ради.
3. Затвердити ліміт на утримання службового легкового автотранспорту в кількості 2 одиниці.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.
 
 
 
     Голова районної ради                                                Микола  Пасько