ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

27.11.2017

Дата прийняття:

12.12.2017 13:05:02

Автор:

Бермес С.О

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 15,50  га на території Тудорковицької  сільської ради   (за межами населеного пункту)

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 ХХIV сесія _VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 428
 
12 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль
 
 
Про затвердження  технічної документації
про  нормативну грошову  оцінку  земельної 
ділянки сільськогосподарського призначення
державної власності, що включена  в перелік
земельних ділянок для продажу права оренди
на земельних торгах для ведення фермерського
господарства площею 15,50  га на території
Тудорковицької  сільської ради   (за межами
населеного пункту)
 
 
Розглянувши технічну  документацію  про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 15,50  га на території  Тудорковицької сільської ради   (за межами населеного пункту), яка розроблена ТзОВ «Західземлепроект»,  враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 10 жовтня  2017 року  №830,  керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-
 
В И Р І Ш И Л А:
 
    1.Затвердити технічну документацію про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства на території   Тудорковицької сільської ради (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну, Львівської області  площею 15,50  га, кадастровий номер 4624887800:19:000:0659, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 718888 грн.45 коп, в тому числі за І кв. м. – 4,63 грн.
 
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.
 
 
 
 
    Голова районної ради                                                                                                                    Микола Пасько