ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

24.03.2017

Дата прийняття:

11.04.2017 13:19:57

Автор:

Кравчук Т.Г.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про вилучення з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” та передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Тартаківської сільської ради нежитлової будівлі за адресою с. Тартаків проспект Шевченка, 32.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХVII сесія __VII__скликання
 
Р І Ш Е Н Н Я №302
11 квітня 2017 року                                                                                м.Сокаль
 

 
 
 
Про вилучення з оперативного
управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ”
та передачу зі спільної комунальної власності
територіальних громад Сокальського району
в комунальну власність територіальної
громади Тартаківської сільської ради
нежитлової будівлі за адресою
с. Тартаків проспект Шевченка, 32
 
 
Розглянувши звернення Тартаківської сільської ради від 22.02.2017р. за №51, керуючись п. 20 ст. 43, п. 4 ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарським Кодексом України, враховуючи попереднє погодження КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та висновок постійної депутатської комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, –
 
 ВИРІШИЛА:
 
Вилучити з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та передати зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Тартаківської сільської ради нежитлову будівлю (будівлю бувшої лікарської амбулаторії), що знаходяться за адресою с. Тартаків, проспект Шевченка, 32.
Голові Сокальської районної ради створити комісію з приймання – передачі та забезпечити процедуру приймання – передачі нежитлової будівлі (будівлі бувшої лікарської амбулаторії), що знаходяться за адресою с.Тартаків, проспект Шевченка, 32, у відповідності з чинним законодавством.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.
 
 
 
 
Голова районної  ради                                                          Микола Пасько