ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

20.03.2017

Дата прийняття:

11.04.2017 11:56:08

Автор:

Бермес С.О

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про затвердження  нормативної грошової оцінки   земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення  

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХVІІ  сесія _VІІ__скликання
 
Р І Ш Е Н Н Я №292
11  квітня 2017 року                                                                        м.Сокаль
 
 
 
Про затвердження  нормативної грошової оцінки
земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення
 
 
Розглянувши технічну  документацію  з  нормативної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення для комерційного використання, яка перебуває в оренді гр. Сагали Василя Васильовича  на  території  Поторицької сільської  ради (за межами населеного пункту), враховуючи позитивний  висновок  державної експертизи землевпорядної документації   від 25 січня  2017 року №2003,  керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-
 
ВИРІШИЛА:
 
 1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення для комерційного використання, яка перебуває в оренді Сагали Василя Васильовича  на  території  Поторицької  сільської  ради (за межами населеного пункту) Сокальського району, Львівської області  площею 0,0075 га, кадастровий номер 4624885500:16:000:0018, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  27991,0 грн., в тому числі за І кв. м. –  373,22 грн.
 
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.
 
 
 
Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько