ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Швед Р.Т.

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

12.08.2020

ЗАПРОПОНОВАНІ ПОПРАВКИ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 01065/07
Про внесення змін до загально- районних  програм.  

         СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
  сесія ___     скликання
Р І Ш Е Н Н Я №
______________2020 року                                                                         м.Сокаль
 
Про внесення змін до загально-
районних  програм.
 
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетного кодексу України, з метою врегулювання питання для підтримки та розвитку установ охорони здоров’я в КНП «Сокальська ЦРЛ»,   враховуючи висновки профільної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми підтримки та розвитку установ охорони здоров’я у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік, виклавши додатки Програми та текстову частину у новій редакції згідно з додатком.
2. Внести зміни до Програми реалізації проєктів місцевого розвитку закладів охорони здоров’я по КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік, виклавши додатки Програми та текстову частину у новій редакції згідно з додатком.
3. Контроль за виконанням рішення районної ради покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
    
       Голова районної ради                                              Микола Пасько
 

 

ДОДАТКИ

1 ПРОГРАМА підтримки СЦРЛ оновлена.pdf Переглянути
2 Програма Мікропроектів СЦРЛ 2020р..pdf Переглянути