ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIX

Скликання:

VII

Вид:

В цілому

Номер:

00277/07

Дата реєстрації:

21.06.2017

Проголосовано:

06.07.2017 10:40:10

Автор:

С.Бермес

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00277/07

        СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА 

                                                              ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                   ПРОЕКТ

      сесія _________скликання

Р І Ш Е Н Н Я

       2017 року                                                                        м.Сокаль                                                          

Про затвердження  нормативної грошової оцінки  

земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення  

 

Розглянувши технічну  документацію розроблену ТзОВ «Західземлепроект»  з  нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  несільськогосподарського призначення  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надр, яка знаходиться на території   Савчинської сільської  ради (за межами населеного пункту), враховуючи позитивний  висновок  державної землевпорядної експертизи від _______ 2017 року №__ , керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій  Сокальська районна рада Львівської області

вирішила:

    1.Затвердити технічну документацію з нормативної

грошової оцінки земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надр, яка знаходиться на території   Савчинської сільської  ради (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну., Львівської області:

- земельна ділянка площею 3,00  га, кадастровий номер 4624886200:02:000:0565, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  4397724,55 грн., в тому числі за І кв. м. – 146,59 грн.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 Голова районної радиМ.Пасько