ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVIII

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

00266/07

Дата реєстрації:

15.05.2017

Проголосовано:

18.05.2017 11:38:31

Автор:

Кожушко О.В

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  32
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00266/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

________сесія_VІІ_скликанняР І Ш Е Н Н Я№

2017 року                                                             м.Сокаль                 

 

Про внесення змін до  Програми пропагування

Сокальського району на території України

та за кордоном: культурний розвиток

Сокальського району у 2017 році

 

 

Розглянувши депутатське звернення  голови депутатської фракції  політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в Сокальській районній раді Кожушка О.В. від 11.05.2017 року №11-01/05/17, відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи висновок постійної комісії з питань з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни в  Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році (надалі- Програма), затверджену рішенням Сокальської районної ради від 04 квітня 2017 року №275, зокрема:

  1. Доповнити розділ 3 «Основні заходи Програми»пунктом наступного змісту: «Виготовлення книги та буклетів, а також організація та проведення святкування 90-річчя з Дня народження Василя Макуха (14 листопада)).

  2. Викласти Паспорт Програми в новій редакції, що додається.

  3. Викласти Додаток 1 «Показники обсягів фінансових витрат, необхідні для виконання Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році в цілому та за роками з визначенням джерел фінансування»  до Програми в новій редакції,що додається.

  4. Доповнити Додаток 2 «Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році» до Програми заходом 8 наступного змісту:
 

№ з/п Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела** Обсяги, тис. грн.  
    Захід 8 Виготовлення книги та буклетів, а також організація та проведення святкування 90-річчя з Дня народження Василя Макуха (14 листопада) Затрат: обсяг затрат на виготовлення книги та буклетів, на організацію та проведення святкування 90-річчя з Дня народження Василя Макуха (14 листопада)- 25,0 тис.грн   районний бюджет  25,0

виготовлення книги та буклетів, організація та проведення святкування 90-річчя з Дня народження Василя Макуха (14 листопада)-25,0
Вшанування пам’яті визначного діяча;

пропагування культури Сокальщини в Україні та за кордоном
продукту: кількість проведених заходів, 1 од.        
ефективності: вартість одного заходу 25,0 тис.грн        
якості: виконання плану заходів, 100%  

 
     

 


 1. Підсумок «Усього на етап або на програму» в таблиціу Додатку 2 до Програми замінити з суми 150,0 тис.грнна 175,0 тис.гривень. 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестицій.

 

 

 

 

 

 

Голова районної радиМикола Пасько