ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

11.04.2017 13:24:41

Автор:

Бойко В.І

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00251/07 від 24.03.2017
"Про надання дозволу на оренду приміщень


1           Розглянувшизверненнявід 25. 01. 2017 року № 148/01-3 Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,- Бойко В.І. Після слів «Розглянувши звернення» доповнити : «від 14. 12. 2016 року № 01-12/16 товариства з обмеженою відповідальністю «Тета Тепло», від 06. 03. 2017 року без № фізичної особи підприємцяБабуха А. М.,»
2 Пункт відсутній Бойко В.І. 2  Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 3,0кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Я. Мудрого, 26, для обєкту з торгівлі книгами, газетами і журналами виданими українською мовою.
3 Пункт відсутній Бойко В.І. 3.  Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки 11 місяців частини нежитлового приміщення загальною площею 79,9 м. кв., що знаходиться за адресою с. Волиця вул. Івана Франка, 37, для встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива.

.

 

 
4 Пункт відсутній Бойко В.І. 4.  Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки 11 місяців частини нежитлового приміщення загальною площею 79,1 м. кв., що знаходиться за адресою с. Сілець вул. Нова, 1, для встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива.
5 Пункт відсутній Бойко В.І. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»дозвіл на  передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки  364 дні нежитлового приміщення загальною площею 19,5 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення кабінету ультразвукової діагностики.
6 Пункт відсутній Бойко В.І. Пункт 2 вважати пунктом 6