ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLV

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

17.12.2019 10:58:12

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  17

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00954/07 від 16.12.2019
"Про надання згоди на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, майна, яке знаходиться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

Порівняльна таблиця до проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області

«Про надання згоди на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, обєктів  та майна, які знаходяться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району»Автор(и):                               Бойко В.І. 


  
  Редакція автора Пропозиції та поправки до проекту  
1 Назва проекту рішення: «Про надання згоди на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, майна, яке знаходиться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району» Назву рішення викласти в наступній редакції: «Про безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради Львівської області, об’єктів, земельних ділянок  та майна, які знаходяться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради Львівської області у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району та передачу їх в оперативне управління  Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району»  
2 Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи постанову Верховної ради України від 06 червня 2019 року №2749-VІІІ «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області», звернення  Червоноградської міської ради від 07 серпня 2019 року №3/23-5499/5, рішення Червоноградської міської ради Львівської області від 25 липня 2019 року №1318 «Про безкоштовну передачу комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, яка знаходиться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради в комунальну власність Сокальської районної ради», враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, -

 
Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи постанову Верховної ради України від 06 червня 2019 року № 2749-VІІІ «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області», звернення  Червоноградської міської ради від 07 серпня 2019 року №3/23-5499/5та від 05. 12. 2019 року №3/23-10049/5, рішення Червоноградської міської ради Львівської області від 25 липня 2019 року №1318 «Про безкоштовну передачу комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, яка знаходиться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради в комунальну власність Сокальської районної ради», рішення Червоноградської міської ради Львівської області від 05 грудня 2019 року № 1482 «Про безкоштовну передачу земельних ділянок та об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради Львівської області, які знаходиться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради Львівської області в спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Сокальського району в особі Сокальської районної ради Львівської області»,  враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, -

 
 
3 1. Надати згоду на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, майна, яке знаходиться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району (перелік майна додається).

 
. Прийняти   безоплатно із  комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради Львівської області  у спільну комунальну власність  територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в особі  Сокальської районної ради Львівської області   юридичні особи заклади освіти, які знаходяться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради  згідно  додатку №1 до рішення, земельних ділянок згідно додатку №2 до рішення,   нерухоме майно згідно свідоцтва про право власності згідно додатку № 3 до рішення,  та рухоме майно, яке закріплене за цими об’єктами згідно з протоколом інвентаризаційної  комісії  і  інвентаризаційними описами на дату передачі та передати їх в оперативне управління Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району». (додатки до рішення).  
4 Додаток до рішення Сокальської

районної ради Львівської області від

«_____» _______________ 2019 року   №___

        

 

Перелік майна на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, майна, яке знаходиться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

 

 

1. 63/100  частини  нежитлової будiвлi  разом  з майном, яке  використовується для його обслуговування будинком дитячої та юнацької  творчостi м.Соснiвки Червоноградської мiської ради Львiвської областi за адресою: м.Соснiвка, вул.Галицька,3а:

- 37/100 частини нежитлової будiвлiразом з майном, яке використовується для його обслуговування будинком дитячої та юнацькоїтворчостi м.СоснiвкиЧервоноградської мiської ради Львiвської областi за адресою: м.Соснiвка, вул.Галицька, 3а.

2. Комплекс будiвель: школа з добудовою, майстерня, теплиця разом з майном, яке використовується для його обслуговування Червоноградським навчально-виховним комплексом №13 Червоноградської мiської ради Львiвської областi за адресою : м.Соснiвка, вул.Театральна,14а.

3.Комплекс будiвель: школа , їдальня , котельня, майстерня, склад, перехiд разом з майном, яке  використовується для його обслуговування Червоноградською загальноосвiтньою школою I-III ступенiв № 14 Червоноградської мiської ради Львiвської областi за адресою: м.Соснiвка, вул.Галицька,3а.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                         Василь Бойко

 
 

  Додаток №1 до рішення Сокальської

районної ради Львівської області від

«_____» _______________ 2019 року   №___

 

 

           Перелік юридичних осіб закладів освіти, які безоплатно приймаються з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради Львівської області  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в особі Сокальської районної ради Львівської області

 

 

 

1. Будинок дитячої та юнацької  творчості м.Соснівки за адресою: м.Соснівка, вул.Галицька,3а  ідентифікаційний код юридичної особи (22404123)

2.  Червоноградський навчально-виховний комплекс №13 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою : м.Соснівка, вул.Театральна, 14а, ідентифікаційний код юридичної особи (25242833)

3.Червоноградська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою: м.Соснівка, вул.Галицька,3, ідентифікаційний код юридичної особи (22405625).

4. Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою: м.Соснівка, вул.Шептицького, 2, ідентифікаційний код (22346756).

 

Заступник голови районної ради                         Василь Бойко

 

Додаток №3 до рішення Сокальської

районної ради Львівської області від

«_____» _______________ 2019 року   №___

 

 

                            Перелік земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна, які приймаються з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради Львівської області  у спільну комунальну власність територіальних громад  сіл, селищ, міст Сокальського району в особі Сокальської районної ради Львівської області

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                         Василь Бойко

 
 
4. Комплекс будівель: школа, майстерня, теплиця разом з майном, яке використовується для його обслуговування Червоноградською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №7 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою: м. Соснівка, вул..Шептицького,2

 

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                         Василь Бойко
1. Земельна ділянка з кадастровим номером 4611870400:01:004:0004, площею 2,7370 га Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою : м. Соснівка, вул.. Галицька,3.

2. Земельна ділянка з кадастровим номером 4611870400:01:003:0004, площею 3,7070 га Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою: м. Соснівка, вул.. Театральна,14а.

3.  Земельна ділянка з кадастровим номером 4611870400:02:003:0019, площею 3,0356 га

Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою: м. Соснівка, вул. Шептицького,2.

 

 

Заступник голови районної ради                         Василь Бойко

 

Додаток №3 до рішення Сокальської

районної ради Львівської області від

«_____» _______________ 2019 року   №___

 

Перелік майна, яке приймається з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради Львівської області  у спільну комунальну власність територіальних громад  сіл, селищ, міст Сокальського району в особі Сокальської районної ради Львівської області

 1. Нежитлова будівля разом з майном, яке використовується для обслуговування будинку дитячої та юнацької творчості м. Соснівки Червоноградської міської ради Львівської області за адресою: м. Соснівка, вул.. Галицька 3а.

 2. Комплекс будівель: школа з добудовою, майстерня, теплиця разом з майном, яке використовується для його обслуговування Червоноградським навчально-виховним комплексом №13 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою: м. Соснівка, вул.. Театральна,14а.


 

 

 

 

 

 
 
   

 1. Комплекс будівель: школа, їдальня, котельня, майстерня, склад, склад, перехід разом з майном, яке використовується для його обслуговування Червоноградською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №14 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою : м. Соснівка, вул.. Галицька, 3а.

 2. Комплекс будівель: школа, майстерня, теплиця разом з майном, яке використовується для його обслуговування Червоноградською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №7 Червоноградської міської ради Львівської області за адресою : м. Соснівка, вул. Шептицького,2..


 

 

Заступник голови районної ради                         Василь Бойко