ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLI

Скликання:

VII

Вид:

В цілому

Номер:

00849/07

Дата реєстрації:

17.07.2019

Проголосовано:

15.08.2019 14:03:20

Автор:

Саламанчук О.М.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  1
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00849/07ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


    ________ сесія ___________скликання

РІШЕННЯ _______

 

               2019  року                                                                           м. Сокаль
 

Про включення в  перелік об’єктів,

що підлягають приватизації

 

 

             Розглянувши подання відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради від  17.07.2019 року №___ про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації та в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом аукціону з умовою, об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, з метою більш ефективного використання комунального майна, керуючись п.5 ст.3, п.1, п.4 ст.11, ст.15  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», керуючись ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Сокальського районного народного дому від               2019 року №  ,      висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку,  постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ,  Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Включити в  перелік об’єктів, що підлягають приватизації, цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 72 (Додаток 1).

 2. Включити в  перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу об’єктів на аукціоні з умовами  цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 72 (Додаток 2).

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.


 

 

 

                            Голова районної ради                                                                   Микола Пасько

 

ДОДАТКИ

1 Додатки до проекту рішення.pdf Переглянути