ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXI

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

09.07.2018

Проголосовано:

09.07.2018 12:04:24

Автор:

Козійчук Ю.Б

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУСОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІХХХІ сесія  VІІ__скликання


Р І Ш Е Н Н Я

 

 липня 2018 року                                                                       м.Сокаль

 

 
Про звернення Сокальської  районної ради до голови Сокальської районної державної адміністрації щодо вимоги посилення роботи по виконанню  Програми «Дороги 

 Сокальщини  на 2018-2020 роки»


 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» і «Про статус депутатів місцевих рад», Сокальська районна рада Львівської області, -

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Прийняти звернення Сокальської  районної ради до голови Сокальської районної державної адміністрації щодо вимоги посилення роботи щодо вимоги посилення роботи по виконанню  Програми «Дороги  Сокальщини  на 2018-2020 роки».

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії зі ЗМІ.    

 

Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

 

 

                                        

 

Голові Сокальської районної

                                                                державної адміністрації

                                                Роману Токаю

 

 

 

 

Звернення

щодо вимоги посилення роботи по
виконанню  Програми «Дороги Сокальщини  на 2018-2020 роки»

 

 

До  нас, депутатів Сокальської районної ради  звертаються мешканці Сокальського району, які занепокоєні жахливим станом  деяких доріг у  районі, зокрема дороги Сокаль-Стоянів (в т.ч на території Тартаківської сільської ради), дороги Червоноград-Перетоки (в т.ч. на території Скоморохівської сільської ради).

Сокальська районна рада спільно з Сокальською РДА не стоять осторонь цих проблемних питань, і намагаються у межах своїх можливостей та компетенції вирішувати питання ремонту доріг. Згідно  з Програмою «Дороги Сокальщини  на 2018-2020 роки» виділено кошти з районного бюджету на суму 13,9 млн. грн.

Однак ремонти доріг, на які виділено кошти,  на даний час проводяться надзвичайно повільними темпами або не проводяться взагалі, що спричиняє соціальну напругу, призводить перекриття населенням окремих доріг в районі.

Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Сокальської районної ради, звертаємося до голови Сокальської районної державної адміністрації  з вимогою посилення роботи по виконанню  Програми «Дороги Сокальщини  на 2018-2020 роки» для забезпечення виконання  робіт з ремонту доріг у літній період.

Сподіваємось на Ваше розуміння цієї  проблеми і просимо Вашого сприяння у реалізації програми «Дороги Сокальщини на 2018 -2020 роки»

 

 

                                     Прийнято на XXХІ сесії VІІ скликання

                                                 Сокальської районної ради Львівської області               

                                                  ____ липня 2018 року