ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIX

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00450/07

Дата реєстрації:

20.02.2018

Проголосовано:

11.05.2018 12:07:02

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00450/07


 

Проект

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання


Р І Ш Е Н Н Я


  2018 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін до

районних Програм

на 2018 рік

 

        

 

Керуючись п.16 ч. 1 ст. 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи  висновки постійних  комісій районної ради, Сокальська  районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Внести зміни до Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2018 році (затвердженої рішенням Сокальської районної ради Львівської області від 22.12.2017 року №452), виклавши Додатки 1-3 в новій редакції, що додаються.

 2. Внести зміни до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2018 рік (затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року №461), виклавши Додатки 1-3 в новій редакції, що додаються.

 3. Внести зміни в Програму фінансової підтримки районної газети «Голос з-над Бугу» на 2018 рік (затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської  області від 22.12.2017 року №450), виклавши Додатки 1-3 в новій редакції, що додаються.

 4. Внести зміни в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2018 рік (затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської  області від 22.12.2017 року №453), зокрема:


4.1 Викласти розділ Програми «Заходами Програми  передбачається»в наступній редакції: «Заходами Програми  передбачається:


 • проведення навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування:


а) користування електронною поштою та Інтернетом;

б) написання та участь в міні-проектах, які передбачають залучення  грантового фінансування;

в) з питань земельних та майнових відносин, тощо.

 • розвиток діяльності Асоціації рад Сокальщини;

 • участь у регіональних та всеукраїнських асоціаціях місцевих рад;

 • написання, участь, забезпечення співфінансування  заходів  районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, проектів, грантів, тощо (в т.ч. оплата за виготовлення проектно-кошторисної документації, за її коригування та експертизу, співфінансування заходів та оплата інших витрат (робіт, послуг, товарів) пов'язаних з реалізацією проектів, конкурсів, грантів (в т.ч. міжнародних)), тощо);

 • забезпечення інформаційно-презентаційної діяльності районної ради та органів  місцевого самоврядування;

 • забезпечення висвітлення діяльності депутатів  та посадових осіб  органів місцевого самоврядування  Сокальського району (виготовлення та розміщення аудіо, відео та поліграфічних матеріалів, забезпечення діяльності Web-сайту Сокальської районної ради Львівської області, оновлення системи електронного голосування «ГОЛОС» (СЕГ «ГОЛОС») ).


Затвердження та фінансування заходів Програми створить нові моделі участі територіальних громад у здійсненні місцевого самоуправління, залучення територіальних громад до активної участі в проектах, забезпечить широке інформування населення про діяльність районної та місцевих рад, спричинить до активізації діяльності Асоціації рад Сокальщини та інформаційно-презентаційної роботи районної ради.

План заходів спрямованих на виконання Програми

на 2018 рік

№ з/п Назва заходу Виконавці
1 Семінари, тренінги, навчання   для посадових осіб органів місцевого самоврядування Районна рада

 
2 Розвиток діяльності  Асоціації рад Сокальщини Районна рада,

Асоціація
3 Участь у регіональних та всеукраїнських асоціаціях місцевих рад Районна рада
4 Забезпечення співфінансування  заходів  районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, проектів, грантів, тощо (в т.ч. оплата за виготовлення проектно-кошторисної документації, за її коригування та експертизу, співфінансування заходів та оплата інших витрат (робіт, послуг, товарів) пов'язаних з реалізацією проектів, конкурсів, грантів (в т.ч. міжнародних)), тощо) Районна рада

 

 

 

Місцеві ради
5 Забезпечення інформаційно-презентаційної діяльності районної ради та органів  місцевого самоврядування  Районна рада
6 Забезпечення висвітлення діяльності депутатів  та посадових осіб  органів місцевого самоврядування  Сокальського району (виготовлення та розміщення аудіо, відео та поліграфічних матеріалів, забезпечення діяльності Web-сайту Сокальської районної ради Львівської області, оновлення системи електронного голосування «ГОЛОС» (СЕГ «ГОЛОС») ) Районна рада, місцеві ради

        

Загальна сума коштів, визначених на реалізацію Програми - відповідно до фінансового ресурсу, виділеного у районному бюджеті. Суми коштів, які спрямовуються на виконання кожного заходу Програми, визначаються додатком 2 до Програми "Фінансування заходів Програми  розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2018 рік»».4.2. Викласти Додатки 1-4 до Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2018 рік в новій редакції, що додаються.5. Внести зміни в Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» на 2018 рік (затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської  області від 22.12.2017 року №451), виклавши Додаток 1 в новій редакції, що додається та доповнивши Додатками 2-3. 6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради  з питань охорони здоров'я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

        

 
                Голова районної ради                                                                                    Микола Пасько

                                                                   

 

ДОДАТКИ

1 Додатки-до-Програми-виплати-одноразової-адресної-допомоги-окремим-категоріям-громадян-Сокальського-району-на-2018-рік.pdf Переглянути
2 Додатки-до-Програми-покращення-ефективності.pdf Переглянути
3 Додатки-до-Програми-розвитку-місцевого-самоврядування.pdf Переглянути
4 Додатки-до-Програми-фінансової-підтримки-газети.pdf Переглянути
5 додатки-до-Програми-фінансової-підтримки-ТРК.pdf Переглянути