ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

00399/07

Дата реєстрації:

14.12.2017

Проголосовано:

22.12.2017 13:03:31

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  32
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  2

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00399/07СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ___ сесія  VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я № _____________ 2017 року                                                                          м.Сокаль

 Про роботу Комунального підприємства

«Телерадіокомпанія «Сокаль»»

Сокальської районої ради та

виконання рішення № 345 від 30 червня 2017
р.

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про роботу Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районої ради та виконання рішення № 345 від 30 червня 2017 р., враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій районної ради, керуючись п. 28 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статутом Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, -

 ВИРІШИЛА:

          1. Інформацію про роботу Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районої ради та виконання рішення № 345 від 30 червня 2017 р. взяти до відома.

         2.  Генеральному директору КП ТРК «Сокаль» Новацькому О.Є. продовжити роботу із виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції частини приміщень нежитлової будівлі в м.Сокаль на пл.Січових Стрільців, 18, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, і передане КП ТРК «Сокаль» на правах господарського відання.

         3. Питання «Про врегулювання конфлікту інтересів генерального директора КП Телерадіокомпанія «Сокаль» Сокальської районної ради Новацького О.Є.» розглянути в комісіях та винести на розгляд сесії Сокальської районної ради.

   4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

 Голова районної ради                                                                     Микола Пасько